Гетманцев пропонує зобов’язати усіх інспекторів ДПС носити бодікамери
29.04 18:40 | Економічна правда. Публікації
Голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев запропонував зобов’язати всіх інспекторів Державної податкової служби носити бодікамери.
Про це він написав у Телеграм.
Він зазначив, що наразі це відбувається вибірково.
"Розумію, чому це не подобається податківцям.
Розумію, чому це не подобається тим платникам, що не б’ють чеки та працюють в тіні", - написав Гетманцев.
За його словами, відеозапис усуває будь-які маніпуляції, зловживання, вимагання хабарів, спроби "вирішити витання" та чітко розставляє "всі крапки над І" в питанні - "хто винен?".
"Але виключно в тому випадку, якщо їх застосування є загальним та обов’язковим.
Для всіх податківців.
Інакше - сенсу немає ніякого.
Тому те, що ДПС визначає використання камери як право, а не як обов’язок, викликає неабияку стурбованість", - наголосив Гетманцев.
Він нагадав, що у 2024 році в рамках реформи ДПС було введено використання бодікамер для інспекторів Держподатслужби на фактичних перевірках.