Енергетична ситуація в регіонах на 15 червня: на Київщині через технологічне порушення без світла майже 3,9 тисячі абонентів

15.06.2024 12:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Енергетична ситуація в регіонах на 15 червня: на Київщині через технологічне порушення без світла майже 3,9 тисячі абонентів/ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ Триває заживлення споживачів, які знеструмлювалися через бойові дії.
На ранок з цієї причини немає світла у 40,8 тисячі абонентів у 107 населених пунктах. Газовики відновили газопостачання 83 споживачам. КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ Внаслідок технологічних порушень знеструмлено 3890 абонентів. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ З технологічних причин у двох населених пунктах відключено від газопостачання 101 абонента приватного сектору. ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ З технологічних причин знеструмлювалися 719 абонентів, усіх заживлено.
Через бойові дії залишається знеструмленим 3731 абонент у 51 населеному пункті. КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ З технологічних причин на ранок залишаються знеструмленими 612 абонентів у 4 населених пунктах. СУМСЬКА ОБЛАСТЬ Енергетики заживили 77 абонентів, які знеструмлювалися через бойові дії.
З технологічних причин на ранок відключено 198 абонентів у 2 населених пунктах.
Загалом залишаються знеструмленими 4446 точок обліку у 72 населених пунктах, з них через ворожі обстріли – 4268 абонентів. ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ У м.
Херсон через бойові дії знеструмлено 2840 абонентів. В області енергетики заживили дві повітряні лінії, які були знеструмлені з моменту деокупації регіону.
Залишаються знеструмленими 25,8 тисячі абонентів у 45 населених пунктах. ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ Через падіння дерева на повітряну лінію знеструмлено 72 абоненти.
Внаслідок бойових дій залишаються знеструмленими 1510 абонентів у 25 населених пунктах. В одному з населених пунктів під час виконання земляних робіт пошкоджено газопровід.
Припинено газопостачання 160 абонентам.

Додати коментар

Користувач:
email:





Не скаржися на гроші, якщо в тебе мало їх,
Бо, можливо, причина в тому, що ти їх не плануєш
Не звинуй банкіра за свій недостаток
Бо рецептом є - більше заробляй і май на увазі всі витрати

- Fin.Org.UA

Новини

18:15 - В НАН заявили, що до ремонту мосту Патона потрібно братися невідкладно
17:20 - Юрист розповів, чи висунули обвинувачення для раніше затриманих в Угорщині співробітників Ощадбанку
16:15 - Торік в Україні жінки очолили третину нових компаній: в яких сферах
15:10 - Інтернет-магазин НБУ відновив свою роботу після кібератаки
14:20 - Ворог атакував будівлю головпоштамту "Укрпошти" в Краматорську
13:57 - Прокуратура не змогла відсудити гроші у компанії, яка очищала русло Десни
13:15 - УЗ відновила більшість пошкоджених ділянок після атак московія, поїзди повертаються до графіків
12:47 - Миколаїв отримає 40 трамваїв зі Швеції: є попередня домовленість
12:41 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо користування надрами»
12:37 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо користування надрами»
11:42 - Наслідки захоплення інкасаторів в Угорщині: НБУ обміняє банкам безготівкову валюту на кеш
10:37 - У Києві без тепла 1905 будинків через нову атаку на енергооб’єкт – Кличко
10:20 - В "Укренерго" розповіли про наслідки масованої атаки московія на енергетику 7 березня
10:00 - Ворог атакував порт на Одещині: спалахнув резервуар з олією
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 07.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:10 - московія перенаправить скраплений газ з Європи до Азії – ЗМІ
21:00 - Новини 6 березня: захоплення інкасаторів Ощадбанку в Угорщині та нафта по 90 доларів за барель
20:30 - Саудити різко підняли ціни на нафту для Європи та Азії
20:20 - Національний банк готовий підкріпити каси банків готівковою іноземною валютою
20:05 - Мінрозвитку запускає проєкт "Контроль публічних інвестицій"
19:50 - НБУ після захоплення інкасаторів Ощадбанку в Угорщині порадив "оминати ризикові країни"
19:45 - Адвокати ексрегіонала Іванющенка зірвали засідання суду
19:25 - "Американці цього не побачать": США не повернуть компаніям зібрані незаконно мита
19:20 - Кулеба розповів, хто профінансує реалізацію планів стійкості міст
19:00 - Київстар – у числі провідних світових операторів Starlink Mobile із 5 млн абонентів
18:55 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 9 березня
18:55 - Купівля авто в регіонах: де в Україні найактивніше купують нові та вживані моделі
18:40 - Стартує обговорення з учасниками ринку змін до правил подання звітності про активні операції
18:34 - Уряд виділив перші 10 мільярдів гривень на реалізацію планів стійкості міст


Більше новин