45-й меморандум про міжнародне медичне партнерство підписано під час URC2024 у Берліні

13.06.2024 18:49 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Під час Міжнародної конференції з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference – URC2024) підписали вже 45-й меморандум про співпрацю у рамках ініціативи міжнародного медичного партнерства між Україною та 18 країнами Європи і Північної Америки.
Меморандум був підписаний між центром протезування, реабілітації та реконструктивної хірургії Superhumans Center та Charite, найбільшою університетською лікарнею в Німеччині та Європі, яка знаходиться в Берліні. Меморандум за участі Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка підписали генеральна виконавча директорка Superhumans Center Ольга Руднєва та представник Charite, професор Малек Бажбуж.
На церемонії підписання був присутній також співзасновник Superhumans в Одесі Андрій Ставніцер. «Торік під час Третього саміту перших леді та джентльменів ми запустили програму міжнародного медичного партнерства.
Тоді 25 українських лікарень отримали “побратимів” у різних куточках світу.
З того часу програма постійно розширюється.
Меморандум між ультрасучасним українським Superhumans Center та всесвітньо відомою німецькою клінікою Charite став 45-м.
Символічно, що він підписаний на полях Ukraine Recovery Conference, адже це ефективна платформа для діалогу та консолідації сталої міжнародної підтримки України.
Впевнений, що взаємодія на рівні медзакладів та постійний обмін досвідом разом зі спільними напрацюваннями дозволять підвищити якість медичної допомоги», – сказав Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. Меморандум передбачає глибоку співпрацю у сферах реабілітації та психічного здоров’я, а саме: спільні дослідження та робота з психічними розладами та розладами сну пацієнтів з військовою травмою; перейняття досвіду у використанні методу наративної експозиційної терапії; організація спільних навчальних заходів та конференцій для фахівців з різних регіонів України; протидія вигоранню персоналу закладів охорони здоров’я України. Зазначимо, що міжнародне медичне партнерство – це горизонтальна співпраця на рівні закладів охорони здоров’я.
Метою цього партнерства є створення довгострокових взаємовигідних відносин, які допоможуть підсилити технічний, експертний, науковий та управлінський потенціал медичних установ.
Це сприятиме формуванню спроможної мережі закладів охорони здоров’я. Крім того, така співпраця перевтілить спільний досвід у передові практики та політики у наданні психологічної та реабілітаційної допомоги українським захисникам та захисницям, які постраждали внаслідок повномасштабної війни.

Додати коментар

Користувач:
email:





Шалений ритм бірж,
Серце б'ється із напруги
Хто на мільйоні

- Fin.Org.UA

Новини

19:30 - Країни Перської затоки чекає скорочення видобуток нафти через блокаду Ормузу
19:00 - В Україні вдалось відновити третину пошкоджених генераційних потужностей після атак московія
18:55 - Аграрії забезпечені пальним на місяць – ЗМІ
18:45 - Фондовий ринок знизився на тлі ризиків війни на Близькому Сході та інфляції
18:30 - В "Укренерго" повідомили, як діятимуть графіки відключень світла 6 березня
18:22 - Мінекономіки та Райффайзен Банк (Україна) підписали заяву щодо розвитку партнерства у сфері енергоефективності
18:18 - За чотири роки чисельність металургів скоротилася вдвічі
18:15 - Танкер в Перській затоці атакували: нафта злетіла більш ніж на 3%
18:10 - В Україні подешевшала морква: яка тепер її ціна
17:50 - Ціна на автогаз пробила 40 грн/л, а на бензин та ДП – стабілізувалася в мережах
17:35 - Виробника води "Карпатська джерельна" оштрафували на понад 9 мільйонів за обман щодо її походження
17:25 - Курс долара третій день поспіль встановлює історичний рекорд щодо гривні
17:20 - "Дружба" може запрацювати протягом місяця-півтора – Зеленський
17:09 - Україна торік відкрила рекордні за час великої війни 22 нові експортні ринки
17:05 - Правоохоронці викрили розкрадання коштів на водогін у Донецькій області
16:50 - "Укренерго" не отримувало офіційних повідомлень про припинення аварійного електропостачання зі Словаччини
16:37 - Зеленський про нафтопровід "Дружба": Скажу чесно – я б його не відновлював
16:30 - Навіщо державі ПДВ з малого бізнесу
16:22 - Зеленський розповів, як держава мінімізує націнку на АЗС
16:20 - Зеленський розповів, у скільки Україні обійдеться ремонт доріг
16:06 - Київрада розгляне доопрацьований план енергостійкості столиці
16:00 - Мінекономіки та місія JUPITeR обговорили залучення японського бізнесу до відновлення України
15:52 - У ДПС підозрюють третину ювелірного ринку у приховуванні оборотів
15:50 - Україна відновила експорт електроенергії
15:40 - Девальвація національної валюти прогнозована – парламентський комітет
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.03.2026
15:30 - Найбагатша слов’янська країна долучилася до Фонду підтримки енергетики України
15:27 - Львів може стати пілотним майданчиком для муніципальних облігацій — НКЦПФР провела зустріч із міською радою
15:25 - Міст Патона можна експлуатувати зі встановленими раніше обмеженнями – КМДА
15:21 - Електронний кабінет: подання юридичною особою податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи


Більше новин