Топ-10 зарубіжних освітніх програм червня [12907]
Стажування у сфері комунікацій у Швеції
Фотоконкурс National Geographic Traveler
Академія Солідарності у Польщі
Стажування у німецькому Бундестазі
Магістратура з прав людини і демократизації
PhD-програма «Організації, ринки та технології» в Італії
Стипендіальна програма Губерта Гамфрі
Дедлайн – 30 червня
The animago AWARD – одна з найпопулярніших нагород у сферах цифрового продакшну і візуалізації. Лише минулого року учасники з 67 країн представили 1 014 робіт. Цьогоріч відкритий конкурс в дев'яти категоріях. П’ять кращих робіт в кожній категорії будуть змагатися за премії аnimago.
Церемонія нагородження пройде 16 жовтня 2015 року в Потсдамі-Бабельсберге, Німеччина.
Для подачі заявки потрібно зареєструватися на сайті та надіслати свої роботи до 30 червня. Детальніше про оформлення заявок читайте тут.
Стажування у сфері комунікацій у Швеції
Дедлайн – 10 червня.
The Right Livelihood Award Foundation, яка з 1980 присуджує «альтернативну Нобелівську премію», пропонує вакансію асистента з комунікацій. Серед основних завдань – менеджмент веб-сайту і соцмереж, робота з мультимедіа та пресою. Розмір заробітної плати – 9948 шведських крон на місяць.
Ідеальний кандидат має бути студентом або випускником факультетів журналістики, медіакомунікацій, мати досвід в інтернет-журналістиці та навики роботи з мультимедіа, цікавитися питаннями соціального розвитку, прав людини та відмінно знати англійську.
Заявку, яка місить мотиваційний лист, CV, контакти 2 референтів, потрібно надіслати на trainee@rightlivelihood.org. Детальніше – на сайті.
Фотоконкурс National Geographic Traveler
Дедлайн – 30 червня.
National Geographic запрошує фотографів взяти участь у 27-ому щорічному конкурсіNational Geographic Traveler – 2015. Цього року журі буде обирати найкращі роботи у таких номінаціях: Travel Portraits, Outdoor Scenes, Sense of Place, Spontaneous Moments. Серед основних призів – експедиції до Коста-Ріки, Єллоустонського національного парку та 6-денний круїз.
Для участі у конкурсі потрібно заповнити онлайн-заявку і завантажити фотографії до 30 червня. Детальна інформація про вимоги до оформлення заявки опублікована тут.
Академія Солідарності у Польщі
Дедлайн – 7 червня.
Європейський центр Солідарності запрошує взяти участь в 11-тій «Академії Солідарності», що відбудеться в Гданську 6-13 вересня. Протягом проекту 16 молодих журналістів матимуть можливість розширити свої знання та отримати практичні навички, необхідні кожному журналісту, який цікавиться геополітикою.
Заняття будуть теоретичними і практичними – в рамках проекту учасники у складі невеликих груп працюватимуть над журналістським завданням в Калінінраді. Організатори покривають транспортні витрати, проживання в Гданську та поїздку в Калініград.
Для участі слід заповнити aплікаційну форму. Детальніше – тут.
Міжнародна організація INTERPOL запрошує студентів і випускників взяти участь у програмі стажування. Учасники програми матимуть можливість ознайомитися з роботою міжнародної організації, дізнатися про принципи поліцейського співробітництва та попрацювати мультикультурному середовищі.
Стажування триває від 2 до 11 місяців в головному офісі INTERPOL у Ліоні, Франція, або ж в одному із регіональних офісів. Стажери отримують щомісячну стипендію розміром 550 євро.
Для участі у програмі потрібно заповнити аплікаційну форму і надіслати її до Human Resources Sub-Directorate. Про умови стажування читайте тут.
Дедлайн – 17 червня.
Мерія Парижа за підтримки Французького інституту запрошує до участі у 3-місячній творчій резиденції Recollets, основні напрями якої – мистецтво та література. У рамках програми учасники разом з місцевими партнерами працюватимуть над творчим проектом, що пов’язаний з Парижем.
Організатори покривають витрати на місцевий транспорт, їжу, житло, а також виділяють щомісяця 1500 євро на поточні витрати.
До участі в конкурсі запрошуються кандидати, які не проживають у Франції, мають значний творчий досвід та знають англійську й французьку. Заявку слід заповнити онлайн.
Детальніше – на офіційному сайті.
Стажування у німецькому Бундестазі
Дедлайн – 30 червня
Німецький Бундестаг запрошує до участі в конкурсі міжнародних парламентських стипендій. Стипендії надаються молодим випускникам, які цікавляться політикою, на проходження 5-місячного стажування в бюро одного з депутатів німецького парламенту. Під час роботи стипендіати ознайомляться з німецькою парламентською системою, процесами прийняття політичних рішень та отримають практичний досвід у сфері парламентської діяльності.
Стипендія – 500 євро на місяць. Покриваються також витрати на проїзд, житло та медичне страхування.
Українці віком до 30 років, які працюють на державній службі, в політичних організаціях, ЗМІ, отримали диплом магістра і добре знають німецьку мову, мають підготувати необхідні документи до 30 червня. Детальніше – на сайті Бундестагу.
З додатковими запитаннями також можна звертатися до Посольства Німеччини, відповідальна особа – Оксана Ковальчук, pol-31@kiew.diplo.de.
Магістратура з прав людини і демократизації
Дедлайн – 30 червня.
Інтердисциплінарна магістерська програма з прав людини і демократизації триває 1 рік і розпочинається в Державному університеті Єревана. У другому семестрі студенти можуть обрати спеціалізацію і продовжити навчання в одному із університетів-партнерів – Білоруському державному університеті, КНУ імені Тараса Шевченка, Університеті європейських політичних й економічних наук (Молдова).
Участь у програмі є безкоштовною. Також організатори виділяють певну кількість стипендій, які покривають витрати на транспорт і проживання.
Взяти участь у конкурсі можуть бакалаври, які добре знають англійську і російську мови. Для цього слід заповнити онлайн-заявку, підготувати Europass CV, мотиваційні листи обома мовами, транскрипт диплому, есе та контакти референтів
Детальніше читайте на сайті.
PhD-програма «Організації, ринки та технології» в Італії
Дедлайн – 29 червня.
Трирічна PhD-програма «Institutions, markets and technologies» в Інституті підвищення кваліфікації в італійському місті Лукка відома своїм інтердисциплінарним підходом. Студенти можуть отримати знання з таких різних сфер як економіка, інженерія, комп’ютерні науки, фізика, історія, культурологія.
В кінці червня закінчується відбір стипендіатів на наступний рік. Організатори покривають їм вартість навчання, медичного страхування, харчування, проживання на території кампуса, а також виплачують стипендію розміром 13 638 євро на рік.
Заявку на участь у програмі потрібно заповнити онлайн. Після реєстрації ви отримаєте e-mail з подальшими інструкціями. У разі виникнення запитань, можна звернутися до офісу PhD-програми.
Стипендіальна програма Губерта Гамфрі
Дедлайн – 29 червня.
Продовжується прийом заявок на участь в стипендіальній програмі імені Губерта Гамфрі, яка поєднує академічне навчання та професійне стажування в США. Серед можливих спеціалізацій – масові комунікації та журналістика, економічний розвиток, банківська справа, управління освітою, управління в галузі охорони здоров’я, міське планування та інші.
Стипендія покриває навчання в університеті, витрати на проживання, страхування і транспорт. Термін академічної програми – 9 місяців, стажування – 3 місяці.
Кандидати, які знають англійську мову, мають вищу освіту та 5 років професійного досвіду, можуть заповнити онлайн-заявку.
В Україні програму імені Гамфрі координує Відділ преси, освіти і культури посольства США. Детальніше читайте на їх офіційному сайті.
Відкрито безкоштовний доступ для українців до навчальних програм Genius з 1 листопада до 4 грудня
10 наших найпопулярніших курсів із free
Безкоштовні курси для українців
Безкоштовні онлайн-сервіси вивчення мов для українців
Освітній онлайн-курс «Деривативи на ринках агропродовольчої продукції в Україні та світі» - USAID FST
Основи фінансів та інвестицій
Коронавірусна інфекція: факти проти паніки
Class Central’s Top 100 MOOCs of All Time (2019 edition)
100+ Free Online Courses to Learn about the UN’s Sustainable Development Goals
200 Best Free Coursera Courses in 2019
Все статьи раздела Образование