Тарас Висоцький: Українські фермери – віддані своїй справі люди, завдяки яким агросектор активно розвивається

19.06.2024 15:02 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Українські фермери – це особливі, віддані своїй справі люди.
Попри всі складнощі, яких вони зазнавали протягом багатьох років, фермери продовжують активно працювати і розвивати сільські території та агросектор у цілому. Про це наголосив виконуючий обов’язки Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час виступу на круглому столі «Діяльність фермерських господарств під час війни».
Захід організовано Всеукраїнським конгресом фермерів. За словами в.о.
Міністра, українські фермери опікуються розвитком сільських територій, створенням нових робочих місць більше ніж економічним результатом їхньої діяльності. «В українських фермерів у пріоритеті розвиток сільських громад, а вже потім економічний результат.
При цьому завдяки фермерам в Україні є такий багатопрофільний і різноманітний аграрний сектор.
Вони вирощують багато особливих нішевих культур.
Крім того, фермери активно розвивають садівництво, овочівництво, тваринництво», – зазначив Тарас Висоцький. Виконуючий обов’язки нагадав, що фермери для підтримки і розвитку своїх господарств можуть скористатися низкою державних програм.
Зокрема: малі аграрії, які обробляють до 120 га на деокупованих територіях, зможуть отримати 8 тисяч гривень безповоротної допомоги на один гектар, на контрольованій території – 4 тисячі гривень; фермери, що утримують від 3 до 100 корів, можуть отримати 7 тисяч гривень на одну голову та 2 тисячі ті, хто вирощує від 5 до 500 голів кіз та овець; гранти на розвиток садів і теплиці – до 7 млн гривень або 10 млн гривень відповідно; підприємці, які обробляють до 500 га, можуть отримати гарантію на кредит через Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві.
Згідно з програмою, виробник може зменшити заставу під кредит вдвічі.
Вже видані перші гарантії. компенсація до 50% вартості відновлення та будівництва меліоративних систем.
Розмір допомоги складатиме не більше 26 500 гривень на 1 гектар оброблюваних угідь, на яких здійснюється гідротехнічна меліорація, без урахування вартості дощувальних машин; компенсація вартості вітчизняної сільськогосподарської техніки – до 25%.
Це стосується техніки, яка куплена з квітня 2024 року.
Також техніка повинна бути включена в перелік, затверджений Мінекономіки; компенсація до 80% вартості проведення робіт з розмінування. Заявки на ці допомоги подаються через Державний аграрний реєстр. Тарас Висоцький також зазначив, що автоматично від сплати податків звільняються сільськогосподарські землі, які знаходяться в зоні активних бойових дій або активних бойових дій, де працюють реєстри.
Якщо угіддя розташовані в межах можливих бойових дій або заміновані, треба звернутися до місцевих органів самоврядування, яке приймає рішення про звільнення від всіх податків у зв’язку з забрудненістю вибухонебезпечними предметами.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансовий ринок,
Змінюється щодня й нічого,
Не можна передбачити.

- Fin.Org.UA

Новини

12:27 - Які документи та в які строки подаються фізособою до контролюючого органу для отримання пільги щодо сплати земельного податку?
12:24 - ФОП – платник єдиного податку надає послуги за договорами доручення: чи застосовується РРО/ППРО?
12:23 - Податкову знижку за минулорічними витратами можна отримати до кінця поточного року
12:22 - Леся Карнаух: Громади мають активніше працювати над розширенням бази оподаткування – це додаткові ресурси для розвитку
12:20 - Заява за ф. № 5ДР: внесення змін до облікової картки фізичної особи – платника податків іноземцями (представниками іноземців)
12:10 - Найбільші втрати в історії: збитки Rozetka від ударів московія сягають мільярдів
11:50 - Підпільне виробництво сигарет у Кривому Розі: судитимуть 13 учасників групи
11:35 - Марганець на Дніпропетровщині без води з початку серпня: Корецький прокоментував
11:31 - ВПО можуть отримати податкову знижку за витрати на оренду житла: які документи необхідні
11:20 - Банки України показали актуальний курс валют на 6 серпня
11:12 - московіяни атакували залізничну станцію на Харківщині, є загиблі та поранені
11:05 - Хусити практично закрили Баб-ель-Мандебську протоку
10:50 - московія зруйнувала склад Bosch: уся продукція знищена
10:20 - В Укрпошті розповіли, коли з клієнтів вимагатимуть податковий номер
10:15 - Російські атаки спричинили знеструмлення споживачів у п’яти областях
10:00 - NBU Sets Maximum Interest Rate for Interest Rate Tenders to Place Three-Month Certificates of Deposit
10:00 - НБУ визначив граничну ставку за процентними тендерами з розміщення тримісячних депозитних сертифікатів
10:00 - НБУ дозволив не друкувати ІПН на квитанціях, хоча раніше вимагав протилежного – Укрпошта
09:35 - Нафта відреагувала на прогрес у переговорах щодо маршрутів Ормуза
09:16 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:05 - Російський Ярославль атакували дрони, під ударом опинився НПЗ
08:30 - Як тютюнова індустрія перетворила місця продажу на маркетинговий інструмент
06:00 - "Ринок пройде по краю". Чому дорожчає пальне і чи вистачить його на АЗС
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 5 серпня: чисельні наслідки атаки московія по Україні, трильйон рублів на порятунок Wildberries
19:50 - Порятунок Wildberries після атак дронів може коштувати як чверть дефіциту бюджету московія
19:38 - Удари московія знеструмили чотири райони Дніпропетровщини
19:20 - Атаки в Чорному морі вдарили по світових постачаннях зерна й нафти
18:50 - Головний виробник нафти Ірану загруз у боргах: рахунки заморозили


Більше новин