Екіпаж обстріляного хуситами українсько-польського судна в районі Червоного моря врятували

16.06.2024 13:40 | Економічна правда

Екіпаж українсько-польського суховантажа M/V Verbena, у який влучили кілька ракет бойовиків-хуситів, вирішив залишати судно через неспроможність загасити пожежу, їх підібрав корабель, що проходив поруч.
Як пише "Європейська правда", про це повідомило Центральне командування США, кораблі якого беруть участь у військово-морській місії для захисту торгових суден.
Вдень 15 червня екіпаж M/V Verbena подав сигнал-прохання про допомогу, на нього відреагувало судно M/V Anna Meta та підібрало моряків.
Команда вирішила залишати пошкоджений суховантаж через неспроможність загасити пожежу, яка почалась після влучання ракет хуситів.
Американські військові зазначають, що за вісім морських миль від суховантажа стояв іранський фрегат IRIN Jamaran, він проігнорував сигнал-прохання про допомогу.
Про M/V Verbena повідомляють, що це суховантаж у власності української компанії, що має польського оператора і ходить під прапором Палау.
Корабель двічі потрапив під обстріл, у нього поцілили три ракети хуситів, один з членів екіпажу отримав серйозні поранення.
Про громадянство членів екіпажу не повідомляли.
Перед тим у травні-червні у регіоні постраждали кілька суден з Греції.
Нагадаємо, США та союзники почали патрулювати регіон для захисту торгових суден під кінець 2023 року, після того, як атаки підтримуваних Іраном бойовиків-хусити почали створювати загрозу для цього торгового шляху.
Із січня у регіоні почала діяти також спеціальна військово-морська місія ЄС.
15 червня сили США знищили в районі Червоного моря кілька морських дронів, безпілотників і радарів повстанців-хуситів.
Європейська правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Відкриваєм термінал,
Знову грає сто цифр,
Купуєм, продаем.

- Fin.Org.UA

Новини

17:15 - Трамп хоче стати "ангелом-охоронцем" Ормузу і брати гроші за безпеку
16:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 14 липня
16:30 - Як мілтех воює на два фронти
16:28 - Українські БпЛА вдарили по енергомосту Кубань-Крим та низці енерговузлів
16:15 - Стало відомо, що буде з невикористаними поїздками в Києві після підвищення тарифів
15:53 - У Криму погіршується ситуація з енергопостачанням
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.07.2026
15:18 - Наслідки атаки московія: у Одесі знищені автобуси, частину рейсів скасували
15:09 - Чи зобов’язані ФОПи використовувати печатку при здійсненні підприємницької діяльності?
15:07 - Щодо відображення у податковому обліку витрат, пов’язаних з придбанням дозволу чи ліцензії на здійснення певного виду діяльності
15:06 - Інформування платника про відмову щодо включення його до Реєстру неприбуткових установ та організацій
15:05 - Хто належить до посадових осіб юридичної особи у цілях підписання податкової звітності?
15:04 - Несплата (несвоєчасна сплата) єдиного внеску: відповідальність роботодавця
15:00 - Чисті річки починаються з ПУРБ: Україна реалізує плани управління річковими басейнами
14:45 - Скандальний конкурс на посаду гендиректора Оператора ГТС оголосили наново
14:45 - Митниця фіксує значне збільшення платежів: яка статистика за півріччя
14:21 - Україна та Іспанія домовилися про новий етап співпраці: європейський досвід для розвитку ринку капіталу та відбудови країни
14:15 - ФОПи зможуть платити податки прямо зі смартфона: у застосунок ПриватБанку додали функцію
13:58 - Російський розробник держмесенджера Max потрапив під санкції ЄС
13:35 - В Україні пройшли перші довгострокові аукціони з продажу електрики: які результати
13:30 - Реформа системи ПМД необхідна для більшої ефективності, — Ігор Безкаварайний
13:14 - Після російських атак "Кернел" призупинив роботу терміналів у Чорноморську
13:05 - Яким чином подається заява про надання витягу з Єдиного реєстру місць зберігання?
13:00 - Як українська BES проєктує електричні системи для Tesla, Google та Amazon
12:59 - Щодо заповнення розрахунку податкових зобов’язань, нарахованих неплатником ПДВ – отримувачем послуг, що постачаються нерезидентами, у разі відсутності договору
12:58 - НЕК «Укренерго» отримала від Німеччини енергетичного обладнання на 486 тисяч євро
12:58 - Оновлено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності»
12:57 - До уваги ФОП – платників єдиного податку першої – третьої груп!
12:56 - На підставі яких документів складається податкова накладна на операції з експорту окремих видів товарів?
12:55 - Дніпропетровщина: на податковому обліку знаходиться майже 305,7 тис. платників


Більше новин