За пів року близько 60 мільйонів гривень грошової допомоги отримали українці, які перемістилися з ТОТ і були евакуйовані із прифронтових територій

19.06.2024 15:16 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

За пів року близько 60 мільйонів гривень грошової допомоги отримали українці, які перемістилися з ТОТ і були евакуйовані із прифронтових територій. Така цифра була озвучена під час робочої зустрічі Віце-прем’єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук із головою Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні Алессією Скіавон. Обговорили підсумки спільного проекту Мінреінтеграції, МОМ та АТ «Укрпошта» щодо грошової допомоги українцям, які виїхали з тимчасово окупованих територій через пункти пропуску Колотилівка – Покровка, Мокрани – Доманове або із прифронтових територій України евакуаційними поїздами та автобусами. Йшлося про одноразову виплату у розмірі 3600 гривень на людину.
МОМ надавала її пасажирам евакуаційних маршрутів, організованих Мінреінтеграції з Донеччини (Покровськ), Запоріжжя, Херсона та Сум. Допомога виплачувалась через національного оператора поштового зв’язку АТ «Укрпошта» на станціях прибуття Львівської, Київської, Дніпропетровської, Хмельницької, Полтавської, Одеської, Рівненської, Житомирської, Закарпатської та Волинської областей. Від початку залучення до проекту міжнародних партнерів (з 10 грудня 2023 року до 25 травня 2024 року) зазначену матеріальну допомогу отримали понад 16 тисяч людей на загальну суму 59,8 мільйона гривень. «Ми розуміємо, що українці, які виїжджають із прифронтових територій або ТОТ, втрачають усе.
Це дуже важке випробування.
Тому наші спільні зусилля були спрямовані на те, щоб вони отримали допомогу, яка б дозволила їм забезпечити мінімальні життєві потреби», – зазначила Алессія Скіавон. «Я щиро дякую нашим міжнародним партнерам за проекти, вкрай потрібні українцям у цей непростий час.
Переконана, що наша співпраця у сфері гуманітарного реагування не тільки триватиме, а й посилюватиметься в інтересах українців», – підсумувала Ірина Верещук.

Додати коментар

Користувач:
email:





A debt crisis looms,
Europeans seek to stay afloat,
Bailouts all around.

- Fin.Org.UA

Новини

11:00 - Максимальна база нарахування єдиного внеску у 2026 році
10:58 - Звірка даних щодо плати за землю фізичними особами
10:57 - Електронний кабінет – головний інструмент цифрової взаємодії з податковою
10:54 - Декларування - 2026: кому необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи
10:52 - Деклараційна кампанія – 2026: звітуйте про доходи онлайн
10:36 - ДПС та Рада бізнес-омбудсмена спільно реалізували перший в історії України кейс податкової медіації
10:26 - У 2025 році великі платники податків перерахували до бюджету майже половину всіх надходжень
10:25 - В Україні на третину поменшало великих компаній-землевласників: десятка лідерів
10:09 - В Києві та деяких областях почались аварійні відключення світла
10:00 - У Німеччині страйки працівників паралізували роботу громадського транспорту
09:39 - Ціни на нафту знизилися найстрімкіше за останні пів року
09:00 - В Євросоюзі назвали найбільші автомобільні ринки у 2025 році
08:30 - Як очистити банки від поганих кредитів
08:00 - Вклали 40 тисяч гривень на двох і завоювали ринок: як айтівці зі Львова заснували Dodo Socks
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 02.02.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Україна завезла рекордний обсяг електроенергїї з ЄС у січні на тлі атак московія
17:39 - Південь України посилили на 500 МВт після нічного ремонту лінії з Молдовою
17:30 - Денис Шмигаль підкреслив важливість посилення темпів відновлення світла й тепла
16:50 - московія не може позбутися імпортозалежності у критичних технологіях
15:40 - У Києві повернули тепло у 2700 будинків – Кулеба
14:45 - SpaceX перекрила московія доступ до Starlink для атак по Україні
14:01 - У Чернівцях одна релігійна організація через суд відібрала собор в іншої
13:50 - Морква в Україні продовжує дорожчати: скільки вона тепер коштує
12:50 - Армія московія атакувала підприємство в Чернігові
11:45 - На Одещині після негоди повернули світло для 300 тисяч родин
10:55 - "Укрзалізниця" повідомила, як курсують поїзди в регіонах з підвищеним ризиком
10:00 - У Києві ще тисяча багатоповерхівок без тепла – Кличко
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.02.2026
19:47 - Денис Шмигаль: енергетики відновили електропостачання в усіх областях України після аварії – регіони повертаються до графіків


Більше новин