Прем’єр-міністр назвав пріоритетні напрямки фінансування в Держбюджеті-2021

19.09.2020 15:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Найвищим пріоритетом Уряду залишається безпека та оборона України.
Видатки на цю сферу в проекті державного бюджету на наступний рік становлять 267 млрд грн або 5,93% ВВП. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» 18 вересня. «Другий пріоритет — сфера охорони здоров’я.
Збільшено витрати на утримання медичної сфери до 4,2% ВВП.
У 2022 році плануємо 4,6% і у 2023 році плануємо довести витрати на медицину до 5%.
Закладені 2,6 млрд грн витрат на вакцини, закладений приблизно 1 млрд на проведення безпечного навчального процесу», — зазначив очільник Уряду. Економіка, за словами Прем’єр-міністра, — це третій пріоритет: «Державні гарантії, відшкодування відсотків, підтримка малого та середнього бізнесу, підтримка аграріїв — усе це передбачено в бюджеті».  «Четвертий пріоритет — це соціальна сфера.
І освіта, і субсидії.
Сума субсидій дійсно є меншою в проекті бюджету, але варто зважати, що ціна на газ в цьому році буде найнижчою за останні 5 років, зростає мінімальна заробітна плата.
Зважаючи на ці показники, ми уважно прорахували, та заклали на суму на субсидії із запасом», — сказав Денис Шмигаль. Як відзначив Прем’єр-міністр, Уряд має стратегію до 2023 року щодо скорочення державного боргу й зменшення зовнішніх запозичень.
Денис Шмигаль наголосив: «Україна — велика країна, нам вистачає потужностей своєї економіки для того, щоб рухатися вперед». Одним з пріоритетів Уряду Прем’єр-міністр також назвав промисловість.
Створене Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості сприятиме експортним замовленням і контрактам. «Вже є перші домовленості, результат яких, я впевнений, ми вже побачимо наступного року.
КРІ для Міністерства дуже простий: не менше 1 млрд доларів замовлень на зовнішніх ринках для нашої промисловості», - підкреслив Денис Шмигаль.

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото у тренді,
Для купівлі не потрібно
Золотого стану.

- Fin.Org.UA

Новини

17:47 - Стартує обговорення змін щодо оновлення порядку роботи компаній, що здійснюють операції з оброблення та зберігання готівки
17:35 - Депутату сільради, який приховав 4,4 мільйона гривень, присудили громадські роботи
17:25 - Україна відкрила новий ринок збуту – зможе експортувати саджанці до ЄС
17:10 - Стало відомо, які харчові продукти можуть подорожчати через війну в Ірані
17:05 - Профільний комітет рекомендував Раді ухвалити законопроєкт щодо житла та пенсій ВПО
17:00 - До банку застосовано захід впливу за порушення вимог щодо етичної поведінки
16:49 - Курс долара знову встановить історичний рекорд щодо гривні
16:40 - Ощадбанк відновив роботу електронних сервісів
16:30 - Як прикладний фах руйнує стереотипи
16:26 - Розпочинається обговорення проєкту вимог щодо управління ризиком третіх сторін у банках та банківських групах
16:25 - У січні-лютому Україна уразила три великі російські оборонні заводи
16:11 - "В 100 гривень за літр не вірю": директор "А-95" спрогнозував зростання цін на дизпаливо
15:50 - Україна збільшила імпорт електроенергії: причини
15:40 - Українці вже задекларували понад 32 мільярди доходів: в яких регіонах найбільші суми
15:34 - НБУ зобов'язав банки посилити стійкість: яким чином
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.03.2026
15:26 - Лісова галузь України отримала рекордний прибуток у 2025 році
15:25 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:10 - Одна з областей може втратити 30-40% озимих: Мінекономіки оцінило стан посівів
14:55 - Зростання цін на пальне: уряд готує підтримку для найбільш вразливих споживачів
14:43 - Не менше 5%: в Україні запрацював закон про виділення паркомісць для авто з дітьми
14:15 - До уваги платників податку на нерухоме майно!
14:11 - Яким чином платник податків отримує повідомлення про відмову у наданні/зменшенні суми податкової знижки?
14:10 - Офіційне спростування Мінекономіки щодо некоректної інформації про відпустки, пов’язані з народженням та доглядом за дитиною, у проєкті Трудового кодексу
14:08 - Переплата 95 мільйонів гривень за трансформатори: судитимуть експосадовців "Укрзалізниці"
14:06 - Щодо умов для звільнення від оподаткування ПДВ деяких операцій
14:05 - Дата реєстрації та видачі документа, що підтверджує право фізичної особи на провадження незалежної професійної діяльності, не співпадають: заповнення заяви за ф. № 5-ОПП
14:03 - Національна стратегія доходів України – це дорожня карта реформування податкової системи
14:02 - На митниці вперше оформили імпортні декларації без участі митника: тільки для АЕО
14:01 - Щодо проведення зарахування (заліку) дебіторської заборгованості нерезидента за експортною операцією


Більше новин