Єврокомісія виявила конвергенцію штучного інтелекту та блокчейну

28.05.2024 13:25 | forinsurer.com ... все о страховании

Єврокомісія виявила конвергенцію штучного інтелекту та блокчейнуЄвропейська блокчейн-обсерваторія (EUBOF) — ініціатива Європейської комісії з відстеження та аналізу розвитку блокчейну в ЄС — опублікувала звіт, в якому велику увагу приділено стимулювання інновацій. EUBOF виявила сильну тенденцію, яка полягає у конвергенції блокчейну та штучного інтелекту.

Конфіденційні набори даних штучного інтелекту можуть безпечно зберігатися на блокчейні, що, з погляду EUBOF, може бути корисним у «охороні здоров'я та фінансах, де безпека даних має першорядне значення».

Крім того, конвергенція двох технологій може уможливити децентралізовані мережі штучного інтелекту. Це може знизити ризик монополізації даних та сприяти кооперативній розробці штучного інтелекту.

EUBOF дійшла висновку, що штучний інтелект може покращити функціональність смарт-контрактів, які застосовуються у різних галузях.

У дослідженні Європейської комісії також визнається зростання екосистеми децентралізованих фінансів (DeFi), що триває, в рамках яких очікується запуск нових протоколів і додатків.

EUBOF очікує, що притаманні технології блокчейна сумісність, стійкість та енергоефективність стануть основною рушійною силою її подальшого впровадження.

EUBOF дала кілька рекомендацій, у тому числі створення глобального центру знань з блокчейну, зміцнення взаємодії Європи з усіма зацікавленими сторонами та вирішення проблем, що виникають у зв'язку з новими технологіями.

Одночасно з виходом звіту EUBOF, Євросоюз оголосив про плани внести поправки до чинного регламенту Європейського спільного підприємства з виробництва високопродуктивних комп'ютерів (EuroHPC), який наказує використання суперкомп'ютерів для розробки штучного інтелекту.

EuroHPC управляє дев'ятьма суперкомп'ютерами в Європі, створеними завдяки цій ініціативі. Продовженню місії повинні сприяти нові центри штучного інтелекту, які пропонуються поправкою.

З цього приводу Віллі Борсус, віце-президент Валлонського регіону Бельгії та міністр економіки, досліджень та інновацій заявив: «Сила Європи в єдності, і разом ми вже досягли великих цілей. Ми переконалися в цьому при розробці суперкомп'ютерів світового класу, і тепер хочемо підвищити ефективність роботи потужних машин для створення надійного штучного інтелекту».

Згідно з новим регламентом, компанії, які надають хостинг, отримуватимуть від ЄС компенсації до 50% витрат на придбання та експлуатацію суперкомп'ютерів штучного інтелекту. Проте право власності на ці суперкомп'ютери хостингові компанії отримають лише після 5-річного випробувального періоду.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок – це ризик,
Та з його допомогою можна,
Заробити багато.

- Fin.Org.UA

Новини

11:28 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:24 - московія атакувала заправку на півночі Житомирщини
08:52 - СБС ліквідували 20 кораблів "тіньового флоту" московія у Чорному морі за ніч
08:30 - Як зміниться сфера таксі
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 15.07.2026
06:00 - ChatGPT більше не король. OpenAI втрачає перевагу в гонці ШІ
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 14 липня: звільнення уряду Свириденко
19:57 - На ЗАЕС стався 10-й блекаут від початку року
19:50 - Працівники нафтової сервісної галузі Норвегії припинили страйк
19:30 - SoftServe купила індійську компанію NewVision Software
19:02 - московіяни атакували два судна, капітан одного з них загинув
18:30 - На тлі атак у Азовському морі російські страховики відмовляються страхувати судна
18:15 - ZTE та ще одній компанії з Китаю дозволили купувати чипи H200 від Nvidia
17:45 - Туреччина може відмовитися від російської пшениці
17:33 - Домен Telegram заблокували за запитом США: ймовірно це помилка
17:33 - Домен Telegram заблокували за запитом США: ймовірно це помилка
17:00 - Харківська прокуратура хоче повернути державі укриття, якими заволодів бізнес
16:44 - московіяни поцілили у заправку в Харкові
16:30 - Хто заробить на "Моршинській"
16:15 - Парламент ратифікував Угоду про вільну торгівлю з Туреччиною: для 84% українських товарів відкривається безмитний доступ до ринку
16:12 - Свириденко представила у Раді звіт про роботу уряду: чим похвалилася
16:08 - Рада ратифікувала вільну торгівлю з Туреччиною, яку підписали ще у 2022 році
15:35 - Сметанін йде з посади гендиректора "Укроборонпрому"
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 15.07.2026
15:12 - Миколаївщина отримала від Данії енергетичного обладнання на понад 857 тисяч євро
15:08 - Рада звільнила уряд Свириденко
15:02 - Українська розвідка зафіксувала "сіру" схему нафтопереробки московія
14:30 - Рада підтримала закон про декриміналізацію дорослого контенту в першому читанні
14:26 - Українські авіакомпанії розповіли про ризики для відновлення роботи


Більше новин