Німеччина надасть Україні 30 млн євро на реконструкцію електропідстанції 

11.06.2024 11:28 | Економічна правда

НЕК "Укренерго" підписало кредитну угоду з німецьким державним банком розвитку KfW на суму 30,4 млн євро.
Про це повідомив у фейсбуці голова компанії Володимир Кудрицький.

"Кредитну угоду я сьогодні підписав разом членом правління KfW Крістіан Лайбах та директоркою KfW по регіону Східна Європа, Кавказ, Центральна Азія Вероніка Гарсіа дель Арко в Берліні, напередодні Міжнародної конференції з відновлення України", - написав Кудрицький.

За його словами, ці кошти на пільгових умовах надав уряд Німеччини, а відповідну гарантійну угоду підписав міністр фінансів України Сергій Марченко.
"Кошти будуть спрямовані на реконструкцію та модернізацію одного з наших обєктів в західному регіоні.
Реалізація цього проєкту суттєво підвищить ефективність та стабільність нашої синхронної роботи з енергосистемою Європи", - зазначив CEO.
Зокрема, українські енергетики разом із партнерами відновлять високотехнологічний автоматизований об"єкт, що відповідає вимогам ENTSO-E щодо надійності роботи системи електропередачі та безпеки мережі.
Також частка фінансування буде спрямована на закупівлю важливого високовольтного обладнання.
"Підвищення енергоефективності та інтеграція з Європою електроенергетичної системи України сприятимуть стабілізації подачі електроенергії.
Як наслідок, по всій країні покращаться як умови для господарської діяльності, так і повсякденне життя українців", - підкреслила член правління KfW Крістіан Лайбах, чиї слова цитує Міненерго.

У Міністерстві також зазначили, що у межах проєкту передбачається здійснити реконструкцію однієї з підстанцій шляхом запровадження автоматизованої системи керування технологічними процесами.
Нагадаємо:
Сьогодні у Берліні починається конференція з питань відновлення України (URC2024), яка проходитиме 11-12 червня.

Напередодні, глава Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафа Найєм, який збирався взяти участь у конференції, написав заяву про звільнення.
Раніше агентство Bloomberg повідомляло, що Мустафа Найєм, відповідальний за відбудову, пропустить цьогорічну конференцію з відновлення у Берліні через правда"внутрішньополітичні чвари".
В уряді заявили, що Мустафу Найєма не відпустили у відрядження на конференцію у Берлін нібито через те, що на дату проведення повинна була відбутися урядова нарада за участю Агентства відновлення.
Однак, за словами Найєма, він не отримав офіційного запрошення і дізнався про нараду лише після відмови.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





The market is strange
Like an ocean's ebb and flow
Ride the waves with care

- Fin.Org.UA

Новини

09:40 - Борги українців за комунальні послуги зросли: найменші оплати - за тепло
09:35 - Російська нафта повертається до Індії на тлі перекриття Ормузької протоки
09:16 - московіяни атакували інфраструктуру на Дніпропетровщині: 2 поранених
09:00 - В Україні значно впала частка електромобілів на ринку: популярні автівки лютого
08:30 - Як бізнес інтегрує digital-інструменти в HR
08:00 - Спадок кадебіста. Що буде з недобудованим паркінгом біля вокзалу в Києві
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 05.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:21 - Путін пригрозив Євросоюзу завчасно припинити поставки газу на тлі війни в Ірані
21:00 - Новини 4 березня: зліт бензину та реакція АМКУ
20:36 - Шість компаній претендують на купівлю "Мотор-Банку" та PINbank – ЗМІ
20:22 - Свириденко пообіцяла ямковий ремонт на усіх трасах до літа
20:15 - Уряд схвалив проєкт закону про корпоратизацію «СхідГЗК»
20:07 - Відключення світла 5 березня триватимуть усю добу
19:59 - Німеччина передала "Укрзалізниці" перші 13 автівок
19:54 - Трафік суден у Ормузькій протоці знизився на 94% з початку війни в Ірані
19:25 - Антимонопольний комітет почав перевіряти АЗС, на яких різко зросли ціни
19:23 - Всі провінції Іраку занурились у блекаут
18:55 - Проєкт Трудового кодексу отримав підтримку комітетів Верховної Ради
18:42 - Ворог атакував транспортну та енергетичну інфраструктуру на Одещині
18:37 - Інтерв’ю Сергія Ніколайчука про ситуацію в економіці та банківській системі на п’ятий рік повномасштабної війни, євроінтеграцію та підготовку до повоєнного відновлення
18:37 - В уряду пропонують зміни до зарплат вчителів
18:36 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Мінекономіки «Про внесення змін до форми Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря»
18:36 - "Зимова підтримка": Свириденко пояснила затримку частини виплат
18:22 - У Франції на тлі нафтової кризи хочуть врегулювати ціни на АЗС
18:21 - Проєкт наказу Мінекономіки «Про внесення змін до форми Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря»
17:58 - Надходження до бюджету: у лютому податківці та митники перевиконали план
17:52 - Повідомлення про оголошення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку "Коростень-Подільський"
17:52 - АРМА розповіло, коли в Україну почнуть повертати розшукані за кордоном гроші
17:46 - Аграрні ноти, сек’юритизація та зелені облігації: НКЦПФР та IFC обговорили нові фінансові інструменти для бізнесу


Більше новин