Для підтримки підприємців Буковини в рамках «Зроблено в Україні» передбачено 800 мільйонів гривень, - Юлія Свириденко

13.04.2024 11:42 | Міністерство економіки України

13.04.2024 | 11:42 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Підприємці Буковини в рамках програм підтримки бізнесу «Зроблено в Україні» можуть розраховувати як мінімум на 800 млн грн державної підтримки. Загалом же в бюджет закладено 45 мільярдів гривень на підтримку підприємців в цьому році. Про це під час виступу на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України в Чернівцях розповіла Перший віцепрем’єр-міністр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко. На заході також були присутні Президент України Володимир Зеленський, Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук  і Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
 «Буковина — наочний приклад того, як промисловість впливає на розвиток області. Від початку вторгнення увійшли в трійку лідерів серед областей, які прийняли найбільше релокованого бізнесу. Завдяки цьому область отримала виробництва, які раніше їй були не притаманні. Частка промисловості в структурі економіки зросла до 11,9 % — це максимальний показник з 2012 року. Як наслідок — мали додаткові кошти для проєктів з розвитку області. Щоб не збавляти цих темпів, у цьому році передбачили для Буковини 800 млн грн в рамках політики “Зроблено в Україні”. І вже перші підприємці отримали перші кошти”, — зазначила Юлія Свириденко. 
Під час заходу відбулося підписання договорів в рамках програм ”Доступні кредити 5-7-9”, грантів для ветеранів, іпотечної програми єОселя сумарно на майже 13 мільйонів гривень. 
“Фінансування передбачене на область — не ліміт. Чим активніше бізнес користуватиметься програмами підтримки, тим більше зможе отримати. Додатково до цього підприємці можуть отримати замовлення від держави завдяки пріоритету українських виробників у публічних закупівлях. Працюємо з нормативною базою по закупівлях та із замовниками, щоб ті віддавали перевагу українському, там де це можливо. Зокрема, під час поїздки на Буковину, підписали оборонне замовлення з однією із компаній області на майже мільярд гривень”, — зазначила Юлія Свириденко. 
Перший віцепрем’єр-міністр закликала місцеві органи влади теж доєднуватися до сіпвфінансування проєктів в рамках платформи “Зроблено в Україні”.
“Я переконана, що роль органів місцевого самоврядування в економічному розвитку може бути значно більшою. І нашою задачею в рамках політики “Зроблено в Україні” є надати громадам додаткові можливості стимулювати економічну активність на своїх територіях. Це підтримка нашої економічної стійкості і це збільшення доходів місцевих бюджетів. Іншими словами, Зроблено в Україні — це можливість громадам заробити самим на свої потреби, розвиваючи місцеве виробництво”, — зазначила Юлія Свириденко. 
В рамках робочого візиту також відбулося відкриття регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу “Зроблено в Україні” на базі Чернівецького міського центру зайнятості.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Stock prices fluctuate,
Anxiety and hope alike,
Gamble on the trade.

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 09.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - У Венесуелі спалахнули протести через щоденні відключення світла
17:10 - Китай закриває аеропорт і зупиняє потяги через тайфун "Дельфін"
16:10 - У Марганці та сусідніх громадах відновили водопостачання після аварії
15:15 - Суд повернув державі Жовтневий палац вартістю близько мільярда
14:10 - В Україні не залишилося жодної неушкодженої електростанції – Зеленський
14:09 - Європейський Союз вніс до Фонду підтримки енергетики України додаткові €30 млн
13:00 - Україна уразила ще два НПЗ у московії – Генштаб
12:30 - Парадокси публічних закупівель: як форма підмінила зміст
11:50 - Україна пройшла рекордну серпневу спеку без відключень – Шмигаль
10:55 - Цього тижня українські регіони через Фонд підтримки енергетики отримали обладнання майже на 2 млн євро від Великої Британії, ЄС, Норвегії та Швейцарії
10:46 - У липні до Фонду підтримки енергетики надійшло 180 млн євро
10:40 - московія знищила важливі склади Фори: клієнти скаржаться на порожні полиці
10:32 - Енергосистема України пройшла період рекордної серпневої спеки без графіків відключення електроенергії, - Денис Шмигаль
10:05 - Сизранський НПЗ знову опинився під атакою: спалахнула пожежа
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 08.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 7 серпня: фігурантка "плівок Міндіча" отримала посаду в держпідприємстві, масована атака московія на Укрнафту
19:55 - Київ шукає тих, хто відремонтує метро між "Тараса Шевченко" і "Почайною" за 1,76 мільярда
19:40 - В Україні за місяць скоротилися міжнародні валютні резерви
19:13 - НБУ покарав 21 фінустанову за порушення, серед них Райффайзен
18:33 - Нацбанк дозволив не визнавати дефолт бізнесу на тлі атак московія
18:10 - Україна уразила шість суден тіньового флоту московія та 10 енерговузлів
18:00 - НБУ в липні застосував заходи впливу до 2 банків і 19 небанківських фінустанов за порушення у сфері фінмоніторингу та валютного законодавства
17:56 - Голова БЕБ: за пів року детінізація принесла державі 13,8 мільярда гривень
17:50 - Частина Києва залишилася без світла через аварію
17:29 - У Асоціації ритейлерів розповіли, як вплинуть удари московія на ціни
17:10 - Фігурантка "плівок Міндіча" отримала керівну посаду в стратегічному держпідприємстві
16:50 - московія атакувала Укрнафту: компанія втратила суттєві обсяги видобутку


Більше новин