Топ-10 зарубіжних освітніх програм червня [13048]


Премії animago Awards

Стажування у сфері комунікацій у Швеції

Фотоконкурс National Geographic Traveler

Академія Солідарності у Польщі

Стажування в INTERPOL

Творча резиденція в Парижі

Стажування у німецькому Бундестазі

Магістратура з прав людини і демократизації

PhD-програма «Організації, ринки та технології» в Італії

Стипендіальна програма Губерта Гамфрі


 

Премії animago Awards

 

 

 

Дедлайн – 30 червня

The animago AWARD – одна з найпопулярніших нагород у сферах цифрового продакшну і візуалізації. Лише минулого року учасники з 67 країн представили 1 014 робіт. Цьогоріч відкритий конкурс в дев'яти категоріях. П’ять кращих робіт в кожній категорії будуть змагатися за премії аnimago.

Церемонія нагородження пройде 16 жовтня 2015 року в Потсдамі-Бабельсберге, Німеччина.

Для подачі заявки потрібно зареєструватися на сайті та надіслати свої роботи до 30 червня. Детальніше про оформлення заявок читайте тут.

 

Стажування у сфері комунікацій у Швеції

 

 

Дедлайн – 10 червня.

The Right Livelihood Award Foundation, яка з 1980 присуджує «альтернативну Нобелівську премію», пропонує вакансію асистента з комунікацій. Серед основних завдань – менеджмент веб-сайту і соцмереж, робота з мультимедіа та пресою. Розмір заробітної плати – 9948 шведських крон на місяць.

Ідеальний кандидат має бути студентом або випускником факультетів журналістики, медіакомунікацій, мати досвід в інтернет-журналістиці та навики роботи з мультимедіа, цікавитися питаннями соціального розвитку, прав людини та відмінно знати англійську.

Заявку, яка місить мотиваційний лист, CV, контакти 2 референтів, потрібно надіслати на trainee@rightlivelihood.org. Детальніше – на сайті.

 

Фотоконкурс National Geographic Traveler

 

 

Дедлайн – 30 червня.

National Geographic запрошує фотографів взяти участь у 27-ому щорічному конкурсіNational Geographic Traveler – 2015. Цього року журі буде обирати найкращі роботи у таких номінаціях: Travel Portraits, Outdoor Scenes, Sense of Place, Spontaneous Moments. Серед основних призів – експедиції до Коста-Ріки, Єллоустонського національного парку та 6-денний круїз.

Для участі у конкурсі потрібно заповнити онлайн-заявку і завантажити фотографії до 30 червня. Детальна інформація про вимоги до оформлення заявки опублікована тут.

 


Академія Солідарності у Польщі

 

 

Дедлайн – 7 червня.

Європейський центр Солідарності запрошує взяти участь в 11-тій «Академії Солідарності», що відбудеться в Гданську 6-13 вересня. Протягом проекту 16 молодих журналістів матимуть можливість розширити свої знання та отримати практичні навички, необхідні кожному журналісту, який цікавиться геополітикою.

Заняття будуть теоретичними і практичними – в рамках проекту учасники у складі невеликих груп працюватимуть над журналістським завданням в Калінінраді. Організатори покривають транспортні витрати, проживання в Гданську та поїздку в Калініград.

Для участі слід заповнити aплікаційну форму. Детальніше – тут.

 

Стажування в INTERPOL

 

 

Міжнародна організація INTERPOL запрошує студентів і випускників взяти участь у програмі стажування.  Учасники програми матимуть можливість ознайомитися з роботою міжнародної організації, дізнатися про принципи поліцейського співробітництва та попрацювати мультикультурному середовищі.

Стажування триває від 2 до 11 місяців в головному офісі INTERPOL у Ліоні, Франція, або ж в одному із регіональних офісів. Стажери отримують щомісячну стипендію розміром 550 євро.

Для участі у програмі потрібно заповнити аплікаційну форму і надіслати її до Human Resources Sub-Directorate. Про умови стажування читайте тут.

 

Творча резиденція в Парижі

 

 

Дедлайн – 17 червня.

Мерія Парижа за підтримки Французького інституту запрошує до участі у 3-місячній  творчій резиденції Recollets, основні напрями якої – мистецтво та література. У рамках програми учасники разом з місцевими партнерами працюватимуть над творчим проектом, що пов’язаний з Парижем.

Організатори покривають витрати на місцевий транспорт, їжу, житло, а також виділяють щомісяця 1500 євро на поточні витрати.

До участі в конкурсі запрошуються кандидати, які не проживають у Франції, мають значний творчий досвід та знають англійську й французьку. Заявку слід заповнити онлайн.

Детальніше – на офіційному сайті.

 

Стажування у німецькому Бундестазі

 

 

Дедлайн – 30 червня

Німецький Бундестаг запрошує до участі в конкурсі міжнародних парламентських стипендій. Стипендії надаються молодим випускникам, які цікавляться політикою, на проходження 5-місячного стажування в бюро одного з депутатів німецького парламенту. Під час роботи стипендіати ознайомляться з німецькою парламентською системою, процесами прийняття політичних рішень та отримають практичний досвід у сфері парламентської діяльності.

Стипендія – 500 євро на місяць. Покриваються також витрати на проїзд, житло та медичне страхування.

Українці віком до 30 років, які працюють на державній службі, в політичних організаціях, ЗМІ, отримали диплом магістра і добре знають німецьку мову, мають підготувати необхідні документи до 30 червня. Детальніше – на сайті Бундестагу.

З додатковими запитаннями також можна звертатися до Посольства Німеччини, відповідальна особа – Оксана Ковальчук, pol-31@kiew.diplo.de.

 

Магістратура з прав людини і демократизації

 

 

Дедлайн – 30 червня.

Інтердисциплінарна магістерська програма з прав людини і демократизації триває 1 рік і розпочинається в Державному університеті Єревана. У другому семестрі студенти можуть обрати спеціалізацію і продовжити навчання в одному із університетів-партнерів – Білоруському державному університеті, КНУ імені Тараса Шевченка, Університеті європейських політичних й економічних наук (Молдова).

Участь у програмі є безкоштовною. Також організатори виділяють певну кількість стипендій, які покривають витрати на транспорт і проживання.

Взяти участь у конкурсі можуть бакалаври, які добре знають англійську і російську мови. Для цього слід заповнити онлайн-заявку, підготувати Europass CV, мотиваційні листи обома мовами, транскрипт диплому, есе та контакти референтів

Детальніше читайте на сайті.

 

PhD-програма «Організації, ринки та технології» в Італії

 

 

Дедлайн – 29 червня.

Трирічна PhD-програма «Institutions, markets and technologies» в Інституті підвищення кваліфікації в італійському місті Лукка відома своїм інтердисциплінарним підходом. Студенти можуть отримати знання з таких різних сфер як економіка, інженерія, комп’ютерні науки, фізика, історія, культурологія.

В кінці червня закінчується відбір стипендіатів на наступний рік. Організатори покривають їм вартість навчання, медичного страхування, харчування, проживання на території кампуса, а також виплачують стипендію розміром 13 638 євро на рік.

Заявку на участь у програмі потрібно заповнити онлайн. Після реєстрації ви отримаєте e-mail з подальшими інструкціями. У разі виникнення запитань, можна звернутися до офісу PhD-програми.

 

Стипендіальна програма Губерта Гамфрі

 

 

Дедлайн – 29 червня.

Продовжується прийом заявок на участь в стипендіальній програмі імені Губерта Гамфрі, яка поєднує академічне навчання та професійне стажування в США. Серед можливих спеціалізацій –  масові комунікації та журналістика, економічний розвиток, банківська справа, управління освітою, управління в галузі охорони здоров’я, міське планування та інші.

Стипендія покриває навчання в університеті, витрати на проживання, страхування і транспорт. Термін академічної програми – 9 місяців, стажування – 3 місяці.

Кандидати, які знають англійську мову, мають вищу освіту та 5 років професійного досвіду, можуть заповнити онлайн-заявку.

В Україні програму імені Гамфрі координує Відділ преси, освіти і культури посольства США. Детальніше читайте на їх офіційному сайті.


Відкрито безкоштовний доступ для українців до навчальних програм Genius з 1 листопада до 4 грудня
10 наших найпопулярніших курсів із free
Безкоштовні курси для українців
Безкоштовні онлайн-сервіси вивчення мов для українців
Освітній онлайн-курс «Деривативи на ринках агропродовольчої продукції в Україні та світі» - USAID FST
Основи фінансів та інвестицій
Коронавірусна інфекція: факти проти паніки
Class Central’s Top 100 MOOCs of All Time (2019 edition)
100+ Free Online Courses to Learn about the UN’s Sustainable Development Goals
200 Best Free Coursera Courses in 2019


Все статьи раздела Образование

The market is strange
Like an ocean's ebb and flow
Ride the waves with care

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:23 - Міністри енергетики України і США обговорили перспективи поглиблення співпраці
21:00 - Новини 30 червня: нафта дешевшає, "Сбербанк" очікує тяжкі часи для економіки московія
20:50 - Частка непрацюючих кредитів в банках України продовжує скорочуватись
20:26 - Китай зміцнює позиції на Кубі, залишаючи Росію позаду
20:15 - Суд відхилив вимогу "Ковальської" скасувати рішення АМКУ щодо купівлі заводів CRH
19:53 - Продажі алюмінію з московія до Китаю підскочили на понад 50%
19:20 - На замміністра енергетики НАБУ склало протокол за ненадання інформації про міжнародну допомогу
18:56 - Долар переживає найгірший старт року з 1973 року на тлі політики Трампа
18:32 - До двох кредитних спілок застосовано заходи впливу
18:30 - Танкер із мільйоном барелів нафти вибухнув після візиту до московії
18:15 - Відтепер в "Дії" можна замінити техпаспорт
17:59 - Схвалено Білу книгу з управління ESG-ризиками у фінансовому секторі
17:47 - "Сбербанк" закликав готуватися до складних часів в економіці московія
17:40 - Україна отримала другий транш від Канади близько 1,7 мільярд доларів в межах ERA
17:35 - Мінекономіки та DFC провели зустріч з міжнародними фінансовими організаціями та партнерами щодо функціонування Інвестиційного фонду відбудови
17:20 - Як втрачаються податки від споживання тютюнових та нікотиновмісних виробів
17:12 - Засідання Комісії
17:10 - США дозволили фінансування російської АЕС в Угорщині попри санкції
17:05 - На Черкащині незаконно видобували каоліни: збитки державі – 190 мільйонів
16:48 - ПриватБанк продасть "безнадійні" кредити на понад п’ять мільярдів гривень
16:45 - Абрамовичу загрожує втрата до 96% від інвестицій в американську сталь
16:21 - Держпідтримка не рятує вугільну галузь московія від гострої кризи
16:20 - В Україні лохина вдвічі дорожча, ніж торік: що буде з цінами далі
16:01 - Шмигалю передали подання про призначення голови БЕБ на тлі можливих змін в уряді
16:01 - Польський нафтовий гігант відмовився від російських постачань
15:45 - Отримуйте перевірену інформацію з офіційних ресурсів Комісії швидко та доступно
15:33 - Повідомлення про учасника індустріального парку "Сигнівка"
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.07.2025
15:15 - "Чорноморка" відкриє ресторани у Литві та Угорщині


Більше новин

ВалютаКурс
Алжирський динар0.32311
Австралійський долар27.2899
Така0.34022
Канадський долар30.5669
Юань Женьміньбі5.8312
Чеська крона1.9793
Данська крона6.5656
Гонконгівський долар5.3221
Форинт0.122569
Індійська рупія0.48719
Рупія0.0025727
Новий ізраїльський шекель12.3881
Єна0.28948
Теньге0.080396
Вона0.030838
Ліванський фунт0.000467
Малайзійський ринггіт9.923
Мексиканське песо2.2175
Молдовський лей2.4728
Новозеландський долар25.3263
Норвезька крона4.1415
Саудівський ріял11.1395
Сінгапурський долар32.7831
Донг0.0016008
Ренд2.3508
Шведська крона4.3967
Швейцарський франк52.4135
Бат1.28451
Дирхам ОАЕ11.3758
Туніський динар14.4473
Єгипетський фунт0.8424
Фунт стерлінгів57.2704
Долар США41.7788
Сербський динар0.41808
Азербайджанський манат24.5714
Румунський лей9.6516
Турецька ліра1.0501
СПЗ (спеціальні права запозичення)57.3997
Болгарський лев25.0472
Євро48.9856
Ларі15.3474
Злотий11.5478
Золото136996.03
Срібло1500.34
Платина56721.41
Паладій48106.2

Курси валют, встановлені НБУ на 01.07.2025