Про строки подання декларації з акцизного податку за новою формою
13:37 | Fin.Org.UaГоловне управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що 28.06.2025 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 05.06.2025 № 291 «Про затвердження Змін до додатків до форми декларації з акцизного податку та Порядку заповнення та подання декларації з акцизного податку» (зі змінами), зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 червня 2025 року за № 936/44342 (далі – Наказ № 291).
Звертаємо увагу, що відповідно до положень п. 46.6 ст. 46 Податкового кодексу України нові форми декларацій (розрахунків) застосовуються для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення.
Отже, податкова звітність з акцизного податку за оновленою формою, з урахуванням змін, внесених Наказом № 291, подається до контролюючого органу за місцем реєстрації платника акцизного податку, починаючи із звітності за звітний період «липень 2025 року».