Затверджено графіки ремонтної кампанії енергогенеруючих підприємств на 2021 рік

30.10.2020 18:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні в.о.
Міністра енергетики Ольга Буславець провела чергове засідання Комісії з розгляду, затвердження та коригування планових річних та перспективних графіків ремонтів і модернізації (реконструкції) обладнання електростанцій енергогенеруючих компаній та теплоелектроцентралей. На засіданні було розглянуто доопрацьовані графіки ремонтів основного обладнання підприємств атомної та теплової генерації. НАЕК «Енергоатом» на виконання протокольного доручення попереднього засідання Комісії вніс корективи у графік ремонтів атомних енергоблоків у наступному році, що дасть можливість збільшити виробництво електроенергії  АЕС на 2,9 млрд кВтгод. Разом з тим, за даними НЕК «Укренерго» в енергосистемі залишаються резерви до збільшення потужності атомних електростанцій в осінньо-зимовий період 2020/2021 років, які не будуть використані через неефективне планування ремонтної кампанії підприємством.
 Як наслідок, для покриття попиту на електричну енергію зросте потреба у залученні енергоблоків теплової генерації. «Поданий НАЕК «Енергоатом» оновлений графік ремонтів енергоблоків атомних станцій дозволить підприємству збільшити обсяги виробництва електроенергії підприємством в порівнянні із попереднім варіантом.
Але знову наголошую, що недостатньо ефективне планування та виконання ремонтної кампанії НАЕК «Енергоатом», а саме – виведення значної частини енергоблоків АЕС в ремонт протягом осінньо-зимового періоду, коли потреба в електроенергії зростає, в цілому призводить до зниження обсягів виробництва електричної енергії підприємством! Тому наголошую на необхідності максимального узгодження ремонтної кампанії АЕС з потребою енергосистеми у базовій потужності», – зазначила Ольга Буславець. Звертаючись до керівників ГК ТЕС, в.о.
Міністра акцентувала увагу на їх відповідальності за технічну готовність теплових енергоблоків нести максимальне навантаження в осінньо-зимовий період. За підсумками засідання комісії було затверджено графіки ремонтів енергоблоків АЕС та ТЕС, що дозволить завершити підготовку прогнозного балансу електричної енергії ОЕС України на 2021 рік. Нагадаємо, 21 жовтня відбулося засідання ремонтної Комісії, за результатами якого було дано доручення ДП «НАЕК «Енергоатом» спільно з НЕК «Укренерго» оптимізувати терміни виконання ремонтів енергоблоків АЕС у 2020-2021 роках, оскільки відповідно до початкового варіанту графіку очікувався дефіцит потужності АЕС під час проходження осінньо-зимового період 2020/2021 року, і навпаки, суттєвий її профіцит у ІІ половині 2021 року, особливо – серпні – жовтні.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансові мрії
Можуть стати реальністю,
Тільки не забувай.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:55 - московіяни поцілили дроном у об’єкт енергетики на Одещині
21:10 - Недобудований хмарочос Sky Towers купила компанія ексміністра Злочевського
21:00 - Новини 8 квітня: ВР підтримала "податок на OLX", московія атакувала український НПЗ
20:50 - Біржі США відреагували на двотижневе припинення вогню з Іраном
20:20 - Іран зупинив пропуск нафтових танкерів через Ормузьку протоку
20:05 - Податкова фіксує збільшення надходжень до місцевих бюджетів
19:50 - NYT назвала ймовірного творця Bitcoin – той одразу все заперечив
19:18 - Необгрунтовані активи: з податківця можуть стягнути понад 5,4 мільйона гривень
18:50 - В "Укренерго" розповіли про відключення світла для населення на 9 квітня
18:32 - Несплата податків: прокуратура повідомила про підозру великому забудовнику
18:10 - Україна бере участь у UNIDO Sustainable Cooling Forum 2026 у Відні
18:10 - Службовець Бучанського ТЦК пояснив, звідки взяв понад кілограм золота на 8 мільйонів
17:55 - Житлові ваучери для ВПО: у Мінрозвитку розповіли, як формуватиметься черга
17:35 - Нацбанк показав курс долара і євро на четвер 9 квітня
17:20 - Діалог з бізнесом: в Американській торговельній палаті обговорили актуальні питання роботи Американсько-Українського інвестиційного фонду відбудови
17:06 - Студенти зможуть купувати пільгові квитки у застосунку "Укрзалізниці"
17:05 - Катар планує відновити роботу найбільшого у світі заводу газу – Bloomberg
16:50 - Україна скоротила постачання борошна в ЄС з 44% до 35%: найбільші країни-імпортери
16:30 - Чому процвітають тіньові вейпи
16:30 - Іран атакував трубопровід в Саудівській Аравії, що дозволяв обійти Ормуз – FT
16:25 - У березні обсяг наданих митних преференцій зріс на третину
16:15 - В "Укренерго" пояснили, чому знову повернулись графіки відключень світла
16:12 - Наглядовій раді "Енергоатома" заплатили 10,7 мільйона гривень перед "Міндічгейтом"
15:55 - московія та Китай не допоможуть Казахстану з будівництвом трьох ТЕЦ: хто замість них
15:46 - Мінцифри розповіли про новації для зебезпечення зв’зку під час блекаутів
15:35 - Ввечері 8 квітня в усіх регіонах діятимуть графіки відключення світла
15:35 - Ввечері 8 квітня в усіх регіонах діятимуть графіки відключення світла
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 09.04.2026


Більше новин