Onur без конкурентів виграв тендер на протиаварійні роботи на мосту Метро в Києві

19.06.2024 14:29 | Економічна правда

Big Kyiv Турецька компанія Onur стала єдиним учасником тендеру на протиаварійний ремонт мосту Метро в Києві.
Про це йдеться на сайті Prozorro.
Компанія запропонувала виконати роботи за 1,995 млрд грн за очікуваної вартості 2,010 млрд грн.
Її заявка перебуває на розгляді.
Договір на реставрацію аварійного мосту Метро збираються укласти на строк до 31 грудня 2026 року.
Нагадаємо:
Комунальна корпорація "Київавтодор" оголосила тендер на реставрацію мосту Метро.
Очікувана вартість замовлення - 2 009 825 454 гривень.
Група компаній "Автострада" стала єдиним учасником тендеру на розбудову Сирецько-Печерської лінії метрополітену Києва від станції "Сирець" до житлового масиву Виноградар.
КП "Київський метрополітен" оголошує тендер на продовження робіт із будівництва Сирецько-Печерської лінії в бік житлового масиву Виноградар.
Очікувана вартість закупівлі становить майже 14 млрд грн.

У чоловіка сестри нардепа Миколи Тищенка Германа Блінова проходили обшуки в рамках кримінальної справи навколо виведення бюджетних коштів, виділених на будівництво метро на Виноградар.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Global economies,
Interconnected markets,
Trade deals and tariffs.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.08.2026
14:50 - Аграрії просять поки не підвищувати залізничні тарифи: які аргументи
14:32 - Податкова знижка через «Дію»: як скористатися сервісом – тема інтерв’ю для «Павлоградської телерадіокомпанії»
14:30 - Дедлайн для бронювання, пенсії без довідок та безпечна косметика: що зміниться в серпні
14:17 - Олексій Семенюк: підготовку законопроєкту про віртуальні активи практично завершено
14:15 - Ексдепутата судитимуть за самовільне будівництво біля Дніпра
14:15 - До Індії додалася Африка: московія імпортувала бензин з Марокко – ЗМІ
13:58 - Київстар відкриває офіс у Нью-Йорку для посилення взаємодії з інвесторами та партнерами
13:56 - Про максимальний розмір доходу для нарахування єдиного внеску у 2026 році
13:55 - За якими кодом бюджетної класифікації сплачуються штрафні (фінансові) санкції за порушення норм регулювання обігу готівки та застосування РРО та/або ПРРО?
13:54 - Щодо оформлення довіреності, що видана ФОПом на представництво його інтересів, пов’язаних із сплатою податків в контролюючих органах
13:53 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
13:51 - Терміни, в які контролюючий орган повідомляє платника про продовження строки проведення документальної (планової або позапланової) перевірки
13:50 - Асоціація ритейлерів оцінила розвиток мереж супермаркетів за півріччя
13:45 - Реєстрацію платника єдиного податку четвертої групи анульовано за ініціативою контролюючого органу: з якого періоду платник повторно може бути включений до четвертої групи платників ЄП?
13:41 - Щодо отримання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій
13:39 - ФОП на загальній системі оподаткування отримав проценти, нараховані на залишок коштів поточного банківського рахунку, відкритого для провадження підприємницької діяльності: чи є дохід?
13:39 - Порядок формування податкового кредиту з ПДВ при ввезенні на митну територію України безоплатно отриманих товарів
13:37 -  Чи може самозайнята особа сплатити грошове зобов’язання власними коштами як фізична особа або з банківської картки ФО?
13:34 - Платник, який має заборгованість, спрямовує кошти на сплату поточних зобов’язань: черговість зарахування платежів
13:33 - Дніпропетровщина: до надавачів платіжних послуг направлено 2 442,9 тис. платіжних інструкцій для стягнення податкового боргу
13:32 - Міненерго інвестувало понад 844 млн грн коштів фінансового резерву в державні військові облігації
13:21 - Рентна плата: за видобування газового конденсату платники сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини 578,8 тис. гривень
13:13 - Від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету за видобування кам’яного вугілля надійшло понад 99,3 млн грн рентної плати
13:12 - Майже 9,2 млрд грн - внесок платників Дніпропетровщини до спеціального фонду держбюджету
13:11 - Погашення податкового боргу – у фокусі уваги податківців Дніпропетровщини на зустрічі з платником податків
13:10 - Консультаційний центр: ефективні рішення для підтримки бізнесу
13:00 - За рік кількість відгуків на вакансії в ЗСУ впала майже вдвічі – дослідження
12:40 - НБУ пояснив банкам, як кредитувати бізнес під час "морської блокади"
12:40 - Моделі Claude під час тестів зламали системи трьох організацій – FT


Більше новин