Новини 13 червня: $50 мільярдів для України за рахунок росактивів, НБУ знизив облікову ставку

13.06.2024 21:00 | Економічна правда

Про $50 мільярдів для України.
Країни G7 домовилися про структуру кредиту, засновану на розмірі їхніх економік, щоб надати Україні близько 50 мільярдів доларів нової допомоги, яка надійде до кінця року.
Міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер підтвердив, що країни G7 погодили надання Україні 50 млрд доларів.
Прем"єр-міністерка Італії Джорджія Мелоні також підтвердила досягнення лідерами "Групи семи" політичної угоди про надання Україні близько 50 мільярдів доларів фінансової підтримки за рахунок заморожених російських активів.
Про ставку.
Правління Національного банку ухвалило рішення знизити облікову ставку на 0,5 відсоткових пункта до 13% з 14 червня.
Про відключення світла. Якщо московія продовжить повітряні атаки по електростанціях в Україні, то, за найгіршим сценарієм, взимку українці можуть проводити до 20 годин на день без електрики й опалення.
У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Про гроші від Японії. Президент України Володимир Зеленський та прем"єр-міністр Японії Фуміо Кісіда підписали двосторонню безпекову угоду: упродовж 2024 року Японія надасть Україні 4,5 млрд доларів.
Про санкції проти московія. Британія, слідом за Сполученими Штатами Америки, розширила санкції проти Російської Федерації.
Канада запровадила додаткові санкції проти російського військово-промислового комплексу та суб"єктів, причетних до обходу санкцій, які полегшують доступ московії до санкційних товарів.
Ексклюзив ЕП
Заступник Кличка Петро Пантелеєв: Ми покриємо 75% вартості генераторів, інверторів і сонячних панелей усім охочим.
Я не жартую

Чи будуть мешканці столиці взимку з опаленням та гарячою водою, де в Києві поставлять газогенератори та як працюватиме каналізація при вимкненнях світла?

Додати коментар

Користувач:
email:





Brexit shock waves spread
Markets tumble, pound drops low
Uncertainty looms

- Fin.Org.UA

Новини

19:36 - У постачальника коробок для "Укрпошти" знайшли бізнес у московія – ЗМІ
19:30 - Трамп купив облігації Netflix і Warner Bros на піку війни з Paramount
19:00 - Україна залишається найбільшим постачальником соняшникової олії до Євросоюзу
18:50 - Вартість новобудов не змінилась, вторинка частково дорожчає: які зміни на ринку житла
18:45 - Частина Сумщини без світла після російських обстрілів
18:20 - Білорусь провалила "п’ятирічку": торгує з Китаєм у хронічний мінус
18:15 - Золото впало в ціні через сильний долар та війну на Близькому Сході
17:57 - Індія замовила мільйони барелів російської нафти у березня
17:55 - Україна конфіскувала російські вагони на 2,2 мільярда
17:47 - Стартує обговорення змін щодо оновлення порядку роботи компаній, що здійснюють операції з оброблення та зберігання готівки
17:35 - Депутату сільради, який приховав 4,4 мільйона гривень, присудили громадські роботи
17:25 - Україна відкрила новий ринок збуту – зможе експортувати саджанці до ЄС
17:10 - Стало відомо, які харчові продукти можуть подорожчати через війну в Ірані
17:05 - Профільний комітет рекомендував Раді ухвалити законопроєкт щодо житла та пенсій ВПО
17:00 - До банку застосовано захід впливу за порушення вимог щодо етичної поведінки
16:49 - Курс долара знову встановить історичний рекорд щодо гривні
16:40 - Ощадбанк відновив роботу електронних сервісів
16:30 - Як прикладний фах руйнує стереотипи
16:26 - Розпочинається обговорення проєкту вимог щодо управління ризиком третіх сторін у банках та банківських групах
16:25 - У січні-лютому Україна уразила три великі російські оборонні заводи
16:11 - "В 100 гривень за літр не вірю": директор "А-95" спрогнозував зростання цін на дизпаливо
15:50 - Україна збільшила імпорт електроенергії: причини
15:40 - Українці вже задекларували понад 32 мільярди доходів: в яких регіонах найбільші суми
15:34 - НБУ зобов'язав банки посилити стійкість: яким чином
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.03.2026
15:26 - Лісова галузь України отримала рекордний прибуток у 2025 році
15:25 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:10 - Одна з областей може втратити 30-40% озимих: Мінекономіки оцінило стан посівів
14:55 - Зростання цін на пальне: уряд готує підтримку для найбільш вразливих споживачів
14:43 - Не менше 5%: в Україні запрацював закон про виділення паркомісць для авто з дітьми


Більше новин