Проаналізовано досягнення та проблеми водного сектору в Україні за підтримки ЄС, - Міндовкілля

19.06.2024 15:13 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Відбувся перший день засідання Міжвідомчого керівного комітету Національного політичного діалогу з питань інтегрованого управління водними ресурсами в Україні. Ця зустріч знаменує собою вирішальний момент для України, оскільки вона продовжує узгоджувати свою стратегію управління водними ресурсами з європейськими та міжнародними стандартами, одночасно долаючи наслідки військової агресії росії у секторі водопостачання та санітарії. «Основним завданням водної політики є забезпечення людей питною водою, постачання її для господарських потреб, охорона водного середовища і обмеження наслідків повеней і посух.
Водну політику України визначено в основному стратегічному документі – Водній стратегії України до 2050 року, що схвалена Урядом 9 грудня 2022 року», — зазначив перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Олександр Краснолуцький. Зустріч проходила під головуванням Міндовкілля та організована за підтримки Програми «ЄС для довкілля: водні ресурси та екологічні дані», де обговорювався прогрес, досягнутий щодо імплементації водного законодавства ЄС, виконання Національної водної стратегії на період до 2050 р.
та завершення розробки планів управління річковими басейнами України. «Україною виконана значна робота по впровадженню вимог законодавства ЄС щодо управління водними ресурсами.
Нам вже вдалося досягти значного прогресу в імплементації Водної Рамкової директиви, розроблено перші проекти Планів управління для 9 басейнів річок.
Цього року вони мають бути завершені, а з наступного року почнуть впроваджуватись заходи для досягнення «доброго» стану вод та повоєнного відновлення пошкодженої інфраструктури водогосподарських об’єктів», — зазначив Олександр Краснолуцький.

Додати коментар

Користувач:
email:





Україна має великий потенціал,
Щоб зробити фінансовий ринок сильним.
Це можливо, якщо кожен буде грати
За правилами, що на ньому діють.

- Fin.Org.UA

Новини

12:16 - Компенсація від авіакомпанії, перевізника чи сервісу бронювання: чи потрібно платити податки?
12:15 - Надходження до місцевих бюджетів від збору за місця для паркування зросли на 14,1 %
12:02 - московія вдарила КАБом по Херсонській ТЕЦ: станція серйозно пошкоджена
11:35 - На Харківщині московитський БпЛА ударив по газовиках, є поранений
11:18 - Експорт сирої нафти московія у Чорному морі скоротився втричі – Моніторингова група
10:55 - Російські удари спричинили нові знеструмлення у п'яти областях
10:20 - Нафта різко відреагувала на перемовини Іран та Оману з відкриття Ормузу
10:10 - Укрзалізниця замовила десять вагонів на мільярд гривень
10:02 - Дивіденди: що це таке і як акціонери отримують частину прибутку компанії
09:40 - Іран і Оман готують коридор через Ормуз: біля протоки атакували танкер
09:05 - Дрони атакували НПЗ в російському Кстово: спалахнула пожежа
08:30 - Як бізнесу вижити в умовах браку людей
06:00 - Атаки на продуктові склади. Як вони вже вдарили по гаманцях киян
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:26 - Інтерв’ю Андрія Пишного виданню "The Page" про розвиток української нумізматики під час повномасштабної війни
20:00 - Новини 25 серпня: перепризначення у "Сенс банку", знищенний ТРЦ "Караван"
19:46 - Денис Шмигаль з нагоди 35-ї річниці Незалежності України вручив нагороди фахівцям НЕК «Укренерго»
19:40 - Китай пригрозив США відповіддю за санкції: він купує 90% нафти Ірану
19:15 - Трамп заявив про розмінування Ормузу і пригрозив знищити усіх, хто його знову замінує
18:45 - московія не може вивезти нафту, яку від ударів перестали переробляти її НПЗ
18:15 - Сенс банк відсторонив директорку фінмоніторингу після вимоги НБУ
18:00 - Оновлено план виїзних перевірок з питань фінансового моніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства на 2026 рік
17:55 - У шістьох росіян хочуть конфіскувати 7 гектарів землі в Україні
17:40 - Economy Explained: NBU’s Forecast (July 2026)
17:40 - Просто про економіку: що прогнозує НБУ (липень 2026 року)
17:36 - Засідання Комісії
17:20 - Екстоп Райффайзену допомагатиме готувати Сенс банк до приватизації
16:55 - Нацбанк показав курс валют на 26 серпня
16:30 - Ласкаво просимо додому – 2, або Помилка резидента
16:25 - САП просить взяти голову Сенс банку під варту із заставою 150 мільйонів


Більше новин