Послуги мобільного ЦОПу отримали мешканці Варварівського старостинського округу Юр’ївської селищної територіальної громади

25.02 08:57 | Fin.Org.Ua

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) повідомляє, що мобільний центр обслуговування платників (далі – ЦОП) ГУ ДПС забезпечує зручні та доступні умови для отримання адміністративних та інших послуг і сервісів фізичними та юридичними особами, надання платникам податкових консультацій, що належать до компетенції органів податкової служби.
Так, 19 лютого поточного року послугами мобільного ЦОПу скористалися мешканці Варварівського старостинського округу Юр’ївської селищної територіальної громади.
Роботу мобільного ЦОПу забезпечено за участі начальниці Юр’ївської державної податкової інспекції ГУ ДПС (далі – Юр’ївська ДПІ) Ольги Радіонової, фахівців Юр’ївської ДПІ та працівника Павлоградського відділу організації роботи організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС Вікторії Семець, за підтримки заступниці селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Юр’ївської селищної ради Тамари Біловол.
Також, у роботі мобільного ЦОПу взяли участь староста Варварівського старостинського округу Юр’ївської селищної ради Олександр Зражевський, завідувач сектору доходів фінансового управління Юр’ївської селищної ради Олена Шевчук, керівники сільськогосподарських агроформувань, фізичні особи – підприємці, громадяни, які одноосібно обробляють земельні частки (паї).
Під час зустрічі, яка проведена у форматі «круглого столу» Ольга Радіонова повідомила, за якими номерами телефонів можна отримати будь-яку податкову консультацію спеціаліста, які саме адміністративні послуги можна отримати у мобільному ЦОПі, які документи потрібно мати при собі для отримання тієї чи іншої послуги.
Особливу увагу начальниця Юр’ївської ДПІ акцентувала на проведенні кампанії декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року. Вона звернула увагу, що декларування доходів – це конституційний обов’язок громадян, адже від цього залежить розвиток держави, її фінансова безпека та рівень соціального захисту.
Ольга Радіонова зазначила, що платник податків може обрати зручний для себе спосіб подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація), а саме:
- надати її особисто платником або уповноваженою на це особою;
- надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання;
- засобами електронного зв’язку в електронній формі. Для цього можна скористатися запровадженим новим електронним сервісом в «Електронному кабінеті», який передбачає часткове автоматичне заповнення податкової декларації на підставі облікових даних платника.
Обов’язок щодо подання Декларації у платників податків виникає, зокрема, при отриманні:
- доходів від продажу (обміну) рухомого та/або нерухомого майна, податок на доходи з фізичних осіб (далі – ПДФО) з яких не утримано, але такі доходи не звільнені від оподаткування;
- доходів від надання в оренду рухомого та нерухомого майна іншій фізичній особі;
- доходів у вигляді спадщини або подарунку від фізичної особи, яка не є членом сім’ї першого або другого ступеня споріднення;
- іноземних доходів;
- інвестиційних доходів;
- доходів у вигляді анульованої банком частини боргу за кредитом;
- доходів від оброблення земельних ділянок площею понад 2 га.
Податківець нагадала, що Декларацію зобов’язані також подавати:
- фізичні особи – підприємці (далі – ФОП), які здійснюють свою діяльність на загальній системі оподаткування, в якій поряд з доходами від підприємницької діяльності зобов’язані зазначити інші отримані доходи;
- фізичні особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність;
- платники податку – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання.
Ольга Радіонова акцентувала увагу, що граничними термінами подання Декларації за 2020 рік є:
- для ФОП на загальній системі оподаткування – 09.02.2021;
- для громадян, які зобов’язані подати Декларацію, та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність – 30.04.2021.
Крім обов’язкового подання Декларації громадяни, за певних умов, можуть подати Декларацію і реалізувати своє право на податкову знижку. Фізичні особи, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2020 року, можуть подати Декларацію по 31 грудня (включно) 2021 року.
Під час спілкування з учасниками зустрічі особливу увагу Ольга Радіонова приділила сумлінній сплаті податків та відмітила, що саме у фізичних осіб зростає податкова культура, спрямована на чесну та відповідальну сплату податків. Соціально справедливо, коли всі однаково розуміють необхідність сплати податків і сумлінно виконують ці зобов’язання перед державою.
Під час зустрічі податківці надали роз’яснення щодо переваг користування безкоштовними електронними сервісами ДПС України, зокрема, Електронним кабінетом, який забезпечує безконтактну взаємодію платників податків та контролюючих органів з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.
Присутнім роздані примірники брошур: «Електронний кабінет» – зручний електронний сервіс Державної податкової служби», «Стартувала деклараційна кампанія 2021», «Єдиний внесок: звільнення від сплати», «Заповнення поля «Призначення платежу», «Закон України № 1072: врегулювання податкового боргу», «8 легких кроків роботи з ПРРО», «Застосування РРО для ФОП –платників єдиного податку», «Єдиний рахунок працює».
Фахівцями, задіяними в роботі мобільного ЦОПу прийнято від мешканців громади: заяви за формою 10-ДР – 9шт.;  заяви за формою 5-ДР – 1 шт.; запит на отримання витягу платника єдиного податку – 4шт.; декларацій про майновий стан і доходи – 11 шт.; заява про отримання довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи – 1 шт.
Громадянами задекларовано 38 466,78 грн доходів. З цієї суми у 2021 році до бюджету надійде ПДФО 6 924,02 грн, військового збору – 577,02 гривень.
Під час роботи мобільного ЦОПу мешканців села Варварівка ознайомлено зі сторінками «Державна податкова служба України» на Facebook та YouTube, Telegram-каналом, сторінкою «ДПС у Дніпропетровській області» на Facebook.
Мешканці громади отримали відповіді на актуальні питання щодо земельного податку, орендної плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
Староста Варварівського старостинського округу Юр’ївської селищної ради Олександр Зражевський подякував податківцям за порозуміння та надання допомоги літнім людям, які не володіють навиками комп’ютерних технологій у поданні Декларацій та висловив бажання співпрацювати у питаннях отримання адміністративних послуг і у подальшому.
Заступниця селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Юр’ївської селищної ради Тамара Біловол відмітила позитивний досвід співпраці з податківцями та висловила бажання співпрацювати і надалі.

👉      Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me

                   Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»
 
 

Добавить комментарий

Автор:

Введите Код, указанный на рисунке
 
Новини

23:24 - Вимоги до діяльності ліцею та надання освіти дітям на тривалому лікуванні – ВР ухвалила законопроект про ліцеї
21:18 - Мінветеранів винесло на громадське обговорення проект постанови Уряду про утворення Українського ветеранського фонду
21:18 - Дмитро Кулеба та Ентоні Блінкен обговорили кроки для стримування агресивних дій Росії
21:18 - Мінцифри розширить перелік послуг у ЦНАП в чотири рази
21:18 - Мінцифри та МЗС розкажуть світу про досягнення в цифровізації України
19:48 - Залучаємо азербайджанських партнерів до участі у приватизації, - Владислав Криклій
19:18 - У руководства ВДНХ идут обыски
19:18 - Минфин сократил размещение гривневых облигаций в 5 раз
19:18 - Кремль ожидает отключения от Visa и MasterCard из-за санкций
19:18 - Глава Совета НБУ рассказал, что влияет на инфляцию в 2021 году
19:12 - Міненерго оптимізує графіки ремонту низки енергоблоків для запобігання дефіциту електроенергії наступної осені та зими
19:12 - Обліковано 1 464 628 внутрішньо переміщених осіб
19:12 - Звіти про виконання паспортів бюджетних програм за 2020 рік доступні на веб-сайтах ГРК
19:12 - Андрій Таран зустрівся з Послом Франції в Україні
19:12 - Учні 11-х класів у 2020/2021 навчальному році звільняються від проходження ДПА – Верховна Рада ухвалила закон
18:24 - Рада отказалась обязать Кабмин вернуть льготный тариф на первые 100 киловатт электроэнергии
18:24 - СБУ отказалась уточнить подробности расследований против “топ-10 контрабандистов”
18:24 - Межбанк закрылся долларом по 28,09
18:24 - Глава “Энергоатома” уверяет, что большинство блоков украинских АЭС могут работать еще 60 лет
18:24 - СБУ считает угрозой нацбезопасности завышенную комиссию эквайринга
18:24 - Минрегион запустил автоматические оповещения в электронной системе строительства
18:18 - На Тернопільщині відбулось установче засідання Консультативної ради
17:45 - Підсумки торгів цінними паперами на Українській біржі за 13.04.2021
17:30 - Банк мужа Оксаны Маркаровой сменил главу
17:30 - Турецкая распродажа. Снизятся ли цены для украинцев на отдых в Турции из-за запрета на полеты россиянам
17:30 - Министр инфраструктуры призвал азербайджанский бизнес участвовать в приватизации в Украине
17:30 - Театр абсурда от Зеленского. Как Банковая помогает Кремлю “проверить Запад”
17:30 - Стало известно, как Денис Шмыгаль и Юрий Витренко спорят на заседании Кабмина
17:30 - Высший антикоррупционный суд снял арест со счетов в банке старшего сына Виктора Януковича
17:30 - Отключить “Газпром”, развернуть трубу. Как Польша перекроит карту газовых потоков в Европе


Більше новин

ВалютаКурс
Австралійський долар21.2806
Канадський долар22.1941
Юань Женьміньбі4.2778
Куна4.4021
Чеська крона1.2805
Данська крона4.4802
Гонконгівський долар3.6039
Форинт0.092715
Індійська рупія0.37289
Рупія0.0019172
Новий ізраїльський шекель8.477
Єна0.25593
Теньге0.064588
Вона0.024884
Мексиканське песо1.3861
Молдовський лей1.5654
Новозеландський долар19.6613
Норвезька крона3.2756
Російський рубль0.36263
Саудівський ріял7.4702
Сінгапурський долар20.8511
Ренд1.9087
Шведська крона3.2634
Швейцарський франк30.2986
Єгипетський фунт1.7854
Фунт стерлінгів38.4374
Долар США28.0156
Білоруський рубль10.6297
Румунський лей6.7695
Турецька ліра3.4367
СПЗ (спеціальні права запозичення)39.9069
Болгарський лев17.0359
Євро33.3218
Злотий7.3022
Алжирський динар0.20766
Така0.3281
Вірменський драм0.05238
Іранський ріал0.00066244
Іракський динар0.019057
Сом0.32812
Ліванський фунт0.018456
Лівійський динар6.1267
Малайзійський ринггіт6.7131
Марокканський дирхам3.0694
Пакистанська рупія0.18264
Донг0.0012057
Бат0.88992
Дирхам ОАЕ7.5749
Туніський динар9.9395
Узбецький сум0.0026534
Туркменський новий манат7.9493
Сербський динар0.27753
Азербайджанський манат16.3778
Сомоні2.4591
Ларі8.1066
Бразильський реал4.8463
Золото48549.35
Срібло703.84
Платина32816.07
Паладій75639.88

Курси валют, встановлені НБУ на: 14.04.2021

ТікерOpenMaxMinCloseVolume
DOEN252525253500.00
MHPC16016016016011200.00
MOEN4.44.44.44.466000.00
UNAF2302302302304600.00

Дані за 13.04.2021