Лікарня хотіла замовити ремонт на 11 млн у фірми, яка не надала необхідні документи

11.06.2024 11:59 | Економічна правда

Комунальна медична установа у Чернівецькій області планувала здійснити реставраційний ремонт внутрішніх інженерних мереж в одному з корпусів, про що оголосила проведення публічної закупівлі.

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Очікувана вартість робіт становила майже 11 млн грн.
Як йдеться в повідомленні, аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області дослідили відповідність переможця вимогам тендерної документації.
За результатами аналізу встановлено, що підприємство не відповідає встановленим кваліфікаційним критеріям тендерної закупівлі.

"Зокрема, ним не надано увесь перелік документів на підтвердження наявності матеріально-технічної бази, необхідної для виконання робіт (будівельної техніки), відсутні документи щодо трудових відносин із визначеним переліком працівників відповідного фаху, а також не надано документи до аналогічного договору як підтвердження досвіду виконання робіт, що є предметом закупівлі", - йдеться в повідомленні.
Фахівці ТУ БЕБ направили замовнику лист з обґрунтованою рекомендацією вжити заходи щодо усунення передумов неефективного використання державних коштів.

У БЕБ повідомили, що в результаті розгляду рекомендації медична установа відмовилася від укладання ризикового договору та скасувала тендерну закупівлю
"Таким чином аналітики територіального управління БЕБ у Чернівецькій області упередили неефективне використання майже 11 млн грн бюджетних коштів", - зазначили у Бюро.
Нагадаємо:
Аналітики Територіального управління БЕБ у Львівській області упередили розтрату та неефективне використання 10,6 млн грн бюджетних коштів на закупівлі продуктів у військовій частині.

Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Fortunes won and lost
Amidst a sea of numbers
Capital market.

- Fin.Org.UA

Новини

14:00 - Ухвалено регуляторний пакет для початку діяльності банку фінансової інклюзії
12:30 - Одна з найбільших нафтових компаній московія обмежила продаж бензину на АЗС
12:30 - Страховий поліс для журналіста: красива обіцянка чи реальний захист?
12:20 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до АТ "МІБ" штрафу за порушення у сфері фінансового моніторингу
12:16 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:15 - Найбільший газовий завод світу може швидко ожити після відкриття Ормузу
12:10 - Стратегічний нафтовий резерв США впав до сорокарічного мінімуму
11:50 - "Енергоатом" шукає керівника, поки його наглядова рада втрачає склад
11:30 - Британія постачтиме Україні збагачений уран для АЕС
11:15 - Головний банк Португалії почав закривати рахунки росіян
11:00 - Банки України показали актуальний курс валют на 16 червня
11:00 - Наглядова рада Енергоатома оголосила міжнародний конкурс на посаду Голови правління компанії
10:51 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2023 року № 632 «Про внесення зміни у додаток 2 до Порядку надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства»
10:30 - У чотирьох областях є знеструмлення після російських атак
10:10 - Найбільший оператор танкерів охолодив очікування щодо відкриття Ормуза
10:05 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2023 року № 520 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738»
10:00 - Виробники агро- та лісотехніки отримали більше часу для переходу на нові процедури сертифікації
09:47 - Запровадження автоматизованої системи формування платіжних інструкцій підвищує прозорість та прогнозованість процесів стягнення податкового боргу
09:46 - Як продавцю визначити встановлений для реєстрації обсяг постачання товарів/послуг, у разі повернення продавцю раніше поставлених ним товарів/послуг?
09:45 - Як продавцю визначити встановлений для реєстрації обсяг постачання товарів/послуг, у разі повернення продавцю раніше поставлених ним товарів/послуг?
09:44 - Який алгоритм дій отримання документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО, громадянина України через Портал Дія (мобільний додаток Портал Дія)?
09:43 - Додаток КІК до податкової декларації про майновий стан і доходи: деякі особливості заповнення
09:42 - Отримати електронні довірчі послуги просто
09:40 - Щодо отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями СГ, який має магазин та кафетерій, що знаходяться в одній будівлі, але в окремих приміщеннях
09:39 - ФОПом нерезиденту – юридичній особі виплачено дохід: чи подавати додаток ПП до декларації з податку на прибуток, якщо міжнародним договором передбачено звільнення від оподаткування?
09:38 - Декларацію про доходи можна подати дистанційно за кілька хвилин
09:37 - До уваги виробників продукції з використанням спирту етилового!
09:36 - До закінчення терміну позовної давності на користь ФОПа – платника єдиного податку списана заборгованість за надані, але не оплачені товари: чи відображати у додатку 4ДФ до Розрахунку?
09:35 - Одним із ключових елементів безбар’єрного середовища є доступність кваліфікованих електронних довірчих послуг
09:35 - Нафта продовжила падіння на тлі новин про угоду США та Ірану


Більше новин