Медичні заклади «первинки» отримають 887 ноутбуків для роботи, - МОЗ

19.06.2024 14:34 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

887 сучасних ноутбуків були закуплені коштом спільного зі Світовим банком проекту «Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя (HEAL Ukraine)».
Невдовзі їх отримають медичні заклади первинної медичної допомоги всіх областей України. Забезпечення лікарів сучасною комп’ютерною технікою є необхідною умовою роботи медзакладів, які повинні мати доступ до сучасних технологій, користуватися ними і, зокрема, працювати з електронною системою охорони здоров’я (ЕСОЗ). За результатами здійсненого Міністерством охорони здоров’я аналізу щодо необхідності першочергового забезпечення закладів комп’ютерною технікою був визначений перелік закладів, де потреба в такій техніці є найбільшою. Впровадження все більшої кількості цифрових інструментів, таких як електронний рецепт, електронне направлення, телемедицина сприяє прозорості та ефективності медичних послуг. Зараз близько 14 тисяч закладів охорони здоров’я уже активно працюють в електронній системі охорони здоров’я. До ЕСОЗ внесено уже понад 3 млрд електронних медичних записів.
Цей показник включає візити, діагнози, призначення та медвисновки про пацієнта. «Крок за кроком ми цифровізуємо медичну сферу.
Техніка – необхідний інструмент якісної і сучасної медицини, тому працюємо над тим, щоби всі медичні заклади мали належну кількість пристроїв», – зазначає заступник Міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку Марія Карчевич. Сьогодні кожен лікар «первинки» повинен мати персональний комп’ютер, швидкісний інтернет та ще більше можливостей для надання якісних, доступних і безбар’єрних медичних послуг. Нагадаємо, понад 2000 медичних закладів під’єднано до швидкісного інтернету.

Додати коментар

Користувач:
email:





Diversify risk,
Don't put all your eggs in one,
The market takes all.

- Fin.Org.UA

Новини

14:01 - Порядок сплати земельного податку фізичною особою у рік придбання земельної ділянки
13:59 - Платник ЄП, який не є платником ПДВ, за добровільним рішенням переходить на загальну систему оподаткування: термін подання заяви за формою № 1-ПДВ
13:59 - Чи можна через Електронний кабінет подати Заяву/отримати Довідку про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток (доходи)?
13:58 - Яким чином сплачується ПДФО при наданні нерухомості в оренду на території України, що належить фізичній особі – нерезиденту?
13:56 - Форма і зміст фіскального чека повинні відповідати встановленим законодавством вимогам
13:50 - Як при обчисленні суми податку на нерухоме майно враховується площа приватизованої фізичною особою кімнати у гуртожитку?
13:49 - До уваги резидентів Дефенс Сіті!
13:47 - Внесено зміни до форми Податкової декларації з транспортного податку
13:46 - Термін сплати грошового зобов’язання (основного платежу, штрафу), визначеного у ППР
13:41 - Платником до граничного терміну сплати податкового зобов’язання подано уточнюючу звітність, яка зменшує/збільшує податкове зобов’язання: яку суму необхідно сплатити?
13:40 - ПриватБанк знову продає "Дніпро-Арену" та ТЦ "Приозерний"
13:39 - До уваги платників екологічного податку!
13:38 - Податковий календар на 31 липня 2026 року
13:35 - Транспортний податок: фізичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини більш ніж на 10,1 млн гривень
13:33 - Від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету за видобування природного газу надійшло понад 424,6 млн грн рентної плати
13:32 - За підсумками першого півріччя юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 3,9 млрд грн плати за землю
13:30 - Сухе кріплене. Через спеку в Європі виробництво вина зменшиться, але підвищиться його міцність
13:24 - Законодавством встановлені однакові вимоги щодо фіскалізації готівкових і безготівкових розрахунків
13:22 - Ukraine Support Loan: Україна отримала 3,47 мільярда євро від ЄС
13:21 - Дніпропетровщина: податківці роз’яснили особливості справляння туристичного збору у 2026 році
13:20 - Про ліцензування торгівлі підакцизними товарами та зберігання пального під час зустрічі з платниками Дніпропетровщини
13:19 - Податківці Дніпропетровщини у діалозі з бізнесом: проведено онлайн-зустріч із представниками Асоціації «Союз бізнесу Кривого Рогу»
13:18 - Обережно: поширюють небезпечні електронні листи нібито від імені ДПС
13:17 - Державні послуги без кордонів: податковий номер для українців за кордоном – повністю онлайн
12:45 - Укрзалізниця поповнила парк новими пасажирськими вагонами
12:30 - Деякі НПЗ московія не оговталися від ударів України навіть через рік – FT
12:15 - "Яготинське для дітей" відновило виробництво після знищення заводу Росією
12:07 - ВАКС вирішив не збільшувати Галущенку заставу
11:55 - Медіанна зарплата фахівців в "оборонці" сягнула $2500 – це все ще нижче, ніж в IT
11:45 - Як отримати та коли вважається врученим податкове повідомлення-рішення


Більше новин