МКІП разом з представниками НХП та PR-експертами розробляє план заходів промоції народних художніх промислів

26.05.2023 10:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

25 травня у Києві зібрались представники народних художніх промислів, рекламних та PR-агентств, а також урядовці й галузеві експерти для напрацювання плану заходів промоції народних художніх промислів в Україні та за кордоном.
Адже інтерес до всього українського на міжнародній арені значно зріс, і саме час правильно представляти українські унікальні вміння всьому світу.   Стратегічна сесія буде проходити протягом 2-х днів та відбувається на замовлення МКІП за допомогою проекту міжнародної технічної допомоги «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).   «Ми чекаємо від вас доручень.
Ваші напрацювання будуть покладені в основу того, що ми будемо робити.
Бо, як би це парадоксально не звучало, але війна відкриває перед народними художніми промислами та креативними індустріями вікно можливостей.
Мова йде про можливості нашого експорту, зростання продажів в України й створення промоційних майданчиків як за кордоном, так і всередині країни.
Не мені вам пояснювати, що інтерес до країни сильно зріс.
Особливо, коли мова йде про сучасні тренди.
Вони йдуть в бік від промислового виробництва до креативних індустрій, зокрема ручна робота буде користуватися більшим попитом.
Ми маємо не тільки багату історію, а й легендарну продукцію, натуральні матеріали й напрацювання.
Я б дуже просив, щоб ви скористалися цією можливістю й дали нам доручення, а ми всіляко спробуємо допомогли вам у цій роботі.
Ми зацікавлені й бачимо інтерес з боку наших міжнародних партнерів», – сказав Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.
  Метою такої стратегічної сесії є: розробка заходів промоції народних художніх промислів в Україні та за кордоном, а також визначити зміст, цільові групи та інструменти реалізації промоційних заходів для 4-х пілотних видів НХП (косівська кераміка, писанкарство, решетилівська вишивка та гутництво) в Україні та за кордоном для подальшого впровадження.
Все це на основі людиноцентричного підходу до планування результатів політик. Більше читайте на сайті МКІП.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds are bought and sold,
Trading floors are full of noise,
The rhythm of growth.

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 23 березня: обвал цін на нафту, африканський газ для України та смерть власника OnlyFans
20:40 - Львів розриває контракт з поляками щодо будівництва сміттєпереробного заводу
20:25 - URTF зібрав 2,8 мільярда доларів донорських внесків для України – Мінфін
20:00 - У Києві та окремих регіонах України – аварійні відключення
19:22 - Держстат розпочинає велике дослідження рівня життя українців
18:55 - ДТЕК та інші: хто отримає гроші від Норвегії на енергетику та постачання ліків в Україні
18:35 - Держава дофінансувала виплати одноразової допомоги для малозабезпечених
18:14 - московіяни почали масово завантажувати корейський месенджер через блокування
18:03 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 06.09.2024 № 1034 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2017 р. № 989 і 1026»
18:00 - Мінекономіки: нові правила контролю та цифровізація – Держпродспоживслужба готується до ринку ЄС
18:00 - Паливна криза: 20% членів ЄБА вже переглянули свої ціни
17:35 - Махінації з чеками: Податкова викрила велику мережу магазинів м’ясної продукції
17:30 - НКЦПФР посилює співпрацю з TheCityUK у розвитку ринків капіталу
17:29 - Звіт про результати публічного громадського обговорення та електронних консультацій проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання щодо провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами»
17:16 - Свириденко хоче залучити додаткові фінанси для ремонту доріг
17:00 - «Доступні кредити 5-7-9%»: щотижнева статистика
16:53 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 24 березня
16:47 - Понад 3000 об’єктів критичної інфраструктури в Україні потребують захисту – Кулеба
16:30 - Шлях до України: Польща vs Румунія
16:25 - "Астарта" купує два підприємства на Полтавщині
16:12 - В Україні ціни на пшеницю зросли до максимуму за півроку на тлі війни в Ірані
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
16:00 - У Києві 24 березня завершується опалювальний сезон
15:31 - Африка постачатиме Україні газ: ведуться перемовини
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 24.03.2026
15:25 - У Хмельницькому побудують підприємство: забезпечуватиме обладнанням бетонозаводи
14:53 - Власник платформи для дорослих OnlyFans помер від раку
14:44 - Ганна Лігун: Підтримка Франції важлива для посилення енергетичної стійкості України і підготовки до наступної зими


Більше новин