"Добродія Фудз" представила зернові снеки YUMMOJI в оновлених упаковках по 220-300 г

11.06.2024 10:46 | Fin.Org.Ua

Зростання споживацького попиту на готові до вживання продукти із зернових у "карманному" форматі посприяло тому, що торік компанія "Добродія Фудз" запустила виробництво хрустких сухих снеків для швидких сніданків чи перекусів під ТМ YUMMOJI вагою упаковки 30 г. 
"Провівши дослідження на фокус-групах, ми отримали запит на порційні сухі сніданки для формування ланч-боксів для дітей та підлітків, споживання під час подорожей чи відпочинку або ж на робочому місці. Так з'явився ще один бренд у нашому продуктовому портфелі – YUMMOJI. Це зернові снеки різноманітних популярних смаків у "карманному" форматі. У напруженому ритмі сучасного життя такі смаколики допоможуть швидко вгамувати голод, і що немало важливо ­– це повноцінна і здорова альтернатива не дуже корисним чипсам або сухарикам", – розповіли в компанії "Добродія Фудз".
Нещодавно провідний український виробник продукції із зернових вирішив збільшити вагу упаковок до 220-300 г (залежно від продукту). Це рішення в компанії пояснюють тим, що попит на таку вагову категорію має тенденцію до зростання. 
Асортимент хрустких снеків доволі широкий: від популярних глазурованих кульок із какао та глазурованих кукурудзяних пластівців до глазурованих кульок "Тріо" збагачених вітамінами або ж глазурованих кукурудзяних пластівців з медом (всього 6 позицій).
Наразі в Україні хрусткі зернові снеки YUMMOJI у збільшеній упаковці споживач може знайти у магазинах роздрібної торгівлі формату "біля дому". 
Зазначимо, що при виробництві готових сніданків YUMMOJI використовуються лишенатуральні інгредієнти та кокосова олія, яка надає продуктам оригінальний витончений смак. І, що важливо – при виробництві не додається пальмова олія. Це робить продукцію YUMMOJI не лише смачною, але й корисною.

Додати коментар

Користувач:
email:





The markets are fickle,
Responding to news and trends,
Investors hold on tight.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - У ChatGPT стався збій
17:35 - Нацбанк за тиждень купив понад мільярд доларів
16:47 - Український виробник олії відсудив у московії 486 мільйонів
16:30 - Станція метро "Лук’янівська" відновила роботу після обстрілу
16:00 - Під час російської атаки на Київ ракета влучила у склад GoodWine
14:52 - На Харківщині московія пошкодила черговий термінал "Нової пошти": загинули троє
13:57 - Samsung скорочує робочі місця в США
12:51 - Ворог знищив один з найбільших логістичних хабів України
11:40 - московіяни знищили завод виробника UKRTAC
10:54 - московіяни атакували промислову зону Сум: є загиблий
10:00 - У Києві горів ТРЦ після атаки московія
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 19.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Ірак тисячами вантажівок везе мазут через Сирію в обхід Ормузу
17:45 - московіяни нарахували втрат Wildberries на десятки мільярдів від ударів України
16:50 - московія двічі вдарила по потягу на Запоріжжі
15:40 - Трамп хотів продавати трейдерам швидкий доступ до своїх дописів за $100 тисяч
14:58 - Анатолій Куцевол обговорив із ЄБРР реалізацію проєкту RAMP UP та розвиток енергетичного ринку
14:43 - Цього тижня українські регіони отримали енергетичне обладнання майже на 1 млн євро від Данії, Німеччини та Швеції
14:30 - Нафтовий бум повертає аргентинський регіон на Волл-стріт після 9 років паузи
13:20 - Ірак готує нафтовий маршрут в обхід Ормузу за $60 мільярдів
12:10 - Іран за два дні вдарив по двох електростанціях Кувейту
11:10 - Танкер тіньового флоту московія розлив нафту біля Оману
10:00 - Дрони масовано атакували Москву та область: горіли нафтобаза та склад Wildberries
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 17 липня: атаки на Нафтогаз та новий керівник компанії
19:56 - Протягом останніх двох місяців Литва через хаби Міненерго поставила в Україну життєво важливе енергетичне обладнання
19:54 - Денис Шмигаль взяв участь у заходах з нагоди 30-річчя Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій
19:50 - Греція пояснила, чому виступила проти нових санкцій ЄС щодо московії


Більше новин