Почти половина украинских беженцев хочет остаться в Польше на год и более после окончания войны

21.03.2023 12:25 | Укррудпром

Почти половина украинских беженцев — 45% — планирует остаться в Польше на более длительный период — по крайней мере на год или несколько лет после окончания войны. Об этом говорится в опросе “Военные беженцы из Украины. Год в Польше”, проведенном Миграционной платформой EWL и Центром Восточноевропейских студий Варшавского университета по заказу канцелярии премьер-министра Польши, передает Укринформ.

Еще в марте 2022 года о желании остаться в Польше дольше заявлял лишь 31% беженцев.

В то же время доля беженцев, желающих остаться в Польше на постоянное проживание, уменьшилась на 1% по сравнению с опросом год назад и сейчас составляет 6%.

Почти треть (32%) украинских беженцев в Польше планирует поскорее вернуться в Украину. Еще 16% не определились по поводу своих планов в контексте возвращения в Украину.

По словам директора департамента международной рекрутации Миграционной платформы EWL Марцина Колодзейчика, большая часть беженцев после окончания войны будет ждать еще некоторое время, чтобы окончательно убедиться, что в Украине безопасно и стоит ли возвращаться.

Кроме того, большинство беженцев, а именно 84% нашли работу, устроили детей в сады и школы, открыли свой бизнес и получают в Польше образование. в Украине или продлевать жизнь в Польше”, — объяснил Колодзейчик.

Миграционная платформа EWL трудоустраивает иностранцев, в том числе граждан Украины, в странах ЕС — Польше, Чехии, Румынии, Германии, Нидерландах, Литве и т.д.

С 2018 года компания проводит социологические исследования среди иностранцев, трудоустроившихся в странах ЕС. Несколько последних было осуществлено с участием Центра Восточноевропейских студий Варшавского университета.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull market runs wild,
Optimism reigns supreme,
Bear market comes next.

- Fin.Org.UA

Новини

15:54 - До уваги роботодавців!
15:52 - Дніпропетровщина: до місцевих бюджетів платники сплатили майже 3,7 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
15:50 - Деклараційна кампанія 2026: довідку про доходи можна отримати в Електронному кабінеті або у мобільному застосунку «Моя податкова»
15:48 - Безбар’єрність послуг: технічні рішення для доступності
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.02.2026
15:12 - За яких умов ФОП (крім е-резидентів) можуть бути платниками єдиного податку першої – третьої груп?
15:10 - Створюємо безбар’єрний простір: ЦОПи стають доступнішими
15:09 - Якщо суб'єкт господарювання не дотримується визначених розмірів середньої щомісячної зарплати працівників, то його ліцензія може бути анульована
15:08 - Платники екологічного податку та рентної плати за воду або надра мають враховувати дані інтегрованого довкіллєвого дозволу при заповненні податкової звітності
15:06 - Єдиний податок: які доходи платників третьої групи оподатковуються військовим збором?
15:05 - До уваги резидентів Дефенс Сіті!
15:03 - До яких реєстрів відкритої частини ЕК платники мають доступ
15:01 - За яких умов не нараховується пеня за помилкову сплату податкових платежів
15:00 - Інформацію про реквізити рахунків для сплати податків і єдиного внеску платники можуть отримати на вебпорталі ДПС
14:59 - До уваги платників ПДВ!
14:57 - Податкова знижка за навчання: як підтвердити витрати
14:54 - Відбулась пресконференція з представниками медіа
14:50 - Інтерв’ю у приміщенні Лівобережного відділу обслуговування платників Дніпровської ДПІ
14:50 - Спрощено порядок справляння плати за землю у разі зміни власника нерухомості
14:49 - Загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини отримав понад 68,5 млн грн рентної плати
14:47 - Транспортний податок: внесок юридичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини – майже 1,4 млн гривень
14:45 - Податкове повідомлення-рішення з податку на нерухомість: на що звернути увагу та коли звертатися за звіркою
14:43 - До уваги платників єдиного податку!
14:39 - Охоронна діяльність: завчасно подбайте про перехід на загальну систему
14:37 - Деклараційна кампанія – 2026: українці вже подали понад 25 тисяч декларацій
14:33 - Дефенс Сіті: що потрібно знати про оподаткування прибутку для резидентів
14:30 - БЕБ ліквідувало на Одещині схему мінімізації податків
13:59 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:56 - БЕБ створило телеграм-бот для повідомлень про тіньовий ринок пального
13:53 - Українські міста отримають більше "пакунків тепла" – Зеленський


Більше новин