В Україні стартувала інформаційна кампанія “Громадянське суспільство та влада - кращі практики співпраці”

26.11.2020 16:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

26 листопада 2020 року в прес-центрі УНІА "Укрінформ" відбулася презентація запуску інформаційної кампанії “Громадянське суспільство та влада - кращі практики співпраці”, яку разом ініціювали Міністерство культури та інформаційної політики України (МКІП) та проект "Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”. Спільна кампанія націлена продемонструвати успіхи великої кількості проектів організацій громадянського суспільства (ОГС), втілених у життя разом із органами виконавчої влади, адже у рамках кампанії відбудеться конкурс “Громадянське суспільство та влада - кращі практики співпраці”.
Це Конкурс історій про кращі спільні проекти (практики співпраці) ОГС та органів виконавчої влади.
Дієві практики спільної роботи стануть прикладом та натхненням для всіх, хто займається розвитком суспільства свідомих та відповідальних громадян. Презентували старт кампанії Тарас Шевченко, заступник Міністра культури та інформаційної політики України, Олександр Ярема, Державний секретар Кабінету Міністрів України, Володимир Шейгус, виконавчий директор ІСАР Єднання, Олеся Холопік, директорка Центру демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) та Світлана Конончук, виконавча директорка Українського незалежного центру політичних досліджень (УНЦПД). “Результатом взаємодії організацій громадянського суспільства та влади стала реалізація великої кількості успішних реформ і проектів - від запровадження ЗНО до відновлення культурних закладів у маленьких селах, - зазначив Тарас Шевченко, заступник Міністра культури та інформаційної політики України.
- Ми запускаємо сьогодні конкурс для того, щоб привернути більшу увагу та показати суспільству кращі практики співпраці”. “Багато організацій громадянського суспільства спроможні пропонувати та реалізовувати проекти, бути агентами змін, надавати суспільно корисні послуги.
Тому співпраця з громадським сектором важлива для Уряду і ми прагнемо бути максимально відкритими та прозорими для такої співпраці, - наголосив Олександр Ярема, Державний секретар Кабінету Міністрів України.
- Того ж очікуємо і від організацій громадянського суспільства, оскільки партнерство передбачає взаємну відкритість та прозорість.
Інформаційна кампанія, що також буде реалізована у співпраці між Урядом та організаціями громадянського суспільства, має сприяти такій відкритості та прозорості.
Вона зробить міжсекторальні проекти більш відомими як для обох секторів, так і для суспільства в цілому, що всвою чергу формуватиме довіру та допомагатиме розвивати партнерство”. “Організації громадянського суспільства - це механізм, який дозволяє досягати цілей, пов"язаних із розвитком країни та самоорганізації.
І держава поступово йде до того, щоб навчитися довіряти та делегувати частину своїх повноважень організаціям.
Зокрема, ті соціальні послуги, які бюрократична державна система з різних причин не може забезпечити.
Така інформаційна кампанія має показати, що між організаціями громадянського суспільства та державними інституціями можлива довіра і ефективний результат співпраці.
Ми переконані, що хороші механізми міжсекторальної співпраці та участі спроможних організацій у вирішенні різних проблем у суспільстві — це реальність.
Ми хочемо, щоб більша кількість людей дізналася про цю реальність і звертаємося до громадських і благодійних організацій, подавайте свої історії!”, - прокоментував Володимир Шейгус, виконавчий директор ІСАР Єднання. “Мета інформаційної кампанії - показати синергію громадського сектору та органів виконавчої влади, їхні результативні практики комунікації та спільної роботи заради розвитку суспільства свідомих та відповідальних громадян, - підкреслила Олеся Холопік, директорка ЦЕДЕМ.
- Саме історії успіху, на нашу думку, і зможуть показати, що ми разом робимо кроки на шляху до сильного та успішного суспільства.
Тож, запрошуємо організації громадянського суспільства та органи виконавчої влади до участі!” “Конкурс, який започатковується, має шанси перерости в щорічну загальнонаціональну подію вшанування людей із різних середовищ – державного управління та недержавного, які знаходять можливості взаємодії та демонструють сталі результати, - зазначила Світлана Конончук, виконавча директорка УНЦПД.
- Для ефективної співпраці з державою неурядовим організаціям варто навчитися будувати довіру, переконувати у своєму потенціалі та навчатися спільному відповідальному управлінню.
Ми очікуємо побачити на конкурсі багато проривних практик, які підтвердять, що успіх – у взаєморозумінні та взаємодії”. Запис трансляції можна переглянути на офіційній сторінці “Укрінформ” на платформі YouTube. Проект «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Додати коментар

Користувач:
email:





У бізнесі йдеться
Не про гроші, а про людей
Так що тримайтеся!

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 27 квітня: скільки в Україні довічних PEPів
20:45 - Агенція оборонних закупівель збільшила постачання дронів ЗСУ – Федоров
20:25 - ЄІБ схвалив фінансування чистої енергетики Європи
19:55 - Міжнародні перевезення: уряд спрощує умови техконтролю вантажівок
19:35 - Угорська MOL повідомляє, що продовжує переговори щодо придбання дочки "Газпрому"
19:03 - Багатомільярдне будівництво ветеранських просторів: журналісти виявили "схеми"
18:40 - Уточнено порядок виконання платіжних інструкцій в іноземній валюті та банківських металах надавачами платіжних послуг
18:36 - У вівторок світло українцям не вимикатимуть
18:20 - Канада створить суверенний фонд на 18 мільярдів доларів
18:20 - FIFA збільшить призовий фонд ЧС-2026: причини
18:05 - Програв апеляцію: держава забирає майно ексначальника Запорізького обласного ТЦК
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 28 квітня
17:53 - Пропонується внести зміни до деяких нормативно-правових актів, що регулюють касову роботу
17:44 - 70% молодих росіян почали відмовлятися від зустрічей із друзями через брак грошей
17:30 - СЕО одного з лідерів ринку лоукостів розповів, чи очікує сектор дефіцит пального
17:27 - Шахраї "згодували" банкоматам сувенірні купюри на два мільйона гривень
17:23 - НКЦПФР обговорила з міжнародними банками можливості залучення інвесторів до українських муніципальних облігацій
17:21 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КВП «ТЕ» М.ГОРІШНІ ПЛАВНІ» (Полтавська обл., Кременчуцький р-н, м. Горішні Плавні, проспект Героїв Дніпра, 106)
17:20 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “НВК” “ЕКОФАРМ” (Хмельницька обл., Шепетівський район, с. Улашанівка, вул. Шевченка,116)
17:19 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРТЕЛЕКОМ» (Одеська область, Подільський район, м. Балта, вул. Магдебурзька, 7)
17:19 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРТЕЛЕКОМ» (Одеська область, Подільський район, м. Кодима, вул. Соборна,111)
17:16 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРТЕЛЕКОМ» (Одеська область, Подільський район, м. Ананьїв, вул. Ніщинського, 1а)
17:13 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «ТЕПЛОВИК» (м. Старокостянтинів, вул. Авіаторів, 11/1; м. Старокостянтинів, вул. Героїв Небесної Сотні, 3; м. Старокостянтинів, вул. Героїв Чорнобильців, 20)
17:13 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди СТОВ"ДАШІВСЬКИЙ КРАЙ" (Вінницька область, Гайсинський район, селище Дашів, провулок Мирний, 14)
17:12 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ВІДДІЛ ОСВІТИ БАЙКОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (Тернопільська область, Тернопільський район, с. Шляхтинці, вул. Липова, буд. 1)
17:09 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ПАРТНЕР-АВТО-ПРОМ» (Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Острів, вул. Промислова 5Б, 5Е, 5Ж, 9Д, 9Ж)
17:09 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ПАРТНЕР-АВТО-ПРОМ» (Тернопільська обл., Чортківський р-н, Бучацька об’єднана громада, 0,8 км. на північний-схід від с. Бобулинці)
17:08 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "ОРАВТОБУД" (Житомирська обл., Семенівська територіальна громада, Комплекс будівель і споруд № 1 (Бердичівський р-н, за межами населено пункту)
17:07 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» (Івано-Франківська обл., Івано-Франківський р-н, с. Бовшів, вул. Промислова)
17:07 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТУДСАУ Валківський районний суд Харківської області (Харківська область, м.Валки, вул. Харківська, буд. 4)


Більше новин