Блокчейн-рішення та безпека в Інтернеті: відкрито доступ до четвертого модуля курсу з криптограмотності та блокчейну

21.03.2023 17:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

На платформі Дія.Цифрова освіта відкрито доступ до четвертого, останнього модуля освітнього курсу з криптограмотності та блокчейну. Завдяки модулю студенти зможуть: визначати, який вміст представляє той чи інший ідентифікатор вмісту; перевіряти показник ризику адреси криптогаманця; розпізнавати фішингові e-mail; дізнатися, чи треба платити податки з криптовалютних операцій, та багато іншого. Усього курс передбачає 100 годин теоретичної та практичної інформації про світ криптовалют. «Популярність криптовалют у світі цілком передбачувана, адже ринок таких активів побудований на математичних алгоритмах і автоматизованих процесах.
Їх неможливо обманути чи підкупити, а цифрові технології роблять їх максимально безпечними для використання.
Про це, зокрема, розповідаємо в нашому четвертому модулі курсу, який вже доступний для опанування.
Наші партнери більше розкажуть про віртуальні активи з точки зору закону, а також блокчейн і етику», — зазначає директор директорату цифрової економіки Мінцифри Юлія Пархоменко. Четвертий модуль курсу ви можете знайти за посиланням. Нагадаємо: перший, другий та третій модулі можете знайти на платформі Дія.Цифрова освіта.
На них дізнаєтесь більше про криптогаманці та обмін криптоактивами, централізовані та децентралізовані біржі, що таке стейкінг та фармінг, а також трейдинг, його ризики й можливості. Проект ініційовано Міністерством цифрової трансформації за підтримки європейської криптобіржі з українським корінням WhiteBIT, фундації Filecoin Foundation for the Decentralized Web та соціального метавсесвіту Atlantis World. Також над курсом працювали блокчейн-проект Aragon, застосунок Zapper.xyz, платформа Safe, фундація Optimism та zkSync. Інформаційні партнери: MetaMask Learn, Kyiv Ethereum Community, Кіберполіція України, Ukraine DAO, Gagarin News, 482.solutions та HAPI.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls and bears collide,
Markets rise and markets fall,
Profits made and lost.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 09.01.2026
15:11 - Звіт про надходження запитів на публічну інформацію за грудень 2025 р.
15:08 - Запрошення до виcловлення зацікавленості (консультаційні послуги – відбір індивідуального консультанта) «КОНСУЛЬТАНТ ІЗ ЗАКУПІВЕЛЬ»
15:00 - 25 українських професіоналів повернулись з-за кордону і розпочали роботу в 9 міністерствах і офісах: стартував Create Ukraine 2.0
14:10 - Москва "серйозно стурбована" захопленням американцями танкера Marinera
14:00 - На низці українських доріг обмежили рух через негоду
13:30 - Мінекономіки розповіло про зміни на ринку сільгоспземель
13:20 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:15 - На Дніпропетровщині частково повернули електропостачання
13:00 - Екосистема краси нового покоління: як EVA створює новий формат beauty-досвіду
12:55 - Олексій Соболев: Одне з наших ключових завдань на рік – зробити ринок праці більш гнучким і сучасним для людей і бізнесу
12:40 - Samsung прогнозує потроєння прибутку до рекордного рівня завдяки буму ШІ
12:34 - На Запоріжжі енергопостачання відновлене повністю, на Дніпровщині – ще ні
12:19 - Частина чистого прибутку: платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету на понад 20,4 млн гривень
12:18 - Фізичною особою одержано дохід від надання нерухомості в оренду фізичній особі, яка не є самозайнятою особою: порядок сплати ПДФО
12:18 - Уряд звільнив очільника Держлікслужби: яка причина
12:17 - Фахівцями податкової служби Дніпропетровщини протягом 2025 року розглянуто 1 013 звернень громадян
12:17 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 і від 12 жовтня 2022 р. № 1178”
12:16 - Учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни тепер мають право на податкову знижку за оренду житла
12:15 - "Нова пошта" продовжує працювати на Дніпропетровщині та Запоріжжі попри блекаут
12:14 - Увага! З 01.01.2026 відкрито новий рахунок за кодом класифікації доходів бюджету 50070100 «Кошти, що надходять від сплати роботодавцями внеску, штрафів та пені за несплату чи за порушення порядку сплати такого внеску»
12:13 - Розпочалось декларування доходів, отриманих фізичними особами у 2025 році!
12:13 - Проєкт постанова Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 і від 12 жовтня 2022 р. № 1178”
12:12 - Рентна плата: платники Дніпропетровщини поповнили місцеві бюджети на понад 2,0 млрд гривень
12:10 - Рентна плата за видобування природного газу: платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів понад 28,6 млн гривень
12:09 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
12:09 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 29 березня 2024 р. № 341 і від 4 червня 2024 р. № 644»
12:07 - Порядок та терміни реєстрації ПРРО
12:05 - Понад 323,7 млн грн акцизного податку з вироблених товарів спрямували до загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини
12:04 - Понад 19,5 млрд грн ПДВ спрямували платники Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету


Більше новин