Система МЗВ дозволить оцінити прогрес України у скороченні викидів парникових газів, - Богдан Боруховський

23.02.2021 10:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

З 1 січня 2021 року в Україні запрацював механізм моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів.
Це важливо для подальшої співпраці з Європейською комісією та впровадження Україною Європейського зеленого курсу, а також для співробітництва з різними країнами у сфері зміни клімату в рамках Паризької угоди. «Саме система МЗВ у майбутньому дозволить правдиво оцінити прогрес України у скороченні викидів парникових газів.
Вже у 2022 році ми отримаємо перші достовірні та верифіковані дані моніторингу», - повідомив перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський на заключній конференції проекту Світового банку «Партнерство задля ринкової готовності». За його словами, Україна досягла значних результатів у побудові системи МЗВ, функціонування якої є частиною наших зобов’язань за Угодою про асоціацію з ЄС.
Це дозволить запровадити торгівлю квотами на викиди парникових газів. «Запровадження інструментів вуглецевого ціноутворення в Україні сприятиме скороченню викидів парникових газів, що є стратегічною ціллю державної політики України.
Така кліматична політика сприятиме перебудові нашої економіки та запровадить нові стандарти життя», - акцентував Богдан Боруховський. Нещодавно Світовий банк запустив нову ініціативу «Партнерство задля впровадження ринків», до якого готове долучитися Міндовкілля.
Це стане вагомим внеском у впровадження інструментів вуглецевого ціноутворення в Україні. Довідково Проект «Партнерство заради ринкової готовності» – глобальна ініціатива групи Світового банку створена для впровадження нових підходів до скорочення викидів парникових газів за допомогою ринкових механізмів і встановлення ціни на вуглець. Тринадцять країн є донорами ініціативи.
Дев’ятнадцять країн-учасниць отримують фінансову та міжнародну технічну допомогу для впровадження інструментів скорочення викидів парникових газів.
Україна з 2011 року отримує таку допомогу.
В Україні проект «Партнерство заради ринкової готовності» здійснюється з 2016 року. Його мета – надати сприяння Україні в розробці і впровадженні системи моніторингу, звітності і верифікації викидів парникових газів та надання аналітичної підтримки впровадження системи торгівлі квотами на викиди парниковими газами згідно з Угодою з ЄС.

Додати коментар

Користувач:
email:





Біржові коти,
Мишачий бій в грошовім
Чишні від труду

- Fin.Org.UA

Новини

17:05 - На Тернопільщині викрили підпільне виробництво тютюну та вилучили понад 5 тонн продукції
17:00 - Прокуратура України повідомила про підозру іранцю, який сприяв запуску виробництва дронів у московія
16:46 - Кабмін продовжив спецумови постачання газу для виробників тепла
16:35 - Україна скоротила імпорт електроенергії на третину
16:30 - Як захистити інтелектуальну власність
16:25 - На Харківщині суд повернув державі 28 га "оборонних земель"
16:20 - Вивести ринок із тіні: Мінрозвитку готує реформу таксі
16:03 - В Україні прискорилася інфляція
15:56 - Розподілена енергетика: терміни реалізації проєктів в Україні зросли – ЗМІ
15:40 - ЄС закликає Трампа дотримуватися санкцій проти російської нафти
15:35 - Уряд запустить аукціони щодо права користування титановими родовищами Фірташа
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.03.2026
15:30 - Українські металурги скоротили виробництво
15:22 - У "Резерв+" стався збій
15:05 - Рада провалила законопроєкт про "податок на OLX"
15:03 - УЗ розповіла про ремонтні плани-2026: ремонтуватиме й у прифронтових областях
14:48 - Податкова фіксує зростання податків до місцевих бюджетів
14:37 - ПРРО – легальний і комфортний спосіб ведення бізнесу
14:35 - Які пільги з ПДФО і військового збору мають фізичні особи – волонтери?
14:34 - Чи має право юридична особа – платник єдиного податку третьої групи здійснювати внесок основними засобами до статутного капіталу іншої ЮО?
14:26 - Про несплату військового збору ФОП – платником єдиного податку, яка здійснила перехід з першої на другу або з другої на першу групу за певних умов
14:25 - Про включення до бази оподаткування єдиним податком списаної кредиторської заборгованості ФОПом – платником єдиного податку третьої групи – неплатником ПДВ
14:23 - Подання повного звіту КІК: чи подавати уточнюючу податкову декларацію про майновий стан і доходи, якщо показники в поданій декларації не змінюються?
14:21 - Держзембанк виграв суд щодо великої ділянки на Одещині: її вже виставили на торги
14:20 - Отримана гуманітарна допомога за цільовим призначенням залишається у неприбуткової організації: відображення у звітності
14:19 - Чи можливе в Електронному кабінеті відображення даних Реєстру митних декларацій за датою документа?
14:18 - Подорожчання пального вплинуло на ставки фрахту у Чорному морі
14:12 - Внесено зміни до форми податкової декларації про майновий стан і доходи
14:10 - Київрада розгляне план енергостійкості столиці: що він передбачає
14:02 - Чи має право резидент на формування податкового кредиту з ПДВ за операцією з імпорту безоплатно отриманих від нерезидента зразків товарів на підставі митної декларації?


Більше новин