Юрій Шейко поінформував щодо підготовки до ОЗП в частині накопичення ресурсів газу та вугілля
10:31 | Міністерство енергетики УкраїниЮрій Шейко поінформував щодо підготовки до ОЗП в частині накопичення ресурсів газу та вугілля
rotai
27 червня 2025, 10:31
Перший заступник міністра енергетики України Юрій Шейко взяв участь у першому засіданні Штабу з підготовки житлово-комунального господарства (ЖКГ) та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2025-2026 років.
Нарада відбулася за головування Віцепрем"єр-міністра з відновлення України – Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олексія Кулеби.
Юрій Шейко поінформував колег про накопичення запасів газу, мазуту, вугілля для забезпечення потреб ТЕС і ТЕЦ під час ОЗП.
«Через російські атаки на видобуток і сховища газу ситуація в галузі залишається складною, але контрольованою.
Ми маємо бути готові до будь-якого перебігу подій, аби громадяни та бізнес були забезпечені газом для стабільного проходження зими.
З огляду на це темпи закачування природного газу до підземних сховищ зростають та відповідають графіку підготовки до опалювального сезону 2025-2026 років», - повідомив перший заступник міністра.
Крім того, Юрій Шейко відзначив, що на складах накопичено необхідний обсяг вугілля, і накопичення його резервів триває згідно з графіком підготовки до опалювального сезону.
Отже, протягом четвертої зими в умовах повномасштабного вторгнення з боку російської федерації країна буде забезпечена достатньою кількістю і вугілля, і газу.
Новини
ОЗП
Новини Міністерства