10 финучреждений отказались от лицензий

26.02.2021 11:54 | Укррудпром

11:00 26 февраля 2021 года

Национальный банк Украины аннулировал лицензии на предоставление финансовых услуг у десяти финансовых учреждений на основании поданных ими заявлений. Решения были приняты Комитетом по вопросам наблюдения и регулирования деятельности рынков небанковских финансовых услуг на заседаниях 12 и 19 февраля, сообщает пресс-служба регулятора.

Так, лицензии отозвали: у ООО “ФК “Ритейл Кепитал” — на предоставление услуг по факторингу, у ЧО “Ломбард “Милан” Осипова Наталья Васильевна и компания” — на предоставление средств в займы, в частности и на условиях финансового кредита.

Четыре лицензии отозвали у ООО “премиум Финанс” — на предоставление услуг по факторингу, финансовому лизингу, предоставление средств в займы, в частности на условиях финансового кредита, а также на предоставление гарантий.

Две лицензии аннулировали у ООО “ФК Юапей” — на предоставление услуг по факторингу и на предоставление гарантии. При этом у компании остается действующей лицензия на перечисление средств в национальной валюте без открытия счетов.

Также НБУ отозвал лицензии на предоставление гарантий у: ООО “ФК “Амбер”, ООО “Сильвер пей”, ООО “Тетра Капитал”, ООО “ФК “Финтрастгарант”, ООО “ФК “Финцентр” и ООО “ФК “Фининтеграл”.

При этом в Центробанке отметили, что эти финансовые компании продолжают свою деятельность и имеют действующие лицензии на другие виды деятельности.

“Их лицензии были отозваны в связи с тем, что эти финансовые компании не планировали вести активную деятельность по предоставлению гарантий и не были готовы к выполнению обязательных нормативов, которые вступили в силу с 1 мая 2020 года. Поэтому финкомпании добровольно отказались от лицензий на этот вид деятельности”, — отметили в НБУ. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок коливається,
Та багатство не виміряти
Коливаннями.

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 9 березня: нафта і газ б’ють рекорди
20:38 - Мінрозвитку розповіло, на що спрямує 1,5 мільярда євро від UIF
20:08 - Абрамович не хоче віддавати Україні кошти від продажу "Челсі"
19:57 - Відключення світла 10 березня триватимуть з ранку до кінця доби
19:36 - У постачальника коробок для "Укрпошти" знайшли бізнес у московія – ЗМІ
19:30 - Трамп купив облігації Netflix і Warner Bros на піку війни з Paramount
19:00 - Україна залишається найбільшим постачальником соняшникової олії до Євросоюзу
18:50 - Вартість новобудов не змінилась, вторинка частково дорожчає: які зміни на ринку житла
18:45 - Частина Сумщини без світла після російських обстрілів
18:20 - Білорусь провалила "п’ятирічку": торгує з Китаєм у хронічний мінус
18:15 - Золото впало в ціні через сильний долар та війну на Близькому Сході
17:57 - Індія замовила мільйони барелів російської нафти у березня
17:55 - Україна конфіскувала російські вагони на 2,2 мільярда
17:47 - Стартує обговорення змін щодо оновлення порядку роботи компаній, що здійснюють операції з оброблення та зберігання готівки
17:35 - Депутату сільради, який приховав 4,4 мільйона гривень, присудили громадські роботи
17:25 - Україна відкрила новий ринок збуту – зможе експортувати саджанці до ЄС
17:10 - Стало відомо, які харчові продукти можуть подорожчати через війну в Ірані
17:05 - Профільний комітет рекомендував Раді ухвалити законопроєкт щодо житла та пенсій ВПО
17:00 - До банку застосовано захід впливу за порушення вимог щодо етичної поведінки
16:49 - Курс долара знову встановить історичний рекорд щодо гривні
16:40 - Ощадбанк відновив роботу електронних сервісів
16:30 - Як прикладний фах руйнує стереотипи
16:26 - Розпочинається обговорення проєкту вимог щодо управління ризиком третіх сторін у банках та банківських групах
16:25 - У січні-лютому Україна уразила три великі російські оборонні заводи
16:11 - "В 100 гривень за літр не вірю": директор "А-95" спрогнозував зростання цін на дизпаливо
15:50 - Україна збільшила імпорт електроенергії: причини
15:40 - Українці вже задекларували понад 32 мільярди доходів: в яких регіонах найбільші суми
15:34 - НБУ зобов'язав банки посилити стійкість: яким чином
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.03.2026


Більше новин