У 2021 році ми продовжуємо співпрацю з Egis за основними проектами технічної допомоги в інфраструктурі, - Владислав Криклій

28.01.2021 17:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів робочу зустріч із представниками міжнародної групи Egis International сьогодні, 28 січня, у Києві. Сторони обговорили поточні та заплановані проекти технічної допомоги, які здійснюються Міністерством спільно з Egis, а також перспективи майбутнього співробітництва.
Участь у заході взяли головний виконавчий директор Egis Лорен Жермен, директор Egis Ukraina Арно де Ружі, заступник Міністра інфраструктури з питань євроінтеграції Наталія Форсюк, голова Проектного офісу «SPILNO» Тарас Бойчук, директор Команди підтримки реформ Мінінфраструктури Ірина Кошель, інші фахівці Egis та представники Міністерства. Владислав Криклій зазначив, що Мінінфраструктури високо цінує підтримку фахівців Egis у розвитку транспортної галузі України та повідомив про пріоритети відомства у реалізації спільних проектів технічної допомоги в інфраструктурі.
Це будівництво автошляху М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ і розвиток Бердянського морського торговельного порту, по яких фахівці Egis наразі завершують підготовку техніко-економічних обґрунтувань (ТЕО). Сторони також обговорили питання допомоги Міністерству інфраструктури у виконанні пріоритетних завдань у рамках євроінтеграційних зобов’язань України, прописаних в Угоді про асоціацію.
Владислав Криклій висловив сподівання на плідну спільну роботу з Egis у рамках проекту технічної допомоги ЄС щодо підтримки вищезазначеної Угоди, а також на успішне завершення проекту з розробки національної транспортної моделі та майстер-плану. Учасники також обговорили можливість залучення фахової допомоги Egis для реалізації важливих проектів інфраструктури, що фінансуються міжнародними фінансовими організаціями та із залученням механізму державно-приватного партнерства (ДПП).
Мова йде про проекти з розвитку внутрішніх водних шляхів у співпраці з ЄІБ та ЄБРР, впровадження сучасних інтелектуальних систем на транспорті та Європейського зеленого курсу, зокрема створення сучасної інфраструктури для електромобілів. У напрямку ДПП – це концесійні проекти у Чорноморському морському порту та реалізація Першої програми державно-приватного партнерства у дорожній галузі: http://roadppp.in.ua, суть якої полягає у залученні до 10 млрд доларів приватного фінансування для будівництва та утримання автомобільних доріг. Довідково Egis International – міжнародна група, яка пропонує послуги інжинірингу, проектного структурування та експлуатації.
У сфері інжинірингу та консалтингу діяльність компанії концентрується на секторах транспорту, міського розвитку, цивільного будівництва, промисловості, водопостачання та водовідведення, захисту навколишнього середовища та енергетики.
У сфері автомобільних доріг та аеропортів група пропонує послуги проектного структурування, інвестування в акціонерний капітал, постачання систем «під ключ», надання послуг експлуатації та забезпечення транспортного руху.
Egis Ukraina була створена в 1996 році ключовою інженерною групою у Франції, і відтоді взяла участь у понад 110 проектах розвитку в Україні та в регіоні СНД. Egis Ukraina реалізує проекти в різних секторах, таких як дороги, вода, навколишнє середовище та енергетика, порти та внутрішні водні шляхи, авіація, містобудування та розвиток, громадський транспорт, залізничні та великі будівельні проекти.

Додати коментар

Користувач:
email:





Patience is a must
Stay the course and stay the course
Long-term growth will come

- Fin.Org.UA

Новини

15:48 - Посадовця митниці підозрюють у розтраті бюджету на реконструкції митного поста
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 30.06.2026
15:25 - Тендерні оборудки: посадовцю комунального підприємства Києва вручили підозру
15:20 - Спека повертає графіки: в очікуванні відключень українців знову просять економити електрику
15:10 - За Галущенка внесли заставу
15:03 - У двох областях – аварійні знеструмлення через спеку
14:45 - Мешканці Славутича та Одещини зможуть отримати 500 000 на власний бізнес: інструкція
14:20 - Ексголову правління банку підозрюють у незаконних операціях на 210 мільйонів гривень
14:00 - Іран з Оманом почали домовлятися про управління Ормузькою протокою
13:55 - У Румунії через спеку заборонили вантажівкам їздити вдень
13:20 - Авіакомпанії московія тримають на землі 19,3% парку – повільно ремонтують
13:15 - У раз переходу на ПРРО реєстрація РРО скасовується
13:13 - Як користувач може накласти КЕП, отриманий у КНЕДП ДПС, на електронні документи?
13:11 - Виправлення податковим агентом помилки у разі зазначення невірного коду за КАТОТТГ в податковій декларації з туристичного збору
13:10 - Будівлі неприбуткової організації передані в оренду, лізинг або позичку: чи є об’єкт оподаткування податком на нерухоме майно?
13:09 - До уваги нотаріусів, які видають свідоцтва про право на спадщину (посвідчення договорів дарування) на користь фізичної особи – резидента!
13:08 - За яким кодом бюджетної класифікації нерезидент сплачує ПДФО з доходів, отриманих від фізичної особи – резидента у вигляді спадщини (подарунку)?
13:07 - Порядок оскарження платником податків дій посадових осіб контролюючих органів
13:05 - Щодо реєстрації/внесення змін до ДРФО, та/або отримання документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у ДРФО громадянами України, які проживають або перебувають за кордоном
13:04 - До уваги платників єдиного податку четвертої групи!
13:02 - Податковий календар на 30 червня 2026 року
13:01 - Від платників Дніпропетровщини збір до спеціального фонду держбюджету перевищив 7,6 млрд гривень
13:00 - Бодрум на Егейському узбережжі: що пропонує курорт поза межами традиційного формату відпочинку
13:00 - Продажі Toyota падають четвертий місяць поспіль
12:59 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини сільськогосподарські товаровиробники сплатили майже 461,3 млн грн єдиного податку
12:58 - З початку року платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету майже на 24,7 млрд гривень
12:57 - Збір за місця для паркування приніс місцевим бюджетам 97 млн грн
12:56 - Новий тренд у трансфертному ціноутворенні: бізнес добровільно збільшив податкову базу на 3 млрд грн
12:55 - Уряд затвердив порядок використання коштів Євросоюзу на ОПК
12:45 - Світові ціни на морські перевезення зросли на близько 50% через нові мита Трампа


Більше новин