Погода в Украине

02.06.2014 16:00 | Fin.Org.UA

Погода по регионам Украины

Погода по Украине на сейчас

 

Прогноз погоды на текущий день

 

Прогноз погоды на завтра

 

 

На території України очікується мінлива погода з помірними опадами

У перші дні червня погодні умови будуть подібними до тих, які спостерігалися протягом минулого тижня. Дощі будуть менш інтенсивними, лише подекуди вони досягатимуть критеріїв сильних. Про це повідомив під час брифінгу в понеділок Микола Кульбіда, директор Українського гідрометцентру.

 

«На минулому тижні в Україні спостерігалися складні погодні умови, пов’язані з випадінням інтенсивних дощів. Протягом 2-3 червня погодні умови не зміняться. Таких інтенсивних і тривалих опадів уже не буде, йтимуть помірні дощі. Лише в окремих районах центральних областей (Дніпропетровська, Кіровоградська, Черкаська, Вінницька області) вони можуть досягати критеріїв сильних», – розповів Микола Кульбіда.

 

Він відзначив, що кількість опадів в останній травневий тиждень досягала і навіть перевищувала місячну норму. Якщо говорити про окремі регіони, можна навести у приклад Київ, де випало за місяць 172 мм опадів при нормі 53 мм. Це абсолютний рекорд для травня за всю історію ведення спостережень у місті, починаючи з 1871 р.

 

На річках басейнів Прута, Дністра, Сирота на минулому тижні пройшли невисокі дощові паводки. У Карпатському регіоні надто інтенсивних дощів не було, тому паводки відзначалися в межах русел, загрозливих явищ не спостерігалося. На Дунаї паводок також закінчився, рівні води падають, небезпечних відміток досягнуто не було.

 

Надалі температура повітря підвищуватиметься. 2-3 червня вона становитиме +20…+25 °С, на сході: +28…+30 °С. 4-5 червня дощі припиняться у північних, східних, а також деяких центральних областях. Зона опадів переміститься на захід і південь країни. В цей час стовпчики термометрів підніматимуться на сході до +30…+33 °С, на заході їх показники коливатимуться в межах +20…+25 °С. З 6 червня опади припиняться на всій території України, і температура повітря почне зростати до +27…+32 °С, на сході та північному сході – до +30…+35 °С. А протягом 11-12 червня на всій території максимальна температура повітря становитиме +35 °С.

 

Микола Кульбіда наголосив, що з припиненням опадів і доволі швидким зростанням температури повітря почне підвищуватися й показник рівня пожежної небезпеки. Так, 6-7 червня у більшості областей він досягне ІІІ-ІV класу, а в наступні дні зросте до V класу. Тому громадяни, відпочиваючи у лісистій місцевості, мають пам’ятати і дотримуватися правил пожежної безпеки, щоб не спричинити великих загорянь.

 

Зі свого боку, Олександр Лещенко, начальник відділу Департаменту реагування на надзвичайні ситуації, розповів, що протягом минулого тижня на території України надзвичайних ситуацій не зафіксували, але було зареєстровано 1 тис. 130 надзвичайних подій. На всі події підрозділи ДСНС України забезпечили відповідне реагування. У результаті вжитих заходів було врятовано 49 осіб. Найбільшу кількість надзвичайних подій складали пожежі в побуті та природних екосистемах. На пожежах було врятовано 41 особу, загинуло 18 осіб. Також протягом минулого тижня, у зв’язку з початком купального сезону, збільшилася кількість загиблих на водних об’єктах – до 35 осіб.

 

Піротехніки ДСНС України за тиждень здійснили 118 виїздів, під час яких виявили та знешкодили 1 тис. 596 вибухонебезпечних предметів часів колишніх війн.

 

Також представник Служби нагадав, що протягом минулого тижня, у зв’язку зі складними погодними умовами, що спостерігалися у Україні, підрозділи Служби порятунку «101» надавали допомогу комунальним службам у відкачуванні дощової води з підтоплених підвальних приміщень, територій, переходів, дорожніх комунікацій тощо. У подальшому основна профілактична робота ДСНС України буде спрямована на запобігання масштабним лісовим пожежам у зв’язку з очікуваним підвищенням рівня пожежної небезпеки, а також загибелі та травмуванню громадян на воді.

Додати коментар

Користувач:
email:





Chancellor of Exchequer
Budgets, taxes, fiscal plans
Economic growth

- Fin.Org.UA

Новини

22:37 - У Польщі звільнили директора CEO Club Ukraine
20:25 - Україна ввела санкції проти 13 суден і 28 компаній за незаконне вивезення зерна
20:00 - Новини 14 серпня: залізничникам підвищать зарплати, дефіцит продуктів заперечили
19:45 - В Ормузькій протоці зафіксували розлив нафти розміром у 40 тисяч футбольних полів
18:50 - У чотирьох країнах Центральної Азії стався одночасний блекаут
18:25 - Низка російських регіонів знову ввела обмеження на відпуск пального
18:00 - До двох платіжних установ застосовано заходи впливу
17:50 - Київстар відключає 3G у трьох областях
17:20 - Wildberries та інші маркетплейси просять в уряду московія сотні мільярдів рублів допомоги
17:00 - До платіжної установи застосовано захід впливу
16:56 - Андрій Хоркавий: "Без боротьби з нелегалами стандарти безпеки ЄС на дорогах не запрацюють"
16:45 - Головний чорноморський покупець нафти з російських портів скоротив імпорт через удари
16:28 - Митниця використовуватиме планшети з централізованим керуванням
16:25 - Нацбанк показав, яким буде курс валют після вихідних
16:00 - Прибутки німецьких концернів зросли, але переважно за кордоном – ЗМІ
15:55 - Пентагон уклав угоди з Boeing та RTX щоб збільшити виробництво ракет для ППО
15:39 - Комісія запрошує фахівців, які готові ухвалювати складні рішення для ринку
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.08.2026
15:26 - московія збудувала ще один танкер для обходу санкцій північними морями
15:15 - Кредитування підтримує прибутковість банків шість кварталів поспіль
15:02 - У Асоціації ритейлерів розповіли, як змінився кошик українців
14:36 - Дефіциту продуктів в Україні немає – Висоцький
14:30 - АЕС не витримують спеки
14:15 - БЕБ скерувало до суду справу фальсифікаторів агрохімікатів
13:56 - Працівникам Укрзалізниці підвищать зарплати
13:45 - Протягом звітного року термін використання легкового автомобіля досягне 5 років: сплата юридичною собою транспортного податку
13:43 - Щодо врахування обсягів отриманого платником пального з метою визначення приміщення або території акцизним складом
13:39 - Дрони, молоко і банк, що вижив: у які сектори зараз іде капітал через ринок цінних паперів
13:38 - До уваги платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки!
13:33 - Чи поширюється обмеження щодо граничної суми розрахунків на розрахунки, які проводяться із застосуванням електронних платіжних засобів?


Більше новин