Мінцифри та MEGOGO запускають подкасти з цифрової грамотності

26.11.2020 19:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство цифрової трансформації України разом із медіасервісом MEGOGO запускають серію подкастів за мотивами освітніх серіалів із цифрової грамотності. Вже доступні до прослуховування тематичні подкасти: - Безпека дітей в інтернеті.
Розповідає про те, як зробити інтернет для дітей безпечнішим, правила спілкування в соцмережах та багато іншого. - Дружні цифрові фінанси.
Допоможе сформувати сімейний бюджет, розрізняти дебетову та кредитну картки, ознайомитися з особливостями кредитів і депозитів тощо. Кількість подкастів буде постійно поповнюватись.
Наступними з’являться подкасти про сучасне резюме та пошук роботи онлайн, сервіси для бізнесу та розваг, про інструменти електронної демократії. Випуски можна прослухати безкоштовно. Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан зауважила, що Мінцифри в рамках національного проекту Дія.Цифрова освіта робить доступ до знань із цифрової грамотності максимально легким і зручним. «В наших освітніх ініціативах ми стаємо все ближче до кожного громадянина і кожного куточка України.
Цього разу ми додали ще одну можливість опановувати цифрову грамотність у сучасному форматі, який стає дедалі популярнішим в нашій країні та світі.
Формат подкастів дозволить паралельно займатися кількома справами, отримуючи при цьому знання з цифрової грамотності.
Вдячна партнерам, що вдалося це реалізувати», — підкреслила Валерія Іонан. «Усі ми дуже часто знаходимо щось, що більш важливе за освіту.
Саме тому ми пропонуємо нашим користувачам освітні проекти у форматі аудіоподкастів, аби можна було поєднувати кілька справ одночасно і при цьому отримувати корисну інформацію і розвиватись.
Навіть під час ранкової пробіжки чи подорожі в авто.
Наші нові подкасти у співпраці із Міністерством цифрової трансформації розкривають тему цифрової освіти, яка просто необхідна кожному українцю у сучасному світі», — коментує Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO. Випуски подкастів доступні в розділі MEGOGO Audio додатку MEGOGO для смартфонів на базі iOS та Android, а також для автомобілів із аудіосистемою Apple CarPlay та Android Auto.
Крім того, подкасти мають функцію попереднього завантаження, що дозволяє прослуховувати контент навіть за відсутності інтернет-підключення. Нагадаємо, влітку 2020 року Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум про співпрацю із MEGOGO.
Серед спільних проектів — інклюзивна адаптація освітніх серіалів з цифрової грамотності.

Додати коментар

Користувач:
email:





Збережіть монету в кишені, в кишені сорочки
Може, він стане більшим, ніж сьогоднішній
Не забувайте про складність світу грошей
Навчіться з ним жити, і він стане вашим другом

- Fin.Org.UA

Новини

14:59 - У яких випадках необхідно визнавати умовне постачання товарів та необоротних активів при анулюванні реєстрації платника ПДВ?
14:57 - Який розмір єдиного внеску застосовують роботодавці при нарахуванні заробітної плати (доходу) найманим працівникам?
14:56 - Чи є платником акцизного податку платник ЄП, який здійснює роздрібну торгівлю підакцизними товарами?
14:54 - Податковий борг мобілізованого ФОПа і статус платника єдиного податку
14:50 - Особливості заповнення деяких граф податкової декларації платника єдиного податку – ФОПа, якщо сума МПЗ з 1 гектара становить менше суми, визначеної ПКУ
14:47 - Податковий календар на 27 лютого 2026 року
14:45 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини за видобування природного газу від платників отримали майже 3,2 млн гривень рентної плати
14:44 - Платники Дніпропетровщини за видобування нафти сплатили до загального фонду держбюджету понад 4,7 млн грн рентної плати
14:41 - Громади Дніпропетровщини від сільськогосподарських товаровиробників отримали понад 94,8 млн грн єдиного податку
14:39 - Консолідація зусиль задля погашення податкового боргу комунальними підприємствами Дніпровського району
14:37 - Онлайн-сесія з платниками Дніпропетровщини: основні аспекти нарахування та сплати єдиного внеску у 2026 році
14:35 - Податкова Дніпропетровщини: головне про ліцензування діяльності з пальним
14:34 - Електронний кабінет: у кілька кліків до впорядкованих розрахунків і звітів
14:33 - Звітність по КІК: що і в які терміни потрібно подати у 2026 році
14:25 - Робота «в тіні»: ДПС лише торік виявила майже 400 випадків неофіційної праці в ресторанній сфері
14:24 - Як податкова звітність отримує ознаку «Історія подання» і коли подавати «Звітну», «Нову звітну» або «Уточнюючу» декларацію
14:22 - У січні надходження ПДФО до бюджету зросли на понад 14 %
14:20 - Розслідувачі з’ясували подробиці покупки Ротенбергом "палацу Путіна"
14:00 - У січні зросли надходження податку на нерухомість: які регіони найактивніші у сплаті
13:38 - Колонка заступника Голови НБУ Володимира Лепушинського "Запровадження євро в Україні. Про що свідчать уроки країн Центральної та Східної Європи?"
13:35 - Уряд спрямував 1,6 мільярда гривень на захист Чорнобильської АЕС
13:00 - Внаслідок російської атаки у Запоріжжі пошкоджено два торговельні центри
13:00 - Нафта дещо зросла, все ще очікуючи на дії США щодо Ірану
13:00 - Інвестиція у стійкість: як підтримка Уряду Люксембургу допомагає бізнесу Криворіжжя працювати під час війни
12:50 - McDonald’s Україна відкрила перший новий ресторан у 2026 році
12:36 - Комісія забезпечує належний контроль за профпридатністю осіб на посадах керівників та системи внутрішнього контролю
12:35 - ФДМУ виставив на продаж виноробний завод на Одещині
12:30 - Дві реальності: чиї доходи за чотири роки зросли, а чиї – упали
12:30 - Як Brave1 допомагає бронювати працівників
12:14 - Рада дозволила польському держбанку працювати в Україні


Більше новин