Україна прагне ширшої участі у формуванні безпеки Чорноморського регіону, – Ольга Стефанішина

23.09.2020 18:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Про можливості України в питаннях трансатлантичної безпеки та співробітництва, а також більше залучення партнерів НАТО до зміцнення безпеки Чорноморського регіону йшлося під час онлайн-форуму Центру аналізу європейської політики (CEPA) за участі Ольги Стефанішиної, Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. Віце-прем’єр-міністр нагадала, що окупація Криму Російською Федерацією призвела до втрати 70% морських активів України.
За підтримки міжнародних партнерів Україна відновлює військово-морський флот, зокрема шляхом будівництва нових баз. «Безпека в Чорному морі, Крим - це не лише питання національних інтересів України, а й питання безпеки всього регіону, що перебуває високо на порядку денному НАТО.
За підтримки наших міжнародних партнерів ми працюємо над відновленням українського флоту, інвестуємо у посилення його спроможностей та потужності», - зазначила Ольга Стефанішина. Віце-прем"єр-міністр нагадала, що цьогоріч у липні в Україні відбулися морські тренування Sea Breeze-2020, де 26 кораблів та 19 літаків від 8 союзників та партнерів (Болгарії, Грузії, Норвегії, Румунії, Іспанії, Туреччини, України та США) провели навчання з протиповітряної оборони, протичовнової війни, контролю над ушкодженнями та пошуку та порятунку. «Спільні навчання з країнами-членами НАТО – це потужний сигнал, що попри такі світові виклики, як коронакриза, наші партнери стоять пліч-о-пліч з українськими військовими у протистоянні щоденним загрозам безпеці Чорноморського регіону, – зазначила Ольга Стефанішина.
– Завдяки статусу  партнера  розширених можливостей НАТО Україна зможе відігравати активнішу роль у формуванні безпеки регіону Чорного моря, ділитися нашим унікальним досвідом протистояння гібридним загрозам». За словами Віце-прем"єр-міністра, Sea Breeze-2020 сприяв підвищенню готовності та поліпшенню сумісності Збройних сил України та країн-членів НАТО.
Ольга Стефанішина також закликала збільшити присутність партнерів у Чорному морі та участь України у безпекових заходах країн-членів НАТО. Довідково Щорічний форум CEPA – це провідна конференція з питань трансатлантичної безпеки, в якій беруть участь американські, центрально- та східноєвропейські політики.
Форум об’єднує понад 400 осіб, що приймають рішення Уряду та бізнесу, а також експертів з питань безпеки та політики.
Учасники обговорюватимуть найактуальніші питання, виклики та проблеми, що стоять перед НАТО.
Цьогорічний Форум зосереджений на майбутньому Європи в час зростаючих загроз для демократій, спричинених новими цифровими технологіями, та геополітичної конкуренції.

Додати коментар

Користувач:
email:





Technical analysis,
Fundamental analysis,
Which path will lead to riches?

- Fin.Org.UA

Новини

17:24 - Із 15 липня в Києві дорожчає проїзд: скільки коштуватимуть поїздки
16:40 - У Херсоні говорять про загрозу виникнення надзвичайної ситуації: яка причина
15:27 - Російська атака на порти: є загиблі та поранені
14:40 - Іранський дипломат прибув до Оману, щоб обговорити прохід суден через Ормузьку протоку
13:50 - Російський дрон поцілив підприємство на Полтавщині
13:10 - У Криму обмежили зняття готівки
12:15 - московіяни поцілили у заправки на Донеччині
11:30 - Податкова спостерігає зростання рівня фіскалізації в Україні
10:15 - московія зупинила судноплавство через Дон-Азовський канал після атаки України – ЗМІ
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 11.07.2026
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - NBU June 2026 Inflation Update
20:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в червні 2026 року
20:00 - Новини 10 липня: в України зв’явилась нова банкнота
19:54 - Денис Шмигаль провів зустріч з Керуючою директоркою з питань операційної діяльності Світового банку Анною Б'єрде
19:42 - Україна отримала понад 3 мільярди доларів від Світового банку
19:19 - ЄС може оштрафувати Meta на 6% від обороту
18:55 - З 15 липня у Києві дорожчає проїзд: у КМДА підписали розпорядження
18:25 - Наприкінці сезону суниця подорожчала на 23%
17:54 - СБС відмінусували 13 кораблів "тіньового флоту" московія біля Криму за ніч
17:40 - Укрпошта за перше півріччя отримала 122 мільйона гривень прибутку
17:30 - Курс на $85 млрд: Уряд презентував Експортну стратегію України до 2030 року
17:11 - "Тенору" з плівок Міндіча повідомили про нову підозру
16:40 - ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ! Тимчасове призупинення приймання заяв та декларацій через Систему єДозвіл
16:36 - Виробництво палива в московія впало до 65% від попиту – Reuters
16:30 - Запрошуємо на презентацію програми «Зелене фермерство у галузі садівництва»: гранти та пільгове фінансування для агровиробників
16:30 - Що вступ до ЄС зробить з ринком праці
16:23 - Легалізація майна експосадовцем Київської митниці: слідство завершено
16:05 - У районі Московського НПЗ пожежа після атаки безпілотників на місто


Більше новин