Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України

19.10.2021 16:30 | Міністерство інфраструктури України

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2015 р. № 118618 Жовтня 2021, 15:50На виконання вимог законів України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (далі – Закон про ліцензування) та «Про внутрішній водний транспорт» (далі – Закон про ВВТ), а також наближення національного законодавства до законодавства ЄС розробило проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2015 р. № 1186» (далі – проєкт акта).
Проєктом акта пропонується привести Ліцензійні умови у відповідність до Закону про ліцензування та Закону про ВВТ в частині: термінології та назв документів; подачі документів на отримання ліцензії/розширення провадження виду господарської діяльності, переоформлення ліцензії, призупинення та відновлення ліцензії, розширення/звуження провадження виду господарської діяльності; доповнення кадрових вимог, що стосуються перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів внутрішнім водним транспортом; використання ліцензіатом пасажирських суден, які мають бути придатні для обслуговування осіб з маломобільних груп населення.
Прийняття зазначених змін також сприятиме створенню здорової конкуренції на ринку перевезень та сприятиме безпечному наданню послуг, в частині перевезення небезпечних вантажів внутрішнім водним транспортом, шляхом забезпечення реалізації норм статті 55 Закону про ВВТ, яка імплементує норми Директиви ЄС 87/540.
Зауваження та пропозиції до проєкту акта приймаються протягом місяця від зацікавлених юридичних та фізичних осіб у письмовому та електронному вигляді за адресами:
: проспект Перемоги, 14, м. Київ, 01135; е - mail: miy@mtu.gov.ua, okhrimenko@mtu.gov.ua.
Проєкт Постанови Кабінету Мінстрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2015 р. № 1186"
Зміни, що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2015 р. № 1186
Пояснювальна записка до проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2015 р. № 1186»
Додаток до пояснювальної записки
Аналіз регуляторного впливу до проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2015 р. № 1186»
Заява про отримання ліцензії/розширення провадження виду господарської діяльності
Перелік документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії
Заява про переоформлення ліцензії
Заява про зупинення дії ліцензії повністю або частково
Заява про відновлення дії ліцензії повністю або частково
Заява про звуження провадження виду господарської діяльності
 
 
 
 
 

TRANSLATE with x EnglishArabicHebrewPolishBulgarianHindiPortugueseCatalanHmong DawRomanianChinese SimplifiedHungarianRussianChinese TraditionalIndonesianSlovakCzechItalianSlovenianDanishJapaneseSpanishDutchKlingonSwedishEnglishKoreanThaiEstonianLatvianTurkishFinnishLithuanianUkrainianFrenchMalayUrduGermanMalteseVietnameseGreekNorwegianWelshHaitian CreolePersian //  TRANSLATE with COPY THE URL BELOW Back EMBED THE SNIPPET BELOW IN YOUR SITE Enable collaborative features and customize widget: Bing Webmaster PortalBack//


Додати коментар

Користувач:
email:





Fintech innovations
Disrupting traditional ways
Money flows faster

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 6 січня: долар перевищив 42,5 гривні, мільярдна оцінка збитків Києва через незбудоване метро
20:45 - Дуров прокоментував залежність Telegram від російських грошей
20:25 - Експорт російської нафти впав до найнижчого рівня з початку 2022, вдаривши по казні Путіна
20:15 - Венесуела припинила постачати нафту до Китаю, але продовжує до США – Reuters
20:00 - Міноборони у 2025 році надало українським виробникам 30 ліцензій на використання власних розробок
19:40 - Мінцифри повідомило, над якими експериментальними проєктами працює: їх дев'ять
19:16 - Український венчурний синдикат інвестував у лондонський сервіс електровелосипедів
18:57 - За рік до Дія.Сіtу приєдналося понад 3000 компаній – Мінцифри
18:50 - У грудні ринок фінансових послуг України покинули шість учасників
18:42 - Для посилення безпеки у портах оптимізували митні процедури
18:30 - Nestle відкликає партії дитячого харчування по всій Європі через ризик токсинів
18:25 - Національний банк у грудні 2025 року застосував до п’яти банків і шести небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу та валютного законодавства
18:06 - 7 січня графіки відключення світла діятимуть усю добу
18:01 - В Україні запрацював онлайн-каталог цін на ліки
17:46 - Альтернативна енергетика: у Раді хочуть удосконалити конкурентні умови виробництва
17:41 - У грудні 6 небанківських фінансових установ виключено з реєстрів
17:35 - Естонці купують в Україні банк за менш ніж 6 мільйонів гривень
17:35 - Британія долучилась до ЄС у протесті проти інтимних "діпфейків" у соцмережі Маска
17:30 - Міжнародні партнери залучають український бізнес до вуглецевих ринків
17:11 - Індійська Reliance не очікує постачання російської нафти в січні
17:10 - У 2025 році міста України отримали рекордну за час війни кількість тролейбусів
17:00 - Як врегулювати справу з несплати податків
16:50 - "Укренерго" купуватиме електроенергію у "Енергоатома" через спеціальні аукціони
16:43 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 31 грудня 2025 року
16:40 - Міноборони посилило вимоги до виконавців контрактів
16:39 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 30 грудня 2025 року
16:36 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 29 грудня 2025 року
16:32 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 26 грудня 2025 року
16:28 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 24 грудня 2025 року
16:26 - Офіційний курс долара до гривні встановив новий історичний максимум


Більше новин