Ольга Стефанішина: Уряд забезпечить рівні можливості жінкам та чоловікам у формуванні безпекової політики

28.10.2020 17:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

28 жовтня Уряд затвердив Національний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека”.
Він розрахований на 2020-2025 роки і  допоможе забезпечити рівну участь жінок та чоловіків у подоланні збройних конфліктів, встановленні миру, а також протидію насильству за ознакою статі.  “У країні, де жінки поряд з чоловіками захищають східні та південні кордони України, не залишилось місця сексизму та дискримінації.
Жінки мають бути включені до процесів ухвалення рішень і для них мають бути створені всі належні умови для гідної служби.
Затверджений сьогодні План стане дороговказом для органів влади, як подолати цю проблему.
Успішне розв"язання конфліктів та підтримка мирного діалогу однаковою мірою потребує участі жінок та чоловіків і сьогодні ми зробили важливий крок у цьому напрямку”, - коментує рішення Уряду Віце-прем"єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина. За словами урядовиці, в Національному плані враховано пріоритети Річної національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО.
Ця програма базується на рекомендаціях Північноатлантичного Альянсу, зокрема щодо реформ у секторі безпеки і оборони, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. “Окрім військового аспекту, Національний план спрямований на гуманітарну допомогу.
Усі жінки, які постраждали внаслідок конфлікту, зокрема внутрішньо переміщені особи, мають бути забезпечені належними соціальними й медичними послугами, доступом до правосуддя.
Цей План дозволить прицільно визначати усі потенційні виклики та завчасно їх вирішувати”, - зазначила Ольга Стефанішина.   

Додати коментар

Користувач:
email:





Futures and options,
Derivatives and hedging,
Risk and reward tradeoffs.

- Fin.Org.UA

Новини

09:25 - московіяни атакували розподільчий центр Varus у Дніпрі, є загиблі
09:16 - московіяни, порушивши перимир’я Зеленського, атакували інфраструктуру Кривого Рогу
09:00 - Трамп призупинив супровід кораблів через Ормузьку протоку
09:00 - "Весела" історія: що відкрили свідчення НБУ, Мінфіну та "Сенс банку" у справі "Мідас"
08:30 - Яку роль ветерани відіграють у громадах
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 06.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 5 травня: комбінована атака московія на газовидобуток та скорочення ВВП України
20:43 - Програми прямої підтримки українців: Свириденко розповіла, скільки коштів витрачено
20:20 - Через удари московія "Нафтогаз" втратив частину видобутку – Корецький
19:40 - Незаконне збагачення: суд визначив заставу ексначальнику управління СБУ
19:10 - Нардеп Негулевський незадовго до отримання підозри від слідчих переїхав у 800-метровий маєток
18:52 - Один із найбільших НПЗ московії зупинив роботу після атаки дронів
18:25 - Канал "Рада" повернеться в телемарафон: кого обрали новим підрядником
18:20 - На тлі "зернового скандалу" ізраїльська компанія відмовилася від російського зерна
17:56 - Екскерівник Cisco в Україні став регіональним менеджером Visa у 17 країнах
17:35 - У Саудівській Аравії – найбільший з 2018 року дефіцит бюджету
17:30 - Міненерго спільно з МОН посилюють енергетичну незалежність освітніх закладів
17:30 - Мінекономіки презентувало матрицю фінансування для аграріїв: як знайти кошти на розвиток господарства
17:14 - Нацбанк показав курс долара та євро на 6 травня
16:58 - Заволодіння зерном ДПЗКУ на 60 мільйонів доларів: НАБУ і САП завершили багаторічне слідство
16:50 - Польща хоче побудувати платну трасу до Львова, а гроші збирати до свого бюджету
16:48 - До трьох фінансових установ застосовано заходи впливу
16:30 - Комісія долучилася до міжурядового діалогу з ЄС
16:30 - Україна та міжнародні партнери обговорили розвиток системи житлового фінансування на другому засіданні Дорадчої ради
16:30 - Як регулятори реагують на паливний шок
16:27 - НБУ оштрафував NovaPay на 8 мільйонів: компанія не оскаржуватиме рішення
16:23 - Засідання Комісії
16:23 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження методик розрахунку розміру плати за надання послуг з оцінки матеріалів реєстраційного досьє та послуг з оцінки змін до умов державної реєстрації ветеринарного лікарського засобу”
16:20 - Як виглядає онлайн-консультація


Більше новин