Стажування в "Німецькій хвилі" [13986]


Для вас журналістика це більше, ніж професія. Це пристрасть. Ви допитливий і відкритий, незалежний і сповнений ідей. Ви маєте початковий журналістський досвід і ступінь бакалавра або рівносильну професійну підготовку. Ваша мета — взяти участь у суворому стажуванні в провідній міжнародній організації мовлення.

Щороку ми отримуємо понад 500 заявок з усього світу від висококваліфікованих кандидатів, які володіють кількома мовами. Вони готові пройти через суворий процес відбору для того, щоб стати одним із 12 журналістів, обраних для нашого журналістського стажування. Процес подачі заявки складається з чотирьох етапів, до яких залучені керівники DW, головні редактори й провідні журналісти DW. Ми не шукаємо досконалих і заповзятих журналістів, проте молодих, відкритих кандидатів, які мають початковий журналістський досвід і бажають допомогти формуванню "Німецькій хвилі", яка постійно розвивається. 


Нова програма стажування Deutsche Welle дозволить вам об’їхати світ всього за 18 місяців. Стажування в наших англійських та німецьких редакціях дасть вам змогу познайомитися з економічними й культурними питаннями, а також новинами і спортом. Ви також будете активно задіяні (принаймні в одному з мовних відділів трансляції DW) у таких мовних відділах, як китайське, фарсі або іспанське, і будете працювати в цих відділах відповідно до ваших мовних навичок. Незалежно від мови, яку ви використовуєте при роботі, ви станете частиною редколегій із найпершого дня стажування, писатимете й готуватимете репортажі, проводитимете інтерв’ю для телебачення, радіо та онлайн-медіа. В основі навчання — цілих шість місяців теорії та орієнтовані на практику семінарські блоки, де розглядатиметься все від основ журналістики і прямих репортажів до журналістики даних та мобільної передачі інформації. Мультимедіа тут — це не тільки розумне слівце, це наша робота. Це також буде і вашою роботою: на семінарах, у редакціях і у вашому остаточному проекті. До кінця стажування ви перетворитеся на експерта в мультимедійному інформуванні. 

Хто може взяти участь? 

Опис ідеального кандидата: 

Нове програма стажування Deutsche Welle розроблена спеціально для допитливих, відкритих, критично налаштованих журналістів, для яких журналістика — це більше, ніж професія, для яких журналістика - це пристрасть. Слухачі повинні мати деякий журналістський досвід і, крім того, мовні здібності. Ми шукаємо: 
• носіїв англійської мови, які отримали базові знання німецької до початку стажування і які володіють однією додатковою мовою, з якою працює DW; 
• носіїв німецької мови, які здатні інформувати англійською і які також мають хороші знання іншої мови мовлення DW; 
• а також носіїв інших мов, особливо — носіїв арабської, китайської, фарсі, французької, російської або іспанської мов. Якщо рідна мова кандидата не англійська і не німецька, кандтидат повинен добре знати обидві ці мови. 

Дати 

Дедлайн: подача заявки завжди активна 

Вартість для учасника: 

Повне фінансування 

За перші шість місяців програми особи, які проходять стажування, отримують зарплату розміром 1590 євро/місяць. Зарплата наступних шести місяців збільшується до 1790 євро/місяць. Протягом останніх шести місяців, стажисти заробляють 1855 євро/місяць (вказані суми до оподаткування). 

Стажування в Deutsche Welle передбачає зайнятість на повний робочий дня. У виняткових випадках схвалюється тимчасове працевлаштування поза межами програми. 


Відкрито безкоштовний доступ для українців до навчальних програм Genius з 1 листопада до 4 грудня
10 наших найпопулярніших курсів із free
Безкоштовні курси для українців
Безкоштовні онлайн-сервіси вивчення мов для українців
Освітній онлайн-курс «Деривативи на ринках агропродовольчої продукції в Україні та світі» - USAID FST
Основи фінансів та інвестицій
Коронавірусна інфекція: факти проти паніки
Class Central’s Top 100 MOOCs of All Time (2019 edition)
100+ Free Online Courses to Learn about the UN’s Sustainable Development Goals
200 Best Free Coursera Courses in 2019


Все статьи раздела Образование

Chancellor of Exchequer
Budgets, taxes, fiscal plans
Economic growth

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 16 березня: нафта московія майже по $100, ремонт АЕС, група з відновлення роботи аеропортів
20:50 - Денис Шмигаль представив у Брюсселі ключові уроки функціонування енергосистеми України під час війни
20:45 - Долар іде до найгіршого дня за місяць через падіння цін на нафту
20:20 - московія кинулась заливати нафту в танкери на продаж після послаблення санкцій США
20:05 - Уряд додатково виділить 3 мільярди гривень на ремонт особливих доріг
20:00 - Уряд виділив 3 млрд грн на невідкладний ремонт автомобільних доріг державного значення
19:55 - Словаччина зупинить аварійну енергетичну допомогу Україні: що буде зі світлом
19:40 - Торгівля та ще одна галузь стали лідерами з наповнення бюджету у 2026 році
19:30 - В Україні 17 березня не вимикатимуть світло для населення
19:20 - Мандри до гір: де знайти справжню тишу
19:20 - В Україні створили робочу групу для відновлення роботи аеропортів
19:10 - Денис Шмигаль у Брюсселі закликав партнерів спрямувати 5,4 млрд євро для підтримки енергостійкості України
19:00 - Нові індустріальні парки та робочі місця: Кабмін отримає проєкт розвитку портів
18:43 - Єгипет втратив 10 мільярдів доларів через падіння трафіку у Суецькому каналі
18:40 - У Білому домі заявили, що Іран роками завищував ціни на нафту
18:17 - Догляд за квітами для початківців: прості поради
18:05 - Литва вивільнить свої стратегічні резерви нафти та пального
17:55 - НКЦПФР і ЄБРР працюють над біржовим холдингом із залученням стратегічного інвестора
17:55 - Іран просить Індію звільнити три затримані танкери
17:53 - Фонд часткового гарантування кредитів відібрав небанківські установи для фінансування фермерів
17:50 - Генпідрядника будівництва мостів змусили сплатити державі 109 мільйонів гривень
17:35 - Фінансовій компанії відкликано ліцензію
17:25 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 17 березня
17:10 - Ажіотаж на паливному ринку України спадає – Свириденко
17:04 - Гірськолижний курорт у Карпатах: спорт і природа в одному місці
17:03 - Молдова відновила імпорт української курятини
17:00 - Майже $100 за барель: ціна на російську нафту в Індії рекордно зросла
16:44 - Skoda Superb 2025: що змінилося у порівнянні з попередньою моделлю
16:39 - Власниця масажного салону стала ключовим постачальником енергії комунальникам Полтавщини – ЗМІ


Більше новин