Уряд та міжнародні партнери обговорили пріоритетні напрями роботи Офісу реформ Кабінету Міністрів України

20.10.2020 11:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

19 жовтня на першому установчому засіданні Спільного консультативного комітету представники Уряду та міжнародні партнери розглянули пріоритетні напрями роботи Офісу реформ Кабінету Міністрів України, що є частиною інноваційної програми Уряду України, ЄБРР та ЄС “Українська архітектура реформ”. Спільний консультативний комітет - це діалогова платформа, що дозволяє посилити координацію Уряду та міжнародних партнерів України в межах програми "Українська Архітектура Реформ".
Ключовою метою Комітету є  узгодження пріоритетів та плану діяльності Офісу реформ та команд підтримки реформ, спираючись на ключові завдання Прем"єр-міністра України, відповідних міністерств та Секретаріату Кабінету Міністрів України” “Українська архітектура реформ” дозволяє залучати найкращих українських фахівців для реалізації стратегічних завдань Уряду та сприяє впровадженню реформ в Україні.
В Офісі реформ та командах підтримки реформ працюють експерти з бізнесу, державного та громадського сектору, професіонали із досвідом роботи у великих компаніях, які допомагають отримати додаткову експертизу та поглибити аналіз, розробку і координацію реформ, - зазначив Міністр Кабінету Міністрів України, Олег Немчінов. Серед ключових напрямів роботи Офісу реформ, які представив виконавчий директор Офісу Антон Ященко, на найближчі пів року визначено - реформу державного управління, антикорупційну реформу, приватизацію та реформу управління державними підприємствами, реформу системи соціальної підтримки, реформу енергетичного сектору, поліпшення бізнес-клімату та залучення інвестицій, земельну реформу і систему координації міжнародної технічної допомоги. “Ми підтримуємо впровадження критично важливих для України реформ, програма "Українська Архітектура Реформ" зосереджена на підвищенні спроможності державних органів в Україні, реалізації важливих секторальних реформ та посиленні державної служби”, - підкреслила заступниця Голови ЄБРР в Україні Ірина Кравченко. За словами керівника програм співробітництва Представництва ЄС в Україні Штефана Шльонінга, “Європейський Союз завжди підтримував і продовжує підтримувати Україну на шляху до успішних реформ.
Але лише українці власноруч можуть втілити всі необхідні зміни.
І однією з найважливіших є реформа державного управління.
Це фундамент для успішної реалізації всіх інших реформ і запорука побудови демократичної та сервісної держави, що працює в інтересах громадян”. В установчому засіданні Комітету взяли участь представники міністерств, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), Делегації ЄС в Україні, Офісу реформ КМУ та команд підтримки реформ при міністерствах та інших ЦОВВ. Довідково Програма «Українська архітектура реформ»  - спільна ініціатива Уряду України, ЄБРР та ЄС, започаткована у жовтні 2016 року для підтримки Уряду в реалізації галузевих реформ і реформи державного управління з метою розбудови сучасних та ефективних державних інститутів. «Українська архітектура реформ» включає Офіс реформ Кабінету Міністрів України - консультативно-дорадчий орган, який складається з українських професіоналів (не державних службовців) і забезпечує організацію та координацію впровадження реформ з особливим фокусом на реформі державного управління, та десять команд з підтримки реформ при міністерствах та інших ЦОВВ, які зосереджені на реалізації галузевих реформ та реформі державного управління. Програма "Українська Архітектура Реформ" підтримується ЄБРР та Багатостороннім Донорським Фондом Стабілізації та Сталого Розвитку України (Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія, Сполучені Штати Америки та Європейський Союз, найбільший донор).

Додати коментар

Користувач:
email:





Bullish trend, surging high
The market beats like a heart
Fortunes rise and fall.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 5 серпня: чисельні наслідки атаки московія по Україні, трильйон рублів на порятунок Wildberries
19:50 - Порятунок Wildberries після атак дронів може коштувати як чверть дефіциту бюджету московія
19:38 - Удари московія знеструмили чотири райони Дніпропетровщини
19:20 - Атаки в Чорному морі вдарили по світових постачаннях зерна й нафти
18:50 - Головний виробник нафти Ірану загруз у боргах: рахунки заморозили
18:25 - Зеленський назвав три пріоритети підготовки України до зими
18:07 - До ТОВ "ФК "ГОАЛ" застосовано захід впливу у вигляді письмового застереження за порушення вимог санкційного законодавства
17:55 - У московія атака дронів зупинила ще один великий НПЗ
17:45 - московіяни хочуть виробляти неякісне паливо на міні-НПЗ
17:20 - московія знищила склад Toyota в Україні: можливі затримки з постачанням
17:12 - За місяць московія на 45,6% зменшила транспортування пального Чорним та Азовським морями
17:00 - Директором Департаменту стратегії та розвитку НБУ став Володимир Суханов
16:59 - Комітет Верховної Ради підтримав законопроєкт НКЦПФР про спрощення непублічних випусків акцій
16:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на 6 серпня
16:45 - Угода року в ритейлі. Навіщо VARUS купує КОЛО?
16:22 - Кличко звітував про темпи підготовки Києва до зими
16:00 - Бойко очолить "Оператора ГТС" повноцінно – вже без приставки в. о.
15:56 - Вартість заходів Плану стійкості столиці довелося зменшити вдвічі – Кличко
15:53 - До фінансової компанії застосовано захід впливу у вигляді зупинення окремого виду операцій
15:40 - московія знищила логістичний комплекс із товарами PUMA
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.08.2026
15:25 - московіяни повністю знищили логістичний склад Intertop Ukraine
15:17 - Колонка заступника Голови НБУ Володимира Лепушинського "Чому НБУ підвищує ставки: відповідь на шість ключових запитань"
14:32 - Maersk відправлятиме контейнери для України залізницею з румунської Констанци
14:20 - За два дні СБС уразили 13 енерговузлів на окупованих територіях
14:10 - Ukraine’s Government Borrows Equivalent of Over UAH 310 Billion through Auctions to Sell Domestic Government Debt Securities since Early 2026, and almost UAH 2,337 Billion Total since Martial Law Was Imposed
14:10 - Із початку 2026 року уряд залучив від продажу / обміну ОВДП на аукціонах понад 310 млрд грн, а загалом упродовж воєнного стану – майже 2 337 млрд грн
14:05 - Металургійна компанія Ferrexpo призупинила діяльність в Україні через блокаду портів
14:00 - Українське підприємництво: диво, що існує всупереч
13:50 - московія методично б’є по Бортницькій станції аерації щоб спричинити гуманітарну катастрофу – думка


Більше новин