МКІП: Велика Британія та Україна обговорили конкретні кейси підтримки української культури, креативних індустрій та медіа

24.03.2023 18:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Днями відбулася онлайн зустріч Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка та його заступників: Галини Григоренко, Анастасії Бондар, Тараса Шевченка з Державним секретарем з питань культури, медіа та спорту Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Люсі Фрейзер.
Спілкування присвятили конкретним організаційним кейсам, що стосуються підтримки української культури, креативних індустрій, медіа, збереження української культурної спадщини в умовах війни. Український Міністр подякував британцям за підтримку та допомогу в організації пісенного конкурсу Євробачення-2023, Культурного сезону Велика Британія/Україна, який вже закінчується.
Заходи в межах Сезону надали чудову можливість популяризувати культуру двох країн та зміцнити дружні відносини між Україною й Великою Британією. «Ми сподіваємось на посилення співпраці з Великою Британією в питаннях охорони, збереження та відновлення української культурної спадщини, цифровізації цієї сфери.
Адже це наш пріоритет - максимальна автоматизація всіх процесів.
Ми очікуємо на підтримку закладів культури, митців, креативних індустрій, українських медіа.
Також ми глибоко переконані, що разом зможемо ще ефективніше протидіяти російській пропаганді», – сказав Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.  В межах співробітництва у сфері охорони, збереження та відновлення пошкодженої нерухомої культурної спадщини МКІП запропонувало британській стороні розглянути питання щодо сприяння консерваційним та протиаварійним роботам на пошкоджених або зруйнованих об’єктах, а також посилити контакти між установами України та Великої Британії.
Також йшлося про навчання українських спеціалістів у Великій Британії, обмін досвідом щодо цифровізації в сфері культури та культурної спадщини, сприяння протидії незаконному переміщенню культурних цінностей, викрадених з території України російсько-окупаційними військами, презентацію музейних колекцій України, аби ширше познайомити світ з історією та мистецтвом України.  Сторони обговорили організаційні деталі спільних подій.
Серед них: Лондонський книжковий ярмарок (18-20 квітня 2023 року), Ukraine Recovery Conference 2023 (21-22 червня 2023 року), London Fashion Week (15-19 вересня 2023 року), Міжнародна конференція з питань відновлення України, Networking Events в рамках пісенного конкурсу Євробачення та інші заходи.
Крім того, МКІП запросило партнерів з Великої Британії взяти участь у щорічному Міжнародному форумі «Креативна Україна» в листопаді 2023 року, а також запропонувало продовжити проект, який реалізується під патронатом дружини Президента України Олени Зеленської, щодо впровадження україномовних аудіогідів у музеях Британії.  Олександр Ткаченко під час розмови підкреслив: «Дуже важливо підтримувати наших митців та представників креативних індустрій в Україні, які продовжують творити попри війну.
Це можна зробити через Український культурний фонд, Український інститут книги й гранти». У сфері медіа, аудіовізуального сектору та інформаційної політики МКІП запропонувало посилити співпрацю щодо: просування телеканалу «FREEDOM» у Великій Британії, протидії російській дезінформації та пропаганді шляхом поширення інформації про події в Україні на платформах суспільного мовлення British Broadcasting Company Ltd (BBC); запровадження санкцій; підтримки українських медіа; забезпечення знищеного рф спеціального обладнання для телемовлення в Україні; проведення «Інформаційного Рамштайну» за такими напрямками: санкції проти рупорів російської пропаганди, криміналізація поширення дезінформації, підтримка українських ЗМІ всередині країни та в світі.
Але головне – спільні злагоджені дії всього демократичного світу проти російської інформаційної зброї.

Додати коментар

Користувач:
email:





London Stock Exchange
Trading floors and digital screens
Numbers never sleep

- Fin.Org.UA

Новини

12:09 - Порядок зберігання установами/підприємствами щоденних фіскальних звітних чеків (Z-звітів) в електронній формі
12:07 - Уточнення показників податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки: заповнення рядка 2
12:06 - Рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці: за якою датою складається розпорядчий документ (наказ) підприємства?
12:04 - Чи має право підприємство у разі анулювання реєстрації платника ПДВ подати уточнюючий розрахунок за період у якому він був платником ПДВ?
12:02 - Особливості заповнення заяви про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів за певних обставин
11:59 - Який порядок виправлення помилки в реквізиті акцизної накладної «Особа - отримувач пального» або «Особа - отримувач спирту етилового»?
11:58 - Несплата або сплата не в повному обсязі авансових внесків з єдиного податку платниками першої та другої груп: за якою формою надсилається ППР?
11:56 - Країни БРІКС знову обговорюють створення аналогу SWIFT
11:55 - Щодо застосування нормативної грошової оцінки земельної ділянки ФОПом – платником єдиного податку (другої або третьої групи), якщо протягом податкового року затверджено нову НГО
11:53 - Місцеві бюджети отримали на 16% більше податків і зборів
11:52 - До уваги платників податків!
11:49 - Податкова служба активно розширює безбар’єрні можливості: взаємодія з платниками у зручному та доступному форматі – пріоритет
11:44 - Офіс податкових консультантів – якісна фахова податкова допомога платникам
11:34 - Сільськогосподарські товаровиробники – платники єдиного податку поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 515,3 млн гривень
11:32 - Роздрібна торгівля алкогольними напоями: платники Дніпропетровщини спрямували до місцевих бюджетів понад 347,1 млн грн акцизного податку
11:31 - Дніпропетровщина: до загального фонду держбюджету надійшло понад 3,6 млрд грн податку на прибуток підприємств
11:30 - Гайд від податківців Дніпропетровщини: особливості здійснення зовнішньоекономічної діяльності ФОП - платниками єдиного податку третьої групи
11:30 - Банки України показали актуальний курс валют на 11 серпня
11:28 - Під час засідання галузевого комітету Громадської ради – про повернення помилково або надміру сплачені кошти через Електронний кабінет та внесення змін в облікові дані суб’єктів господарювання
11:26 - «Податок на Google»: понад 11,3 млрд грн надійшло до бюджету у 2026 році
11:24 - Форс-мажор і знищення товарів: коли не нараховуються зобов'язання з ПДВ
11:22 - 1,7 млрд грн можливих втрат бюджету: ДПС викриває схеми штучного дроблення бізнесу
11:20 - Допомога по вагітності та пологах для ФОП не оподатковується
11:03 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:01 - московіяни атакували енергетику у п’яти областях
10:36 - московія планує "найближчими тижнями" масовано атакувати енергетику Києва – ISW
10:25 - Нафта відреагувала на нові вимоги Трампа від Ірану
10:03 - Китай невдало запустив ракету-носій "Чанчжен-7А"
09:27 - Meta має відповісти на тисячі позовів у США щодо залежності від соціальних мереж
09:00 - У російських Комсомольську-на-Амурі та Орську горять НПЗ


Більше новин