Мінсоцполітики та Банк розвитку Ради Європи підписали угоду про співпрацю у сфері розвитку та надання психосоціальних послуг

13.06.2024 21:20 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр соціальної політики України Оксана Жолнович та керівник Банку розвитку Ради Європи Карло Монтічеллі підписали угоду щодо надання грантової підтримки Україні на розвиток програми життєстійкості.
Підписання відбулося 12 червня на полях Міжнародної конференції з питань відновлення України (URC2024) у Берліні. «Повномасштабне вторгнення вплинуло на ментальне здоров’я українців.
За експертними оцінками, якщо не вжити заходів, у кожного п’ятого внаслідок війни стан психічного здоров’я суттєво погіршиться.
В Україні це близько 10 мільйонів людей.
Нашою відповіддю на ці виклики стала Програма життєстійкості — послуга, яка допоможе українцям справлятися зі стресом і труднощами та посилить соціальну згуртованість.
Ми дуже вдячні партнерам, які підтримують обрані нами пріоритети.
Отримані кошти будуть спрямовані на навчання фахівців, які надаватимуть послугу життєстійкості в громадах України», — сказала під час зустрічі Оксана Жолнович. Програма передбачає створення у громадах Центрів життєстійкості, де люди можуть отримати професійну допомогу, знайти опору та навчитися справлятися зі стресами і життєвими труднощами. Якісне відновлення України тісно пов"язане з інвестиціями у її населення.
Таким чином забезпечення фізичної, економічної та соціальної активності населення є фундаментальним пріоритетом для держави.
Зусилля Мінсоцполітики спрямовані на надання підтримки, тим, хто її потребує найбільше, включаючи ветеранів та членів їхніх сімей, внутрішньо переміщених осіб, дітей та осіб з інвалідністю. Програма життєстійкості - експериментальний проект Міністерства соціальної політики в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Першої леді Олени Зеленської.
Програма передбачає формування послуги, коштом громад, яка має 4 складові: первинна консультація, психосоціальна допомога, підтримка сімей та координація волонтерських активностей.
Грантові кошти Банку розвитку Ради Європи дозволять в майбутньому навчання працівників, які працюють у центрах, облаштовувати приміщення, і підтримувати ключові елементи впровадження послуги.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull and bear we see,
Money flows so effortlessly,
Fortunes rise and flee.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 8 травня: Україна атакувала НПЗ московія, у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
20:55 - OnlyFans продав 16% бізнесу після смерті власника
20:25 - Нафта відреагувала на новий обмін ударами США та Ірану
19:55 - Біля головного нафтового хабу Ірану помітили розлив нафти
19:25 - Саудівці й ОАЕ почали таємно возити нафту через Ормуз попри загрози Ірану
18:50 - Фіктивна робота у "критичній" компанії: у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
18:25 - США вдарили ще по двох суднах під іранським прапором
18:00 - Частка NPL у банківському секторі далі зменшується
17:56 - Видатки на оборону зростуть на 1,5 трильйона. Проте на збільшення грошового забезпечення коштів поки нема
17:55 - На АЗС почали знижуватися ціни на дизпальне після зростання
17:46 - Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2025 рік
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 11 травня
17:10 - Проєкти енергонезалежності університетів: уряд спрямує понад мільярд
17:03 - Міжвідомча робоча група з підготовки публічних інвестиційних проектів
17:00 - Тарас Висоцький: Відновлена грантова програма на сади та теплиці вже профінансувала проєкти на 70 млн грн
17:00 - На внутрішньому ринку України впав попит на вживані авто: які моделі купують найчастіше
16:49 - Засідання Комісії
16:40 - Страховий та перестраховий брокер виключений з Реєстру страхових посередників
16:37 - Постраждалому від війни бізнесу частково спишуть борги
16:30 - Україна та Туреччина погодили збільшення квот на міжнародні перевезення
16:15 - Перезавантажувати "Ліси України" буде ексзаступник міністра економіки
16:04 - Стратегічна інвестиційна рада
16:00 - Агропродукція формує 56% експорту України: держава відкриватиме нові ринки для виробників
16:00 - NBU April 2026 Inflation Update
16:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції у квітні 2026 року
15:50 - Журналісти проаналізували, які комплектуючі для військової техніки московія постачає Білорусь
15:31 - Кабмін ліквідував Коордцентр трансформації вугільних регіонів: що від нього очікували
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.05.2026
15:30 - Для фермерів Херсонщини стартує програма підтримки в ДАР
15:25 - Денис Шмигаль розповів студентам Університету Метрополії у Фінляндії про досвід України у забезпеченні стійкості енергосистеми


Більше новин