Украина в феврале увеличила импорт длинного проката на 34%

24.03.2023 18:50 | Укррудпром

Украина по итогам февраля 2023 года увеличила импорт длинного металлического проката на 34% по сравнению с январем 2023 года — до 10,31 тыс. т. Расходы на импорт за месяц уменьшились на 50,9% м./м. — до $4,61 млн. Об этом свидетельствуют данные Государственной таможенной службы.

По сравнению с февралем 2022 года в феврале 2023-го Украина сократила расходы на импорт длинного проката на 79,5%. Разницу объемов импорта в натуральном объеме вычислить невозможно из-за отсутствия данных.

По итогам января-февраля 2023 года Украина потребила 18 тыс. т импортного длинного проката на $14,02 млн. Расходы на импорт зарубежной продукции сократились на 67,7% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года.

Больше всего в январе-феврале 2023 года в Украину было ввезено других прутков и брусков крученых без дальнейшей обработки (УКТВЭД — 7214) — 6,45 тыс. т на $7,79 млн. В феврале поставлено 1,44 тыс. т (+291% м./м.) на $3,67 млн (-63,9% м./м.). Также импортировано 4,41 тыс. т других прутков и брусков из легированных сталей, полых прутков и брусков для бурения из легированных или нелегированных сталей (УКТВЭД — 7228) на $2,53 млн, в феврале — 3,26 тыс. т (+183% м./м.) на $0,6 млн (-65,3% м./м.).

На третьем месте по объемам поставок в Украину среди видов длинного проката в январе-феврале текущего года была проволока из углеродистой стали (код УКТВЭД — 7217) — 1,98 тыс. т на $0,99 млн. За февраль поставки такой продукции в Украину выросли на 281% по сравнению с предыдущим месяцем — до 1,57 тыс. т, а в денежном выражении — сократились 80,7% м./м. — до $0,16 млн.

Крупнейшими поставщиками других прутков и крученых брусков без дальнейшей обработки являются Турция и Болгария — 78,33% и 14,43% соответственно в денежном эквиваленте. Германия (71,57%) и Турция (8,59%) отгрузили около 80% других прутков и брусков из легированных сталей, полых прутков и брусков для бурения из легированных или нелегированных сталей. Основными поставщиками проволоки являются Испания и Китай — 40,17% и 13,04%.

Додати коментар

Користувач:
email:





Є фондовий ринок, є і банки,
Є страхування, криптовалюти.
Тут кожен може знайти свій шлях,
І заробити на своїй ідеї.

- Fin.Org.UA

Новини

13:02 - Деклараційна кампанія 2026 добігає кінця!
13:00 - Які операційні системи підтримують використання програмного забезпечення «ІІТ Користувач ЦСК-1»?
12:59 - Суб’єкт господарювання не може самостійно нарахувати та сплатити штрафні санкції за несвоєчасну сплату єдиного внеску
12:50 - Бельгія зупиняє відмову від атому та викуповує свої ж АЕС у французів
12:48 - Чи потрібно ФОП повторно подавати Заяву за ф. 20-ОПП у разі зміні прізвища?
12:40 - За якими кодом бюджетної класифікації сплачуються штрафні санкції за порушення норм регулювання обігу готівки та застосування РРО/ПРРО?
12:39 - Як і на підставі яких критеріїв визначатиметься, що нерухоме майно «використовується у господарській діяльності резидентів Дефенс Сіті»?
12:37 - Чи є об’єктом оподаткування ПДФО вартість дарунків працівнику та гіг-спеціалісту від резидента Дія Сіті?
12:36 - Щодо перевірки платників єдиного внеску (в тому числі при ліквідації)
12:35 - Як фізична особа може отримати мікрогрант на створення власного бізнесу?
12:34 - До уваги платників податків!
12:33 - Формування платіжних інструкцій в електронній формі прискорює процедуру примусового списання податкового боргу
12:31 - Чи є об’єктом оподаткування військовим збором дохід, отриманий фізичною особою – резидентом від продажу рухомого майна?
12:30 - Юридична особа не може одночасно мати статус і резидента Дефенс Сіті і резидента Дія Сіті
12:30 - Як інвестувати в енергостійкість
12:30 - Виручка від агроекспорту зросла на понад 8%: що і кому продає Україна найбільше
12:29 - Акцизний податок: надходження з ввезених товарів від платники Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету зросли на 65,7 %
12:28 - Майже 2,3 млрд грн податку на прибуток – внесок платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
12:26 - Понад 30,8 млрд грн податків, зборів та платежів спрямували до зведеного бюджету з початку року платники Дніпропетровщини
12:25 - Податківці Дніпропетровщини розширюють співпрацю з освітянською спільнотою регіону
12:24 - Податківці Дніпропетровщини взаємодіють з платниками у частині створення відкритих і чесних конкурентних умов
12:23 - До 11 травня потрібно подати податкові розрахунки за І квартал 2026 року: ФОПи поки звітують за чинною місячною формою
12:17 - Спадщина не від близьких родичів: порядок оподаткування та сплати податків
12:10 - Пентагон розблокував 400 млн доларів допомоги для України після місяців простою
11:52 - Уряд компенсуватиме бізнесу частину витрат на будівництво розподіленої генерації
11:33 - Монополії не видно: Кириленко знову відзвітував Раді про ціни бензину на АЗС
11:26 - Чиновник міграційної служби не зміг довести, що чесно купив торговельний центр
11:25 - Один енергоблок Хмельницької АЕС повернули до роботи після ремонту
11:10 - Митниця зможе розслідувати злочини: з’явилися деталі нового Митного кодексу
11:00 - США вп’яте перенесли дедлайн продажу міжнародних активів російської "Лукойл"


Більше новин