На Вінниччині шість об’єднаних територіальних громад затвердили цього року регламенти центрів надання адміністративних послуг з дотриманням вимог регуляторного законодавства

22.09.2020 11:24 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

З метою дотримання основних засад державної регуляторної політики та запобігання надмірного адміністративного навантаження на бізнес, фахівці Сектору ДРС у Вінницькій області на постійній основі забезпечують методичне супроводження діяльності органів місцевого самоврядування, зокрема в дистанційному режимі.

На численні звернення фахівців об’єднаних територіальних громад, представниками Сектору Державної регуляторної служби у Вінницькій області було проведено методологічну роботу в режимі реального часу щодо реалізації вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», зокрема в частині прийняття рішень про затвердження регламентів центрів надання адміністративних послуг. При цьому, Сектор ДРС у Вінницькій області надав роз’яснення Державної регуляторної служби України для органів місцевого самоврядування області стосовно прийняття рішень про затвердження регламенту центру надання адміністративних послуг або внесення змін до них, звернувшись до них з офіційним листом. pexels-photo-326522

З урахуванням вимог статті 1 Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про основні засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», зазначені рішення містять норми регуляторного характеру, а їх прийняття потребує реалізації процедур передбачених цим Законом.

Під час прийняття регуляторних актів, зокрема рішень про затвердження регламенту центру надання адміністративних послуг або внесення змін до них, органам місцевого самоврядування необхідно дотримуватися вимог Закону № 1160, вимог статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги» та постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 588 із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 14.08.2019 № 714 та вимог Методики проведення аналізу регуляторного впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1151).

В рамках проведеної роботи, представники Сектору ДРС у Вінницькій області роз’яснили типові питання, які виникають у розробників проектів регуляторних актів стосовно затвердження регламентів центрів надання адміністративних послуг, зокрема подання їх на розгляд до Державної регуляторної служби України.

Довідково, за результатами моніторингу офіційних веб-сайтів органів місцевого самоврядування з метою виявлення чинних регуляторних актів, які не відповідають принципам державної регуляторної політики, Сектором ДРС у Вінницькій області винайдено 6 рішень об’єднаних територіальних громад про затвердження регламентів центрів надання адміністративних послуг, які прийнято з порушенням вимог регуляторного законодавства. Зокрема, їх проекти разом з аналізом регуляторного впливу не надходили до уповноваженого органу у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку для підготовки пропозицій щодо їх удосконалення відповідно до принципів державної регуляторної політики.

З метою вжиття відповідних заходів реагування та приведення у відповідність до вимог регуляторного законодавства виявлених рішень, підготовлено звернення ДРС до Агрономічної сільської ради, Гніванської міської ради, Дашівської селищної ради, Соболівської сільської ради, Студенянської сільської ради та Якушинецької сільської ради Вінницької області з відповідними пропозиціями.

Нагадаємо, продовж 2020 року 6 об’єднаних територіальних громад (Жданівська ОТГ, Жмеринська ОТГ, Калинівська ОТГ, Ковалівська ОТГ, Немирівська ОТГ та Ситковецька ОТГ) затвердили регламенти центрів надання адміністративних послуг з дотриманням вимог регуляторного законодавства відповідно до Закону України від 11.09.2003 № 1160.

 

Запись На Вінниччині шість об’єднаних територіальних громад затвердили цього року регламенти центрів надання адміністративних послуг з дотриманням вимог регуляторного законодавства впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Акції виросли,
Фондовий ринок наш - в небі,
Інвестори раді.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 23 квітня: розблокування 90 мільярдів євро кредиту від ЄС, арешт рахунків "Оптіма-Фарм"
20:50 - В Україні розширили програму підтримки для ВПО: що змінилось
20:50 - Стартує повторне обговорення змін щодо оновлення порядку роботи компаній, що здійснюють операції з оброблення та зберігання готівки
20:45 - Іран заявив, що його центробанк отримує гроші від проходу суден через Ормуз
20:20 - Денис Шмигаль провів чергове засідання ЕнергоШтабу
20:15 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла 24 квітня
20:10 - Україна прагне мати 25 ГВт номінальної потужності АЕС до 2050 року – Шмигаль
19:40 - США захопили пов'язаний з Іраном танкер
19:10 - В Чернігові та області залишились без світла десятки тисяч споживачів: причина
18:55 - Netflix розширив програму викупу власних акцій
18:50 - Іран обходить морську блокаду США і продовжує експорт нафти
18:40 - На Харківщині обговорили практичні рішення для підтримки агросектору в умовах війни
18:25 - Пропонується оновити порядок виконання міжбанківських платіжних операцій через СЕП
18:20 - Одещина стала регіоном із підвищеним рівнем підтримки бізнесу
18:12 - За квартал "Укрзалізниця" продала 5,3 мільйона "квитків з держпідтримкою"
17:56 - Досвід країн-членів ЄС у впровадженні вимог щодо благополуччя сільськогосподарських тварин під час транспортування та здійснення заходів контролю дотримання цих вимог
17:51 - Наказ Мінекономіки від 22 квітня 2026 року № 5236 «Про видачу ліцензії на провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами ТОВ «ЕКОЛОГІЧНІ ІНВЕСТИЦІЇ»»
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 24 квітня
17:45 - Мінекономіки в Брюсселі обговорило проєкт стратегії економічної трансформації України до 2035 року
17:42 - Рівень підроблення банкнот національної валюти знизився утричі
17:36 - Особливості подання фінансової звітності у 2026 році: НКЦПФР взяла участь у круглому столі
17:20 - На одному з КПП на кордоні з Польщею до літа обмежать рух
17:18 - Галущенко програв апеляцію щодо "запобіжки" – залишається під вартою
17:12 - московія вдарила по залізничній інфраструктурі Кривого Рогу
17:02 - Денис Шмигаль обговорив з наглядовою радою «Енергоатому» пріоритети роботи і розвитку компанії
17:00 - Уряд удосконалив роботу Науково-експертної ради з питань клімату та озонового шару
17:00 - Київстар розпочинає тестування роботи месенджерів через супутник (в режимі Light Data)
16:40 - У Мінрозвитку розповіли, скільки будинків подалися на "СвітлоДім": яке обирають обладнання
16:30 - Цифрова країна з кешовими звичками


Більше новин