Уряд схвалив законопроекти щодо розвитку Карпатського регіону

23.09.2020 16:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

23 вересня Уряд розглянув та схвалив проект Закону України «Про приєднання до Протоколу про сталий розвиток сільського господарства та сільської місцевості до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат». «Карпатська конвенція є основою для регіонального, національного та транскордонного співробітництва, платформою для розробки та реалізації спільних політик, стратегій, програм і проектів з охорони природи та збалансованого розвитку Карпатського регіону», - зауважив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський. Так, у рамках конвенції уже підписані і діють протоколи про збереження і стале використання біологічного та ландшафтного різноманіття, стале управління лісами, сталий транспорт та сталий туризм. Зазначимо, що Україна була ініціатором розроблення Карпатської конвенції, яка була підписана міністрами довкілля Карпатського регіону у 2003 році у м.
Києві під час 5-ї Всеєвропейської міністерської конференції «Довкілля для Європи».
Також, сторонами конвенції крім України є Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Угорщина та Чехія. Крім того, Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський представив на засіданні Уряду проект Закону «Про ратифікацію поправки щодо нової статті 12bis до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат». Нова стаття 12bis зобов’яже Сторони проводити політику, спрямовану на адаптацію до змін клімату, пом’якшення наслідків цих змін у всіх секторах, здійснювати комплексні заходи для зменшення ризиків та мінімізації негативних наслідків зміни клімату, особливо екстремальних погодних явищ. «На сьогодні зміна клімату є однією з найбільш актуальних проблем, що постала перед людством.
Цей процес набув такого масштабу, що починає загрожувати соціально-економічному розвитку багатьох регіонів і навіть цілих країн.
Держави мають прийняти низку не лише законодавчих, а й імплементаційних заходів з адаптації до змін клімату, що засвідчать про серйозність їх намірів, відповісти на цей виклик глобалізації», - зауважив Роман Абрамовський. Разом з тим, рішення про прийняття поправки до Карпатської конвенції щодо нової статті 12bis «Зміна клімату» було прийнято ще у жовтні 2017 року на п’ятій сесії Конференції Сторін Карпатської конвенції у м.
Лілафюред (Угорщина).

Додати коментар

Користувач:
email:





Український ринок
Із бурхливими коливаннями –
Треба знати правила.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 2 лютого: транзит нафти московія через Україну, штраф для ресторанів за включення оплати за генератор
20:30 - Тисяча "зимової підтримки": українці вже використали 12 мільярдів гривень виплат
20:05 - Трамп: Індія погодилась зупинити купівлю російської нафти та укладе з США торговельну угоду
19:35 - 3 лютого графіки відключень світла діятимуть протягом усієї доби
19:00 - Латвія надасть резервне обладнання для розв’язання проблем із теплопостачанням Харківщини, – Денис Шмигаль
19:00 - На Київщині викрито земельну схему на понад 8 мільйонів гривень
18:50 - У січні імпорт електромобілів в Україну впав у 14 разів
18:30 - Держборг України: у 2025 році середня вартість знизилась суттєво – Мінфін
18:05 - Світовий банк спрямує 40 млн доларів США на відновлення енергосистеми України, – Денис Шмигаль
18:00 - В Києві без тепла лишається близько 80 будинків – Кличко
17:52 - Борги регіонів несуть загрозу для економіки Китаю – розвідка
17:30 - Україна отримала нову партію генераторів від ЮНІСЕФ
17:25 - Відсьогодні підприємці можуть скористатися урядовою енергопідтримкою
16:49 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 3 лютого
16:45 - Київ повертається до графіків відключень світла
16:43 - "Мотор Січ" докапіталізовують щоб релокувати виробництво
16:30 - Реквієм за золотою лихоманкою
16:19 - Кабмін призначив тимчасово очільника Держгеонадр
16:12 - Через постійні атаки московія у порту Чорноморськ змінюють алгоритми роботи
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.02.2026
15:53 - "Укрпошта" оновила стиль: змінила логотип та шрифт
15:40 - Чернігів отримав від Словаччини 26 генераторів
15:19 - "Чорний" експорт сої – підприємство відшкодувало державі 19 мільйонів гривень
15:11 - Ресторанам загрожує штраф за включення плати за генератор у чеки без узгодження з відвідувачем
15:05 - Денис Шмигаль та Мілош Мотика обговорили підтримку та відновлення енергетичного сектору України
14:45 - У січні Україна імпортувала рекордний обсяг електроенергії за час великої війни
14:40 - Закупка неякісних антипаркувальних стовпчиків – у Києві судитимуть посадовця
14:36 - Другий іноземний автовиробник остаточно відмовився від заводу в московії
14:10 - У січні держбюджет отримав на 8% менше податків, ніж планувалося
14:00 - Україна на Gulfood 2026: результати участі та експортні перспективи на ринках Близького Сходу


Більше новин