Більший за два попередні: Dragon Capital побудує ще один завод мінералки

11.06.2024 14:26 | Економічна правда

Бенефіціар Dragon Capital Томаш Фіала 2025 року почне будівництво у Львівській області нового заводу з виробництва мінеральної води "Трускавецька", який буде більшим за два попередні.
Про це повідомляє видання Forbes Ukraine.
Потужність нового заводу становитиме 1 млн пляшок на добу, що дасть змогу ТМ "Трускавецька" наблизитися до потужностей лідера ринку "Моршинської" та випередити "Карпатську джерельну".
Згідно з повідомленням, причина будівництва нового заводу - неможливість збільшити чинні потужності.
Виробництво буде розташоване неподалік Кільцевої дороги Трускавця.
Наразі там знаходиться завод виробника "Аква-Еко", який вже належить Dragon Capital.

В компанії не розкривають суму інвестицій, але за даними мера Трускавця Андрія Кульчинського, вони становлять понад 35 млн євро.
Власник "Карпатських мінеральних вод" Сергій Устенко припускає, що завод коштуватиме менше - 20 мільйонів євро.

Із запуском нового заводу "Трускавецька" збільшить виробництво із 300 000 пляшок на добу до 1 мільйона.
Це означає зростання з 12 500 пляшок на годину до 41 600, підрахував Forbes Ukraine.

Водночас 13 виробничих ліній IDS Group (бренди "Моршинська", "Миргородська", "Аляска" - ЕП) виготовляють 263 000 пляшок на годину, йдеться в огляді результатів діяльності групи за 2022-2023 роки.
Потужність "Карпатських мінеральних вод" - 25 000 пляшок на годину.
Таким чином, після завершення будівництва "Трускавецька" може стати другим виробником у країні.
В травні 2021 року власник компанії Dragon Capital Томаш Фіала купив 100% корпоративних прав видання "Українська правда". Редакція підписала з власником редакційну угоду, із змістом якої можна ознайомитися тут.
Нагадаємо:
Група компаній Dragon Capital завершила угоду з придбання 100% акцій групи компаній "Аква-Еко", яка здійснює видобування, виробництво і реалізацію мінеральних природних вод під ТМ "Трускавецька", у міжнародної групи компаній IDS Borjomi International.
Економічна правда.

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, валюта,
Акції й облігації,
Багатство чекає.

- Fin.Org.UA

Новини

12:56 - Оновити персональні дані зручно та без черг можна через Електронний кабінет
12:54 - ФОП здійснює діяльність у декількох місцях продажу: ведення обліку товарних запасів
12:52 - До якого контролюючого органу подається податкова декларація з туристичного збору податковим агентом?
12:50 - Чи включається до доходу ФОПа – платника єдиного податку позитивна різниця від продажу банком іноземної валюти за дорученням такої особи?
12:47 - Відсутність зв’язку між ПРРО та фіскальним сервером контролюючого органу, діапазон фіскальних номерів не отримано: чи дозволяється використання ПРРО?
12:46 - Випадки, в яких фізична особа звільняється від обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи
12:44 - Які доходи нерезидента із джерелом їх походження з України оподатковуються податком на доходи нерезидента?
12:41 - Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з переоцінки (уцінки/дооцінки) необоротних активів?
12:40 - За якою формою подається заява про отримання витягу з реєстру обладнання для підготовки або обробки тютюну, тютюнової сировини, промислового виробництва тютюнових виробів?
12:39 - В якому розділі Електронного кабінету можливо переглянути інформацію щодо Повідомлення про завершення розрахунків платників податків за відповідними операціями з експорту товарів, до яких застосовано режим експортного забезпечення?
12:37 - Податковий календар на 15 липня 2026 року
12:34 - Дніпропетровщина: у порівнянні з минулим роком кількість платників єдиного внеску зросла на понад 10,5 тисяч осіб
12:29 - Від фізичних осіб місцеві бюджети Дніпропетровщини з початку року отримали майже 4,5 млн грн туристичного збору
12:29 - Від фізичних осіб місцеві бюджети Дніпропетровщини з початку року отримали майже 4,5 млн грн туристичного збору
12:27 - Понад 2,8 млрд грн рентної плати – внесок платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
12:25 - Як отримати довідку про відсутність заборгованості: практичний кейс для платників від податківців Дніпропетровщини
12:24 - Запрошуємо виробників та імпортерів підакцизної продукції долучитися до бета-тестування сервісів еАкциз
12:22 - Європейський досвід для реформи екологічного податку: ДПС співпрацює з GIZ
12:20 - Єдиний внесок: за перше півріччя сплачено 370,7 млрд грн
12:10 - Київ частково залишився без світла через аварію
11:50 - Іран заявив, що продаватиме нафту попри повернення санкцій США
11:40 - За 9 діб СБС ЗСУ поцілили у 116 суден "тіньового флоту" – "Мадяр"
11:23 - Вперше в Україні відбулися аукціони з продажу електричної енергії за довгостроковими договорами
11:09 - Комісія зареєструвала випуск акцій на 2 млрд грн для розвитку вітроенергетики
11:02 - Освітня мережа А+ від KAN долучилася до створення національного освітнього стандарту
11:00 - Національний банк розпочне пошук та відбір кандидатів на посаду директора Департаменту стратегії та розвитку
10:53 - Двоє українців постраждали внаслідок ударів Ірану по танкерах в Ормузі: реакція МЗС
10:50 - Дрон московія знищив локомотив потягу на Дніпропетровщині
10:45 - Уряд реформує підхід до держзамовлення у сфері освіти
10:20 - московія атакувала енергетику семи областей: є знеструмлення


Більше новин