єРобота: У Дніпрі виробник одягу для військових придбав нове обладнання

15.06.2024 10:00 | Міністерство економіки України

| Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів «Власна справа», за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.
Богдан Шпак – власник швейного виробництва з пошиття військової амуніції у Дніпрі.
На момент повномасштабного вторгнення чоловік перебував за кордоном. Рішення повернутися додому він прийняв миттєво, адже прагнув допомогти країні у важкі часи.
Після повернення додому Богдан заснував благодійний фонд для підтримки захисників та захисниць. Запитів від військових було дуже багато, тому він вирішив співпрацювати з швейним виробництвом та виготовляти амуніцію. Хоча досвіду у цій справі не було, Богдан розумів важливість місії. Поступово налагодивши всі процеси, він почав виготовляти бронежилети та інше необхідне спорядження. Згодом асортимент розширювався, орієнтуючись на потреби військових.
Зі зростанням попиту постало питання: де взяти кошти на нове обладнання, щоб швидше виконувати замовлення? Богдан вирішив скористатися грантовою програмою «Власна Справа» від Міністерства економіки України, щоб придбати нові швейні машинки для виробництва.
Грант він отримав з першого разу і вже працевлаштував трьох нових співробітників. За час роботи швейне виробництво пошило форму для Міністерства оборони України, а також почало розширюватися та виготовляти одяг для українських брендів.
«Грант – це чудова підтримка для тих, хто тільки починає бізнес, можна вважати, що це безвідсотковий кредит, який ти віддаєш податками», - розповідає Богдан.
Нагадаємо, урядовий проект єРобота є однією зі складових політики «Зроблено в Україні» та включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів ветеранам та другому з їх подружжя, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу.

Додати коментар

Користувач:
email:





Market never stops
But sometimes it crashes hard
Lessons learned, move on

- Fin.Org.UA

Новини

12:30 - Технології проти тіні
12:25 - Колишні облавтодори передадуть на приватизацію
12:15 - "Запоріжсталь" почав постачати прокат на трубний завод в Румунії
12:10 - Слідство порахувало, скільки грошей "відмили" для Галущенка у справі "Мідас"
11:55 - Мінфін заклав більшість коштів на ремонт доріг на кінець 2026 року
11:45 - У п'яти областях є знеструмлення через ворожі атаки, на Одещині ситуація складна
11:35 - Уряд включив до реєстру індустріальних парків ще одного гравця
11:25 - Капремонту доріг у 2026 році не буде, не дали грошей – Сухомлин
11:07 - Sunvita Group запустила виробництво серветок у рулоні Purfix
11:00 - Енергопідтримка будинків: уряд розширив програми
10:55 - У московія масово закриваються ресторани й кав’ярні, бо росіяни почали менше їсти
10:18 - Уряд запускає єдину платформу урядових програм енергопідтримки
10:15 - Telegram відкинув заяви московія про злам шифрування іноземними спецслужбами
09:45 - У обсягах кредитування бізнесу по країні є суттєва диспропорція – Гетманцев
09:30 - Департамент міжнародного співробітництва Національного банку очолив Андрій Буквич
09:25 - Нафта відреагувала на ймовірність військового конфлікту між США та Іраном
08:50 - московія пошкодила котельню у Лозовій, від якої залежать 16 000 абонентів
08:30 - Сім трендів медійності у 2026 році
08:23 - Підтримка енергетичної стійкості України: Денис Шмигаль провів у Парижі низку зустрічей з партнерами
08:00 - Голова Агентства відновлення: Ями на трасах Київ-Одеса і Київ-Чоп залатаємо, коли будуть гроші і тепла погода
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 19.02.2026
23:00 - Накази Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:05 - Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром енергетики США Крісом Райтом
21:03 - Новини 18 лютого: новий історичний рекорд курсу євро, Україна без угорського дизпального
21:01 - московія виставила штраф Google, який у 10 тисяч разів перевищує світовий ВВП
20:45 - Свириденко назвала умову, за якої в Україні почнуть ремонт доріг
20:36 - Київська прокуратура вимагає знести ресторан біля Дніпра
20:35 - Ситуація на ринку пального в Україні є стабільною
20:10 - Енергетики пояснили, чому платіжки ростуть під час відключень світла


Більше новин