Проект стратегії розвитку автомобільної промисловості передбачає стимули для вітчизняного виробництва електрокарів, - Владислав Криклій

30.10.2020 16:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Спільно з бізнесом та громадськістю Міністерство інфраструктури працює над стратегією розвитку автомобільної промисловості в Україні, що передбачає стимули для вітчизняного виробництва електрокарів.
Сьогодні, 30 жовтня, під головуванням Міністра інфраструктури Владислава Криклія відбулося засідання Робочої групи щодо розвитку електротранспорту з метою обговорення проекту стратегії. Участь у заході також взяли представники Офісу підтримки реформ при Мінінфраструктури, Офісу Президента, Асоціації «Укравтопром», Асоціації EV-UA, Мінекономіки, Укрпромзовнішекспертизи, компаній «Єврокар», «Електрон», «Укравтопром», «Богдан Моторс», інші представники бізнесу та громадськості. «Спільно з фахівцями та бізнесом ми працюємо над стратегією розвитку автомобільної промисловості.
Один із ключових моментів, який обов"язково має охоплювати цей документ – створення належних умов для збільшення частки електрокарів та їх вітчизняного виробництва.
Стратегія має враховувати інтереси всіх стейкхолдерів, починаючи від бізнесу та громадян, завершуючи державою.
А держава, у свою чергу, має пропонувати можливості доступного фінансування та кредитування для придбання вітчизняних автівок українцями в подальшому.
Сьогодні ми представили проект цієї стратегії, який хочемо спільно доопрацювати та оприлюднити для громадського обговорення вже у листопаді», - зазначив Владислав Криклій. За його словами, стратегія також має враховувати популяризацію як приватного, так і громадського електричного транспорту.
У цьому ключі Мінінфраструктури активно готується до реалізації в наступному році другої фази спільного проекту з ЄІБ “Міський громадський транспорт України ІІ”, що передбачає закупівлю виключно електричного транспорту для оновлення парків громадського транспорту в українських містах.
Разом з тим, за участю бізнесу та громадськості відомство продовжує роботу над розробкою окремої концепції розвитку електромобільності в Україні. Учасники Робочої групи ознайомилися з презентацією проекту Автомобільної стратегії, яка передбачає, зокрема: - прийняття законопроектів №3476 і №3477 щодо розвитку електротранспорту, які пропонують фіскальні стимули для виробництва в Україні електрокарів, зарядних пристроїв і комплектуючих до них; - відновлення/запровадження якісно нового спеціального митного, податкового та інших режимів економічної діяльності, які б діяли на території спеціальних економічних зон; - прийняття законопроектів №3724 і №3725, що запроваджують дієві фіскальні стимули для ініціаторів створення, керуючих компаній та учасників індустріальних парків; - прийняття законопроекту №3739, який законодавчо забезпечує проведення держзакупівель автотехніки вітчизняного виробництва; - дотримання нових екологічних стандартів не нижче «Євро-5». Нагадаємо, 9 вересня, на своєму засіданні Уряд підтримав розроблений Мінінфраструктури законопроект “Про внесення змін до Закону України “Про автомобільний транспорт”.
Він чітко визначає в законодавстві України терміни “електричний транспортний засіб” (“електромобіль”), “електробус”, “станція зарядки електромобілів”, “вантажний електромобіль”, “легковий електромобіль”, “гібридний електромобіль”, “плагін-гібридний електромобіль”.

Додати коментар

Користувач:
email:





Inter-American
Development Bank
Building prosperity
For the Americas

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 23.07.2026
15:13 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:12 - Міненерго розповіло про перші довгострокові аукціони з продажу електроенергії
14:50 - Уряд може почати підвищувати тарифи на газ та електроенергію з 2027 року – МВФ
14:33 - Російські балістичні ракети знищили основний склад WINETIME: наслідки атаки
14:29 - Через московитський удар горіли посіви на Житомирщині
14:20 - Пролетарі всіх країн, заміняйтеся! ШІ поглиблює структурне безробіття в Україні
14:06 - Німеччина планує придбати частки в оборонних стартапах у межах переозброєння
13:47 - Перші довгострокові аукціони з продажу електроенергії завершилися повною реалізацією запропонованих обсягів
13:44 - Що є об’єктом та базою оподаткування екологічним податком?
13:43 - Строк придатності алкогольних напоїв та тютюнових виробів закінчився: дії суб’єкта господарювання
13:42 - За якою формою та за яким ідентифікатором форми в електронному вигляді ФОП подає податкову декларацію платника єдиного податку четвертої групи?
13:42 - Maersk призупиняє роботу у Чорноморському порту через посилення ударів московія
13:41 - Плата за землю: чи може платник в одній податковій декларації з плати за землю одночасно визначити податкові зобов’язання щодо земельного податку та орендної плати?
13:40 - У скриньці РРО не вистачає готівкових коштів: як оформити повернення готівки за товар фізичній особі?
13:38 - До яких видів економічної діяльності (КВЕД) відносяться промислові підприємства?
13:37 - Податок на прибуток: визначення балансової вартості необоротного активу у разі переведення його з невиробничого до виробничого
13:35 - Цифрові можливості для громадян України: РНОКПП через «е-Консул» та Е-картка платника
13:34 - Чи подається Заява за ф. № 20-ОПП, якщо об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, знаходяться за межами України?
13:33 - На яку дату виникають податкові зобов’язання з ПДВ у разі отримання платником послуг від нерезидента, місце постачання яких розташоване на митній території України?
13:32 - У разі перевищення встановлених граничних строків проведення розрахункових операцій в режимі офлайн ПРРО повинен блокуватися до моменту переходу в режим в онлайн
13:30 - Захистіть свої права – під час розрахунків отримайте фіскальний чек!
13:27 - Помилка в типовій формі, за якою ФОПом на загальній системі оподаткування здійснюється облік доходів і витрат: як виправити?
13:25 - До уваги платників екологічного податку!
13:25 - Російська Дума підтримала закон про арешт майна тих, хто критикує владу за кордоном
13:23 - За користування надрами платники рентної плати спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 24,7 млн гривень
13:22 - Платники Дніпропетровщини за операціями з роздрібної торгівлі алкогольними напоями сплатили до місцевих бюджетів понад 291,3 млн грн акцизного податку
13:20 - Частина чистого прибутку: надходження від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету перевищили минулорічні на 34,2 %
13:19 - Практичні знання, професійний досвід і сучасні сервіси: у податковій службі Дніпропетровщини відбулася зустріч зі студентами-практикантами
13:18 - Не можете виконати податкові обов’язки через війну? Подайте заяву та підтвердні документи


Більше новин