Фінансовий астрологічний прогноз на 15.06.2024

15.06.2024 07:35 | Fin.Org.UA

Овен Спроби отримати більше прибутку можуть призвести до незначних втрат. Будьте обережні.

Телець На сьогоднішній день не передбачається значних викликів або змін в вашій роботі. Продовжуйте працювати в звичному ритмі та дотримуйтесь плану.

Близнюки Сьогодні ви можете знайти вигідні можливості для інвестицій. Ретельно досліджуйте ринок та робіть осмислені рішення, щоб забезпечити прибутковість своїх інвестицій.

Рак Сьогодні можливо гарний день для інвестування в акції технологічних компаній.

Лев Ваші зусилля на роботі будуть високо оцінені сьогодні, що принесе вам додаткову мотивацію та енергію для досягнення ваших цілей.

Діва Сьогодні ви можете очікувати додаткові доходи від вашої роботи.

Терези Інвестиції - це правильний вибір для вас

Скорпіон Розширюється асортимент фінансових послуг та продуктів на українському ринку

Стрілець Сьогоднішній день сприятиме збільшенню вашого прибутку.

Козеріг Ваші бізнес-ідеї стануть реальністю і принесуть вам великий успіх

Водолій Український уряд створює сприятливі умови для інвесторів, пропонуючи різноманітні пільги та гарантії. У країні діє конкурентне законодавство та прозорий бізнес-клімат. Це робить Україну привабливою країною для інвестицій з усього світу.

Риби Сьогодні тебе очікує фінансова стабільність та прибуток

Додати коментар

Користувач:
email:





Криптовалюта
Стала визнаною валютою
На майбутнє.

- Fin.Org.UA

Новини

17:30 - Google має акції SpaceX на 94 мільярда доларів – ЗМІ
17:15 - Ексголову Оператора ГТС Дмитра Липпу оголосили в розшук
17:00 - Тиск московія на порти: ціни на елеваторах нижчі за собівартість виробників – ЗМІ
16:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на 24 липня
16:30 - Ілюзія легких грошей
16:20 - У Харкові посадовців викрили на "відкатах" від підрядників
16:00 - Зеленський заявив, що московія посилить тиск на морський зерновий коридор
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 24.07.2026
15:20 - Суми просять дотації на відновлення 52 житлових будинків
15:10 - UGB (Укргазбанк) запускає програму "UGB Бізнес Опора" для підтримки ветеранів та їхніх родин
14:47 - Зеленський не задоволений виконанням Планів стійкості – ЗМІ
14:35 - Британія передала Україні обладнання для електромереж
14:21 - Голова НКЦПФР Олексій Семенюк пояснив, як облігації з покриттям можуть розширити можливості для інвесторів
14:10 - Поліція: Ексочільник "Плесо" розікрав пів мільйона гривень на будівництві свердловини
14:07 - Сім областей України отримали від Великої Британії обладнання для магістральних електромереж на понад 113 тисяч євро
14:00 - Україна отримала ще $690 мільйонів від МВФ – Корецький
13:42 - Українці збільшили вклади до банків: яка статистика
13:35 - Євросоюз оштрафував Google на мільярд доларів: в компанії обурилися
13:20 - Криворізький онкологічний диспансер розпочав власну генерацію електроенергії в межах проєкту «Промінь надії»
13:10 - "Обрій" за мільйони доларів: влада оцифрує трудовий шлях українців
13:00 - Коли банки сказали "ні": як медичний центр із Нікополя знайшов фінансову підтримку завдяки eDilo
13:00 - ЄС дозволив грецькій судноплавній компанії Dynagas перевозити московитський СПГ
12:45 - Техніка "на папері": правоохоронці викрили незаконні держкомпенсації на 60 мільйонів гривень
12:30 - Найбезпечніший за 250 років інвестиційний інструмент
12:15 - З'явилися деталі ще однієї схеми фігурантів справи "Мідас" в Енергоатомі
11:58 - Декларації приховали 99 тисяч посадовців – Опендатабот
11:44 - Яким чином контролюючий орган повідомляє платника про відмову у наданні/зменшенні суми податкової знижки?
11:43 - Порядок оподаткування ПДВ операцій з постачання телекомунікаційних послуг за договором доручення залежить від їх місця постачання
11:42 - Юридичною особою – платником єдиного податку третьої групи змінено місце провадження господарської діяльності та не подано заяву: чи є відповідальність?
11:41 - Роботодавцем працівнику відшкодована вартість квитка, в якому дата не збігається з датою в наказі про відрядження: чи виникає додаткове благо?


Більше новин