Стійке та децентралізоване електропостачання - пріоритетний напрям у співпраці з німецькими партнерами

23.09.2023 17:10 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Заступник Міністра енергетики України Ярослав Демченков провів робочу зустріч із представниками інститутів Німецького наукового товариства імені Фраунгофера та think tanks, зокрема з Інститутом економіки енергетики та технології енергетичних систем ім.
Фраунгофера (ІЕЕ), німецьким енергетичним агентством DENA, а також об’єднанням DERlab.
Темами обговорення були ключові потреби та пріоритети енергосектору та підготовка проектів до програми фінансування Fraunhofer Zukunftsstiftung «Відбудова України».  Учасники також обговорили можливість співпраці з експертами об’єднання DERlab - провідних лабораторій та науково-дослідних інститутів у галузі систем розподілених енергетичних ресурсів. Платформа DERlab надає послуги з консультування у сфері розподіленої генерації для підтримки переходу до децентралізованих енергосистем. Співпраця з провідними науково-дослідними установами відбувається у межах Німецько-українського енергетичного партнерства. «Децентралізація та посилення стійкості нашої енергосистеми надзвичайно важливі для нас у теперішніх умовах.
Минулої зими енергетична інфраструктура стала однією з головних цілей росії.
Незважаючи на героїчні зусилля енергетиків з ліквідації наслідків ударів, збитки українській енергосистемі завдані величезні», - сказав Ярослав Демченков.  Децентралізована енергетика також вимагає трансформації системи розподілу, яка має стати більш керованою та автоматизованою, аби швидко реагувати на можливі аварії в системі, спричинені обстрілами росіян.
На цьому сторони окремо зупинилися під час обговорення технічного стану та потреб операторів.  Заступник Міністра нагадав, що презентована Міністром енергетики Германом Галущенком Енергетична стратегія до 2050 року передбачає, що у середньостроковій та довгостроковій перспективі Україна зосередиться на розподіленій та відновлюваній енергетиці. Також під час зустрічі йшлося про перебіг наймасштабнішої ремонтної кампанії в енергетиці.
Для відновлення пошкодженої інфраструктури залучено, зокрема, допомогу і від німецьких партнерів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Economies interlinked,
Global trade and investment,
The world is one market.

- Fin.Org.UA

Новини

21:40 - Макроекономічний та монетарний огляд, квітень 2026 року
13:22 - Податківці Дніпропетровщини – про особливості нарахування плати за квадратні метри у період воєнного стану
13:20 - Підтримка аграріїв Дніпропетровщини: прозорий обмін інформацією між владою та бізнесом
13:18 - 92 тисячі українців вже подали декларації про майно і доходи: скільки серед них «мільйонерів»
13:17 - ДПС запроваджує новий інструмент, який допоможе бізнесу уникати блокування податкових накладних
13:00 - Прийом заявок від кандидатів на посаду очільника Національного депозитарію України продовжено до 22 квітня
12:50 - Рада викликала голову АМКУ через підозри у змові на ринку пального
12:46 - Необгрунтовані активи на 13 мільйонів гривень: нардепу повідомили про підозру
12:30 - Чи є близькосхідна війна форс-мажором
12:20 - Угорщина готує нафтову угоду зі США на тлі залежності від російської сировини
11:50 - Із законопроєкту про посилки прибрали спробу пом’якшити фінмоніторинг топпосадовців
11:30 - Міжнародні резерви становили 52,0 млрд дол. США за підсумками березня
11:25 - Агросем увійшов до ТОП-25 роботодавців України для молодих талантів
11:20 - Визначився новий власник частини активів збанкрутілого банку Богуслаєва
10:45 - Іран закликав молодь стати живим щитом електростанцій на тлі погроз Трампа
10:10 - Внаслідок атак московія без світла залишилися мешканці в 7 регіонах України
09:35 - Бразилія внесла автогіганта Китаю до "реєстру рабовласників" після скандалу
09:00 - Нафта відреагувала на закритий Ормуз напередодні ультиматуму Трампа Ірану
08:30 - Культ сонця
08:00 - Стопами Юзіка. Скільки топпосадовців купили закордонну нерухомість з початку великої війни?
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:40 - Macroeconomic and Monetary Review, April 2026
21:00 - Новини 6 квітня: золото на мільйони працівника ТЦК, "податок на OLX" доопрацювали
20:42 - Китайці відкрили ринок борошна для України
20:25 - Трамп заявив, що "забрав би нафту Ірану", але американці хочуть додому
20:10 - Світоліна і Стаховський відкривають падел-клуб у Києві на Подолі
19:50 - Уряд спрощує отримання права керування сільгосптехнікою через дефіцит водіїв
19:35 - Associated Press скоротить 5% глобального штату журналістів
19:25 - Уряд спростив для водіїв категорій С і D доступ до роботи на сільгосптехніці


Більше новин