Ольга Стефанішина: Співпраця із ООН Жінки прискорює впровадження певних ініціатив щодо гендерної рівності в Україні

20.10.2020 17:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Символічно, що сьогодні, 20 жовтня 2020 року, у Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози, Віце-прем"єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина зустрілась з Представницею ООН Жінки в Україні Ерікою Квапіловою та обговорила відкриті питання, що стосуються жінок в Україні та в цілому пріоритети державної політики у сфері забезпечення гендерної рівності. Під час зустрічі Ольга Стефанішина привітала Еріку Квапілову з призначенням на посаду Голови, відзначила багаторічну плідну співпрацю Офісу Віце-прем"єр-міністра  з представництвом ООН Жінки в Україні та поінформувала про зміни в законодавстві, що відбулися протягом цього року, а саме: підписання Президентом України Володимиром Зеленським Указу «Про невідкладні заходи із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства»; за ініціативи Першої Леді Олени Зеленської приєднання України до «Партнерства Біарріц»; приєднання до Міжнародної коаліції за рівну оплату праці (ЕРІС); затвердження Урядом Концепції комунікації у сфері гендерної рівності; підвищення рівня знань та навичок державних службовців у сфері забезпечення гендерної рівності, передусім, відповідальних за ці питання; розроблення нового Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» (на 2021-2026 роки). «Щиро дякую за колосальну підтримку України Структурі Організації Об"єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок ООН Жінки у впровадженні державної політики у сфері забезпечення гендерної рівності.
Сьогодні надзвичайно важливим є те, що спільно з ООН Жінки ми на одній сторінці і працюємо над тим, щоб зростав суспільний запит на дотримання принципу рівності в освітній, економічній сферах, політичній та суспільній діяльності тощо.
А це означає, що реальна рівність прав та можливостей жінок та чоловіків в Україні швидше стане стандартом», – наголосила Ольга Стефанішина. Сторони окреслили подальші спільні кроки: - залучення представниць ООН Жінки до робочих груп Комісії з питань координації взаємодії органів виконавчої влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.
яку очолює Віце-прем"єр-міністр; - створення умов для системної реалізації гендерної політики шляхом укріплення інституційного механізму забезпечення гендерної рівності; - запобігання та протидія дискримінації за ознакою статі, а також множинної дискримінації; - подолання стереотипів щодо соціальних ролей жінок і чоловіків та сексизму; - експертна підтримка у розробленні механізмів протидії насильству за ознакою статі та сексуальному насильству, пов’язаному з конфліктом; - продовження роботи з апробування Методології обстеження з питань використання часу, включаючи неоплачувану хатню та доглядову працю в домашньому господарстві. У рамках зустрічі, на якій були присутніми Урядова Уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко та заступник керівника Офісу Віце-прем’єр-міністра  Дмитро Каплун, Ольга Стефанішина подякувала Еріці Квапіловій за готовність підтримувати та сприяти впровадженню всіх ініціатив, що стосуються рівності прав жінок та чоловіків, а також сторони домовилися про підписання меморандуму про співпрацю між Офісом Віце-прем’єр-міністра та ООН Жінки в Україні.

Додати коментар

Користувач:
email:





IMF and World Bank
Acting for global finance
Amidst controversy

- Fin.Org.UA

Новини

06:00 - Нафтова наддержава стала в чергу по бензин до Індії. Чи допоможе це московія?
18:00 - У ChatGPT стався збій
17:35 - Нацбанк за тиждень купив понад мільярд доларів
16:47 - Український виробник олії відсудив у московії 486 мільйонів
16:30 - Станція метро "Лук’янівська" відновила роботу після обстрілу
16:00 - Під час російської атаки на Київ ракета влучила у склад GoodWine
14:52 - На Харківщині московія пошкодила черговий термінал "Нової пошти": загинули троє
13:57 - Samsung скорочує робочі місця в США
12:51 - Ворог знищив один з найбільших логістичних хабів України
11:40 - московіяни знищили завод виробника UKRTAC
10:54 - московіяни атакували промислову зону Сум: є загиблий
10:00 - У Києві горів ТРЦ після атаки московія
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 19.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Ірак тисячами вантажівок везе мазут через Сирію в обхід Ормузу
17:45 - московіяни нарахували втрат Wildberries на десятки мільярдів від ударів України
16:50 - московія двічі вдарила по потягу на Запоріжжі
15:40 - Трамп хотів продавати трейдерам швидкий доступ до своїх дописів за $100 тисяч
14:58 - Анатолій Куцевол обговорив із ЄБРР реалізацію проєкту RAMP UP та розвиток енергетичного ринку
14:43 - Цього тижня українські регіони отримали енергетичне обладнання майже на 1 млн євро від Данії, Німеччини та Швеції
14:30 - Нафтовий бум повертає аргентинський регіон на Волл-стріт після 9 років паузи
13:20 - Ірак готує нафтовий маршрут в обхід Ормузу за $60 мільярдів
12:10 - Іран за два дні вдарив по двох електростанціях Кувейту
11:10 - Танкер тіньового флоту московія розлив нафту біля Оману
10:00 - Дрони масовано атакували Москву та область: горіли нафтобаза та склад Wildberries
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 17 липня: атаки на Нафтогаз та новий керівник компанії
19:56 - Протягом останніх двох місяців Литва через хаби Міненерго поставила в Україну життєво важливе енергетичне обладнання
19:54 - Денис Шмигаль взяв участь у заходах з нагоди 30-річчя Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій


Більше новин