Укртелеком визнано Компанією року в області фіксованого зв’язку

11.09.2019 11:12 | ukrtelecom.ua

За підсумками «Telecom Awards 2019» ПАТ «Укртелеком» визнано «Компанією року в області фіксованого зв’язку» в категорії «крупний бізнес», а експертом року став Віктор Каток, головний радник з питань науково-технічної політики Укртелекому, представник України в Міжнародному союзі електрозв’язку 
7-8 вересня в Одесі в ході однієї із найвагоміших подій України в сфері телекомунікацій, медіа та контенту відбулась Четверта Всеукраїнська церемонія нагородження компаній та персоналій телеком- і медіа-індустрій «Telecom Awards 2019». За результатами голосування експертної комісії Всеукраїнської винагороди ПАТ «Укртелеком» визнано «Компанією року в області фіксованого зв’язку» серед операторів та інтернет-провайдерів національного масштабу. Комісія звернула увагу на досягнення компанії за період з вересня 2018 по серпень 2019, а саме: початок наймасштабнішого проекту України з розбудови волоконно-оптичної мережі доступу в 300 селах в 19 областях, проекти ПАТ «Укртелеком» з розбудови оптичної інфраструктури телекомунікацій для соціальних об'єктів – медичні, навчальні, адміністративні – в об’єднаних територіальних громадах по всій країні, а також реалізація проекту з конвергенції телекомунікаційних мереж фіксованого та рухомого (мобільного) зв’язку. 
Оцінені проекти роблять значний внесок у розвиток галузі. Наприклад, завдяки проекту з конвергенції було отримано результати, які створили сприятливі умови для розвитку конвергенції мереж фіксованого і рухомого (мобільного) зв’язку; а проекти з розбудови оптичної мережі і підключення до мереж волоконно-оптичного інтернету широкого кола користувачів сприяють впровадженню таких національних проектів як, наприклад, «Держава у смартфоні», телемедицина, електронна освіта, тощо. 
Водночас, під час церемонії нагородження персоналій телеком- і медіа-індустрій Експертом року за підсумками голосування став Віктор Каток – почесний зв’язківець України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, член-кореспондент Академії зв'язку України, член-кореспондент Інженерної академії України. Він – автор понад 300 наукових праць, понад 12 років представляє Адміністрацію зв'язку України у МСЕ-Т у Дослідній комісії №15.
Четверта Всеукраїнська церемонія нагородження компаній та персоналій телеком- і медіа-індустрій «Telecom Awards 2019» об’єднала понад 300 представників профільних асоціацій, національних регуляторів та влади, вітчизняних та міжнародних галузевих підприємств, світових виробників і постачальників сучасного телекомунікаційного обладнання та інших представників, зацікавлених у розвитку галузі.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bidding, buying, sold,
Money flows like a river,
Fortunes new and old.

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 04.05.2026
19:17 - Прибутки "Нафтогазу" за рік впали у 6 разів
18:00 - За тиждень Нацбанк продав 778 мільйон доларів
17:08 - Британським авіакомпаніям дозволили скасовувати рейси задля економії авіапалива
16:03 - Аргентинці зберігають гроші "під матрацами" попри заклики Мілея відкривати рахунки в банках
15:00 - ОПЕК+ оголосила символічне підвищення квот на нафту
13:50 - Українські дрони вдарили по нафтовому порту московія
12:40 - Вихід Nvidia у фізичний штучний інтелект підняв акції партнерів в Азії
11:30 - ОПЕК+ готує третє підвищення квот на нафту після закриття Ормузу
10:00 - Іран планує ухвалити закон, який обмежить рух через Ормузьку протоку – ЗМІ
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 03.05.2026
18:40 - Зеленський запровадив санкції проти колишнього глави Офісу президента
17:15 - MSC запускає контейнеровози новим маршрутом, який обходить Ормуз
16:10 - Російська авіабомба пошкодила газопровід на Запоріжжі
15:30 - Енергокриза у Європі: ще один лоукостер скасовує рейси
14:10 - Уряд розширив повноваження Агенції оборонних закупівель: що змінилося
13:43 - НБУ ухвалив зміни, які мають розширити банківське кредитування
13:12 - "Ринок ще не відчув повного впливу": Exxon Mobil прогнозує подальше зростання цін на нафту
11:35 - На Миколаївщині диверсифіковані всі системи опалення – Кім
10:45 - Індія активізувала виведення танкерів з Перської затоки – ЗМІ
10:00 - Щотижневий дайджест
10:00 - Здійснено чергові кроки для розширення банківського кредитування
09:50 - Атака на портову інфраструктуру Одещини: унаслідок влучань є пошкодження
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 02.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 1 травня: нові плівки Міндіча
20:45 - Вже 24 компанії створили приватні групи ППО – Міноборони
20:30 - "Укрзалізниця" запроваджує нові правила повернення квитків
20:12 - Річний звіт Національного банку за 2025 рік: антикрихкість в дії
20:11 - Річний звіт Національного банку України за 2025 рік


Більше новин