Головні прикордонні уповноважені України та Угорщини обговорили питання взаємодії

19.06.2024 14:39 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Сергій Дейнеко провів онлайн-зустріч зі своїм угорським колегою – заступником начальника поліції – Головним Директором Охорони правопорядку Угорщини Яношем Золтаном Кучіком.
Приводом для зустрічі стало обговорення двох ключових питань, що стосуються обстановки на українсько-угорському державному кордоні та функціонування пунктів пропуску, а також стану протидії протиправній діяльності. «Для нас відносини з Головним директоратом Охорони правопорядку Угорщини були і залишаються стратегічно важливими.
Я радий, що ми маємо можливість обговорити актуальні питання охорони спільної ділянки державного кордону та подальший розвиток співпраці наших відомств», – наголосив Сергій Дейнеко. За оцінкою угорських колег загальна обстановка на українсько-угорській ділянці державного кордону залишається в цілому контрольованою.
Генерал-майор поліції доктор Янош Золтан Кучік підтвердив ефективність роботи українських прикордонників щодо недопущення потрапляння в Угорщину і загалом до ЄС зброї і боєприпасів, що може бути пов’язаним з війною в Україні. Сторони дійшли висновку, що основними загрозами на спільному кордоні залишаються контрабанда товарів в пунктах пропуску, у тому числі тютюнових виробів, а також активізація злочинних угруповань, які спеціалізуються на переміщенні осіб через державний кордон.

Додати коментар

Користувач:
email:





Savings account safe,
Small interest, no risk to take,
Rainy day fund saved.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 2 липня: масовані атаки московія по бізнесу
19:50 - Tesla зафіксувала рекордний квартал за обсягами поставок
19:25 - Вартість відновлення майна "Нової пошти", яке пошкодила московія, становить 1 мільярд гривень
19:00 - Менторство для молоді: у прифронтових громадах підтримають запуск власної справи
18:57 - Грузинський НПЗ обіцяє з серпня повністю відмовиться від нафти московія
18:38 - БЕБ проводить обшуки на металургійному заводі. Серед підозрюваних депутати
18:35 - До уваги довірителів ФФБ: роз’яснення Комісії щодо ситуації з ТОВ «ФК «ГЛОБАЛ КАПІТАЛ»
18:30 - Уряд звільнив від перевірок пошкоджене війною майно бізнесу
18:28 - Засідання Комісії
18:03 - Уряд включив до Реєстру індустріальних парків "Будшляхмаш": що виробляє
17:30 - Уряд передав Держмолодьжитло до сфери управління Мінекономіки
17:27 - Microsoft створила компанію-помічника по впровадженню ШІ за 2,5 мільярда доларів
16:58 - У Криму обмежать подачу води через перебої у електропостачанні
16:32 - московія протягом 18 місяців шпигувала за ядерними об'єктами Європи за допомогою дронів, запущених з танкерів
16:30 - ЦГР підписав перші договори на розмінування угідь Держзембанку та одноосібників
16:30 - Пенсія, яка не прийде
16:17 - У Нікополі росіяни знищили відразу сім автівок "Укрпошти"
15:55 - Дефіцит бензину позначився на Центральній Азії – Bloomberg
15:33 - Триває розвиток альтернативних джерел енергії: у Хустській лікарні облаштували комплексну систему автономного живлення на базі сонячної станції
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.07.2026
15:30 - Уряд запускає експериментальний проєкт зі створення сучасної системи реєстрації домашніх тварин
15:30 - Майно підприємств, які постраждали від обстрілів, звільнили від перевірок
15:12 - Поліція викрила шахраїв, які ошукали американців на півмільйона доларів
15:00 - Удар за ударом. Як "Нова пошта" виживає під обстрілами
14:54 - На Рівненщині зіштовхнулися мікроавтобус і поїзд, є загиблі
14:45 - московіяни поцілили у сортувальний центр у Запоріжжі
14:30 - Підтримка проєктів зі значними інвестиціями: Уряд дозволив ввезення обладнання для виробництва кормових домішок на Черкащині
14:15 - Мінфін повідомив про рекордні інвестиції українців в ОВДП
13:50 - Україна в червні скоротила імпорт електроенергії на чверть


Більше новин