Bayer: бізнес на рівні попереднього року згідно із запланованою стратегією

19.03.2018 11:34 | Fin.Org.Ua

Обсяг продажів групи збільшився на 1,5 відсотки (з коригуванням відносно валютних курсів і портфоліо) до 35,015 млрд. євро / Ще один рекордний рік для підрозділу Pharmaceuticals (фармацевтичні засоби) / Незначний розвиток бізнесу в підрозділі Consumer Health (безрецептурні препарати) / Підрозділ Crop Science (сільськогосподарська продукція) продемонстрував зниження показників порівняно з попереднім роком через ситуацію в Бразилії – заходи діють / Показник EBITDA до вирахування спеціальних статей за рік на рівні 9,288 млрд. євро / Чистий прибуток збільшився на 61,9 відсотки до рівня 7,336 млрд. євро / Чистий прибуток на одну акцію збільшився на 1,0 відсоток до рівня 6,74 євро / Деконсолідація підрозділу Covestro – додаткові грошові надходження на рівні 4,7 млрд. євро / Очікуване завершення придбання Monsanto в другому кварталі 2018 року / Прогноз для групи на 2018 рік: збільшення обсягу продажів (з коригуванням відносно валютних курсів і портфоліо), показник EBITDA до вирахування спеціальних статей та чистий прибуток на одну акцію ‑ на рівні попереднього року через вплив валютних курсів.
Леверкузен, 28 лютого 2018 року – У 2017 році операційна діяльність компанії Bayer була на рівні попереднього року. Компанія досягла стратегічного успіху. «Ми вжили основних заходів для запланованого придбання Monsanto, - зазначив Голова Правління Вернер Бауманн (Werner Baumann) у вівторок на конференції з фінансової звітності в Леверкузені. -  Цей рік знову став рекордним у бізнесі для підрозділу Pharmaceuticals. В підрозділах Consumer Health і Crop Science знизилися показники продажів і прибутків – однак в останньому випадку це було пов’язано зі складною ситуацією в Бразилії. Підрозділ Animal Health продемонстрував підвищення продажів і прибутків,  - Ми продовжуємо орієнтуватися на наші цілі та переконані в нашій довгостроковій перспективі. Тому ми маємо всі підстави дивитися в майбутнє з оптимізмом».

Минулого року компанія Bayer отримала додаткові дозволи на придбання Monsanto. «Тільки нещодавно бразильські антимонопольні органи дали нам зелене світло. Це важлива віха на шляху до завершення цієї операції. Зрештою, Бразилія є одним з найважливіших сільськогосподарських ринків у світі, ‑ підкреслив п. Бауманн, - Загалом більш ніж половина з близько 30 органів влади в усьому світі вже схвалили це придбання. Хоча компанія Bayer продовжує тісно співпрацювати із зацікавленими установами, стає очевидним, що процедури експертизи потребуватимуть більше часу. Сьогодні наша мета – мати можливість завершити операцію в другому кварталі 2018 року. Це не впливає ані на наші сподівання щодо успішного завершення регуляторної експертизи, ані на нашу впевненість у тому, що ми робимо правильний крок».

Важливою подією минулого року, пов’язаною із запланованим придбанням Monsanto та відповідними процедурами контролю злиття компаній стала контрактна угода з продажу деяких підрозділів Crop Science компанії BASF. «Ми також зобов’язуємося відокремити весь наш підрозділ з виробництва насіння овочів. Деякі додаткові підрозділи Bayer та Monsanto або ліцензії також можуть бути продані, ‑ сказав п. Бауманн, - Таким чином, компанія Bayer реагувала на зауваження, висловлені антимонопольними органами. Будь-які продажі та ліцензування будуть проводитися після успішного завершення запланованого придбання Monsanto, яке, як і раніше, здійснюється згідно зі стандартними умовами закриття транзакції, включаючи отримання необхідних регуляторних схвалень.

За словами п. Бауманна, компанія минулого року зробила великий крок до своєї мети – здійснити повне відокремлення Covestro в середньостроковій перспективі шляхом продажу приблизно 36 відсотків права власності на цю компанію за 4.7 млрд. євро. Компанія Bayer де-факто припинила контроль над Covestro та відокремила компанію наприкінці вересня. Пряма участь компанії Bayer у Covestro наразі дорівнює 14,2 відсотки. Інші 8,9 відсотки належать пенсійному трасту Bayer.

«З точки зору операційної діяльності 2017 рік був роком злетів і падінь, - зазначив Генеральний директор Bayer, - Обсяг продажів групи Bayer збільшився на 1,5 відсотки з коригуванням відносно валютних курсів і портфоліо (зареєстровано: 0,2 відсотки) до показника 35,015 млрд. євро. На рівні 9,288 млрд. євро показник EBITDA до вирахування спеціальних статей був на рівні попереднього року, незважаючи на негативний вплив валютних курсів. Показник EBIT збільшився на 2,9 відсотки до цифри 5,903 млрд. євро після вирахування спеціальних статей у сумі 1,227 млрд. євро (у 2016 р.: 1,088 млрд. євро). Особливі статті включали переважно втрати від знецінення нематеріальних активів, витрати, пов’язані із запланованим придбанням Monsanto та програмами підвищення ефективності, а також забезпечення судових та юридичних ризиків. Показник EBIT до вирахування спеціальних статей збільшився на 4,5 відсотки до позначки 7,130 млрд. євро. Чистий прибуток збільшився на 61,9 відсотки до позначки 7,336 млрд. євро, а чистий прибуток на одну акцію від поточної діяльності – на 1,0 відсоток до рівня 6,74 євро».

Надходження грошових коштів від поточної діяльності збільшилося на 2,7 відсотки до рівня 6,611 млрд. євро. «Ми задоволені тим, що змогли суттєво скоротити чистий фінансовий борг у 2017 році, ‑ зазначив фінансовий директор Йоганнес Дітч (Johannes Dietsch).  - Чистий фінансовий борг скоротився на 69,5 відсотки до позначки 3,595 млрд. євро. Джерелами надходження грошових коштів стала операційна діяльність та продаж акцій Covestro. Тому зараз у нас сприятливі умови для очікуваної фінансової діяльності, пов’язаної із запропонованим придбанням Monsanto», ‑ зазначив п. Дітч.

Підрозділ Pharmaceuticals: зростання прибутку є більшим, ніж зростання обсягу продажів

Обсяг продажів рецептурних препаратів (Pharmaceuticals) збільшився на 4,3 відсотки (з коригуванням відносно валютних курсів і портфоліо) до рівня 16,847 млрд. євро – це новий рекорд. «Успіху підрозділу ми знову завдячуємо нашим ключовим продуктам, ‑ сказав п. Бауманн,  - Загальний обсяг продажів орального антикоагулянта Xarelto™, офтальмологічного лікарського засобу Eylea™, протиракових препаратів Stivarga™ та Xofigo™ та препарату для лікування легеневої гіпертензії Adempas™ підвищився на 16,3 відсотки (з коригуванням відносно валютних курсів) до рівня 6,196 млрд. євро. Зростання обсягу продажів Xofigo™ було особливо значним (25,6 відсотки з коригуванням відносно валютних курсів), переважно завдяки випуску цього препарату на ринок у Японії в 2016 році та високому попиту на препарат у Сполучених Штатах. Обсяг продажів препарату Xarelto™ підвищився на 13,9 відсотки (з коригуванням відносно валютних курсів), переважно за рахунок зростання обсягу продажів у Європі, Японії та Китаї. Компанія Bayer також заявила про збільшення прибутків від продажу ліцензій, що вважаються продажами компанії, у США, де препарат Xarelto™ продається філією Johnson & Johnson. Обсяг продажів препарату Eylea™ зріс на 18,5 відсотки (з коригуванням відносно валютних курсів), особливо за рахунок зростання обсягу продажів у Європі, Канаді та Японії.

Окрім інших ключових лікарських засобів, внутрішньоматкові гормоновиділяючі системи сімейства Mirena™ продемонстрували зростання обсягу продажів на 9,2 відсотки (з коригуванням відносно валютних курсів) за рахунок збільшення обсягу продажів низькодозованого внутрішньоматкового пристрою Kyleena™, зокрема у Сполучених Штатах та Європі. Значне зростання обсягу продажів також продемонстрував препарат для вторинної профілактики серцевих нападів Aspirin™ Cardio (плюс 10,5 відсотки з коригуванням відносно валютних курсів) та препарат для лікування цукрового діабету Glucobay™ (плюс 13,0 відсотки з коригуванням відносно валютних курсів), переважно завдяки постійній позитивній динаміці бізнесу в Китаї. Обсяг продажів препаратів для згортання крові Kogenate™/Kovaltry™ знизився на 15,9 відсотки (з коригуванням відносно валютних курсів) через зниження обсягів розміщення замовлень партнера-дистриб’ютора на активний інгредієнт до запланованого завершення терміну дії контракту наприкінці року. З коригуванням на цей показник обсяг продажів цього препарату був на рівні минулого року.

Показник EBITDA до вирахування спеціальних статей для підрозділу Pharmaceuticals збільшився на 8,8 відсотків до позначки 5,711 млрд. євро. Зростання вдалося досягнути переважно за рахунок збільшення обсягу продажів. І навпаки, через негативний ефект валютних курсів прибутки зменшилися на 98 млн. євро.

Зменшення обсягу продажів та прибутків підрозділу Consumer Health

Обсяг продажів безрецептурних препаратів (Consumer Health) зменшився на 1,7 відсотки (з коригуванням відносно валютних курсів і портфоліо) до рівня 5,862 млрд. євро. «Це пояснюється переважно низькими показниками ефективності у Сполучених Штатах», ‑ пояснив п. Бауманн. Крім того, китайські регуляторні органи несподівано змінили правовий статус двох медичних брендів Bayer для догляду за шкірою з безрецептурного на рецептурний, що призвело до зниження обсягу продажів у четвертому кварталі 2017 року. І навпаки, у Європі/на Близькому Сході/в Африці обсяг продажів незначно збільшився, в той час як у Латинській Америці залишався на рівні попереднього року (з коригуванням відносно валютних курсів)».

Продажі лікарських засобів для загоювання ран та догляду за шкірою Bepanthen™ / Bepanthol™ збільшилися на 6,6 відсотки (з коригуванням відносно валютних курсів), зокрема за рахунок сприятливої динаміки продажів у Європі/на Близькому Сході/в Африці та особливо в Німеччині. Продажі продукції Canesten™ для догляду за шкірою та інтимної гігієни зросли на 3,5 відсотки (з коригуванням відносно валютних курсів), переважно завдяки позитивній динаміці бізнесу в Китаї та Великій Британії. Спостерігалося значне зниження (7,9 відсотки з коригуванням відносно валютних курсів) обсягу продажів анальгетика Aleve™, який мав переваги в 2016 році завдяки розширенню лінійки продукції та зазнав сильної конкуренції в США в 2017 році.

Показник EBITDA до вирахування спеціальних статей для підрозділу Consumer Health знизився на 12,8 відсотків до позначки 1.231 млрд. євро. Це переважно пояснюється зниженням обсягу продажів, зокрема внаслідок зворотної зміни статусу препаратів у Китаї та відповідного впливу на EBITDA у розмірі близько 50 млн. євро. Прибутки також були стримані вищими витратами на продані товари, переважно внаслідок недостатності інвентарних запасів, а також через вплив валютних курсів у розмірі 25 млн. євро та більших витрат на продаж. Позитивний вплив спричинили одноразові надходження, зокрема включаючи 80 млн. євро від відчуження неосновних брендів.

Сповільнення розвитку бізнесу Crop Science через ситуацію в Бразилії

Обсяг продажів Аграрного підрозділу (Crop Science) зменшилися на 2,2 відсотки (з коригуванням відносно валютних курсів і портфоліо) до позначки 9,577 млрд. євро. Це переважно пояснюється ситуацією на ринку сільськогосподарської продукції в Бразилії, де обсяг продажів зменшився через несподівано високі запаси продукції на ринку. «Ми запровадили ряд заходів для нормалізації цієї ситуації. Наприклад, ми відкликали свою продукцію у наших партнерів-дистриб’юторів та уклали нові угоди зі зміненими умовами, ‑ пояснив  п. Бауманн,  - Сьогодні ми бачимо, що ці заходи працюють». За винятком Бразилії, продажі відділу Crop Science зросли на 3,0 відсотки (з коригуванням відносно валютних курсів і портфоліо). Обсяги продажів зменшилися на 18,0 відсотків (з коригуванням відносно валютних курсів) у Латинській Америці, але найбільше зросли у Північній Америці (на 5,8 відсотки з коригуванням відносно валютних курсів), а також в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та в Європі/на Близькому Сході/в Африці.

Обсяг продажів у підрозділі насіння (Seeds) (насіння та характеристики) продемонстрував позитивну динаміку, зі зростанням на 9,1 відсотки (з коригуванням відносно валютних курсів і портфоліо). Підрозділ Environmental Science, що займається продукцією для несільськогосподарського застосування, продемонстрував значно більше зростання обсягу продажів на 14,0 відсотки (з коригуванням відносно валютних курсів і портфоліо). І навпаки, у підрозділі захисту засобів  рослин (Crop Protection) спостерігалося зменшення обсягу продажів на 5,3 відсотки (з коригуванням відносно валютних курсів і портфоліо). Фунгіциди (з коригуванням відносно валютних курсів і портфоліо: мінус 9,9 відсотки) та інсектициди (з коригуванням відносно валютних курсів і портфоліо: мінус 6,1 відсотки) продемонстрували непропорційне зниження обсягу продажів, на відміну від гербіцидів та продукції для протруєння насіння, де зниження обсягу продажів було значно менш виражене – 1,6 і 0,3 відсотки (з коригуванням відносно валютних курсів і портфоліо), відповідно.

Показник EBITDA до вирахування спеціальних статей для підрозділу Crop Science знизився на 15,6 відсотки до позначки 2,043 млрд. євро. Це переважно пояснюється ситуацією в Бразилії, що призвела до зниження відпускних цін та обсягу продажів. Додатковим фактором став несприятливий вплив валютних курсів у сумі  63 млн. євро.

Підрозділ Animal Health заявив про збільшення обсягу продажів в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та Північній Америці

Обсяг продажів підрозділу Animal Health (ветеринарні препарати) збільшився на 2,0 відсотки (з коригуванням відносно валютних курсів і портфоліо) до позначки 1,571 млрд. євро. Особливо активний розвиток бізнесу спостерігався в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні завдяки високому попиту та підвищенню цін. Обсяг продажів також зріс у Північній Америці. Продажі нашийника від бліх та кліщів Seresto™ продемонстрували високе стале зростання на 25,1 відсотки (з коригуванням відносно валютних курсів). Продажі продукції бренду Advantage™ проти бліх, кліщів та глистів знизилися на 7,8 відсотки (з коригуванням відносно валютних курсів) відносно рівня попереднього року. Показник EBITDA до вирахування спеціальних статей збільшився на 9,2 відсотки до позначки 381 млн. євро. Підвищення цін, придбання бізнесу Cydectin™ компанією Bayer у січні 2017 року та нижчі витрати на продаж мали позитивний вплив на прибутки.

Підвищення чистого прибутку на одну акцію в четвертому кварталі 2017 року

Обсяг продажів групи Bayer у четвертому кварталі 2017 року збільшився на 2,7 відсотки (з коригуванням відносно валютних курсів і портфоліо) до позначки 8,596 млрд. євро. Показник EBITDA до вирахування спеціальних статей знизився на 1,3 відсотки до рівня 1,783 млрд. євро. І навпаки, показник EBIT збільшився на 6,7 відсотки до рівня 625 млн. євро. Чистий прибуток зменшився на 67,3 відсотки до рівня 148 млн. євро. Це включало особливо негативний ефект у сумі 455 млн. євро через податкову реформу в США. І навпаки, чистий прибуток на одну акцію від поточної діяльності підвищився на 28,2 відсотки до рівня 1,41 євро.

Прогноз обсягу продажів і прибутків у 2018 на рівні попереднього року, незважаючи на негативний вплив валютних курсів

На підставі валютних курсів на 31 грудня 2017 року очікуваний обсяг продажів компанії Bayer на 2018 рік складає близько 35 млрд. євро. Обсяг продажів, показник EBITDA до вирахування спеціальних статей та чистий прибуток на одну акцію очікуються на рівні попереднього року. З урахуванням валютних курсів і портфоліо очікується збільшення обсягу продажів компанії Bayer на низьке або середнє однорозрядне число у відсотках, в той час як очікуване зростання показника EBITDA до вирахування спеціальних статей та чистого прибутку на одну акцію від поточної діяльності складе середнє однорозрядне число у відсотках після коригування з урахуванням валютних курсів. Прогноз враховує тимчасове переривання постачання внаслідок заходів з відновлення виробництва. Компанія Bayer очікує впливу на скоригований показник EBITDA близько 300 млн. євро. Найбільша частка цієї суми пов’язана з підрозділом Pharmaceuticals, а найменша – з підрозділом Consumer Health.

Для підрозділу Pharmaceuticals компанія Bayer планує обсяг продажів на рівні більш ніж 16,5 млрд. євро. Це відповідає підвищенню на низьке однорозрядне число у відсотках з коригуванням відносно валютних курсів і портфоліо. Підрозділ планує збільшити продажі основних стратегічних продуктів Xarelto™, Eylea™, Stivarga™, Xofigo™ та Adempas™ до рівня 7 млрд. євро. Компанія Bayer планує зниження показника EBITDA до вирахування спеціальних статей на низьке однорозрядне число у відсотках (з урахуванням валютних курсів: збільшення на низьке однорозрядне число у відсотках) та очікує незначного зменшення  рентабельності EBITDA до вирахування спеціальних статей.

Для підрозділу Consumer Health компанія Bayer планує обсяг продажів на рівні більш ніж 5,5 млрд. євро, тобто на рівні попереднього року з урахуванням валютних курсів і портфоліо. Компанія Bayer планує зниження показника EBITDA до вирахування спеціальних статей на низьке однорозрядне число у відсотках (з урахуванням валютних курсів: збільшення на низьке однорозрядне число у відсотках).

Для підрозділу Crop Science компанія Bayer планує обсяг продажів на рівні більш ніж 9,5 млрд. євро. Це відповідає збільшенню на середнє однорозрядне число у відсотках з урахуванням валютних курсів і портфоліо. Компанія Bayer планує підвищення показника EBITDA до вирахування спеціальних статей на середнє або високе однорозрядне число у відсотках (з урахуванням валютних курсів: збільшення на середнє двохрозрядне число у відсотках).

Для підрозділу Animal Health компанія Bayer планує збільшення обсягу продажів на низьке однорозрядне число у відсотках з урахуванням валютних курсів і портфоліо. Компанія планує зниження показника EBITDA до вирахування спеціальних статей на середнє однорозрядне число (з урахуванням валютних курсів: на рівні попереднього року). На обсяг продажів та показник EBITDA до вирахування спеціальних статей негативно впливають оновлені стандарти фінансової звітності (IFRS 15).

Завдяки очікуваному придбанню Monsanto у другому кварталі 2018 року компанія Bayer передбачає значне збільшення обсягу продажів і показника EBITDA до вирахування спеціальних статей. Базуючись на поточних припущеннях про заходи щодо забезпечення акціонерного капіталу та фінансування, компанія Bayer очікує помірне зниження чистого прибутку на одну акцію. Протягом першого повного року після придбання компанія Bayer продовжує очікувати на значне збільшення обсягу продажів і показника EBITDA до вирахування спеціальних статей, а також збільшення чистого прибутку на одну акцію.

Додати коментар

Користувач:
email:





Інвестиції
Потребують дбайливості,
Серйозності й розуму.

- Fin.Org.UA

Новини

17:45 - Підсумки торгів цінними паперами на Українській біржі за 26.04.2024
17:44 - Денис Башлик: Ринок земель в Україні здатен впоратися з будь-якими викликами, завдяки чітко визначним передумовам
17:37 - Японія продовжуватиме підтримку українського енергосектору: Зустрічі Германа Галущенка з представниками Уряду Японії
17:32 - Затверджено порядок організації психіатричної допомоги особам, стосовно яких передбачається застосування примусових заходів медичного характеру
17:29 - Продовжено строки на подання заявки для розрахунку обсягу квот щодо діяльності з культивування рослин роду коноплі — рішення уряду
17:26 - Уряд ухвалив постанову щодо строків державної атестації наукових установ
17:20 - Національний банк України анонсував низку кроків з валютної лібералізації
17:20 - Ухвалено закон щодо врахування страхового стажу закордоном для пенсії в Україні
17:11 - НБУ знизив тарифи на видачу готівки
17:02 - Уряд затвердив Порядок використання коштів на підтримку проектів зі значними інвестиціями
17:00 - Понад 25 тис. адмінпослуг з питань ведення Державного земельного кадастру надано на Львівщині з початку 2024 року
16:53 - Підтримуємо бізнес Харківщини: підприємці зможуть отримати вдвічі більший грант від держави на розвиток, - Юлія Свириденко
16:51 - Уряд продовжив дію положення про покладання спеціальних обов'язків на учасників ринку електроенергії
16:50 - Торік на утримання Чорнобильської зони відчуження витратили менше коштів, ніж планували
16:45 - Ложная тревога с интервенциями в иене?
16:44 - Сума вкладів українців у банках у березні зросла на 20 мільярдів – Фонд гарантування
16:44 - Дмитро Кулеба: Україна спільно з Латвією нарощує виробництво дронів
16:42 - Без бар'єрів до професійної реалізації: послуги для людей з інвалідністю
16:32 - Уряд ухвалив низку рішень для посилення економічної стійкості, — Прем’єр-міністр
16:30 - Уряд затвердив Порядок ведення Єдиного державного реєстру обладнання для підготовки або обробки тютюну
16:18 - Прем’єр-міністр: Уряд продовжив дію пільгової ціни на електроенергію для населення
16:18 - Уряд зберіг чинний тариф на електроенергію для населення до кінця травня
16:17 - Україна направила до Судану чергову партію гуманітарного зерна
16:14 - Промова Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля на засіданні Уряду
16:09 - Правоохоронці проводять обшуки у КП "Київекспертиза" - КМДА
16:04 - Представники МОН зустрілися з литовськими урядовцями
16:00 - Маргарита Сокоренко: Україна повинна подолати проблеми щодо переповненості в’язниць та поліпшення умов утримання
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 29.04.2024
15:53 - Руслан Стрілець провів зустріч з командою Агентства США з Міжнародного розвитку USAID Україна
15:39 - Один із найбільших забудовників Китаю Country Garden планує представити план погашення боргу


Більше новин

ВалютаКурс
Австралійський долар25.8816
Канадський долар28.9972
Юань Женьміньбі5.4649
Чеська крона1.6867
Данська крона5.691
Гонконгівський долар5.0584
Форинт0.108183
Індійська рупія0.47511
Рупія0.0024423
Новий ізраїльський шекель10.4009
Єна0.25254
Теньге0.089457
Вона0.028796
Мексиканське песо2.2942
Молдовський лей2.22
Новозеландський долар23.5629
Норвезька крона3.5997
московський рубль0.43076
Сінгапурський долар29.0888
Ренд2.0991
Шведська крона3.6272
Швейцарський франк43.4084
Єгипетський фунт0.8269
Фунт стерлінгів49.5494
Долар США39.6015
Білоруський рубль14.3943
Азербайджанський манат23.2923
Румунський лей8.5282
Турецька ліра1.218
СПЗ (спеціальні права запозичення)52.1706
Болгарський лев21.6995
Євро42.4409
Злотий9.8181
Алжирський динар0.29133
Така0.35452
Вірменський драм0.099159
Домініканське песо0.66115
Іранський ріал0.00092851
Іракський динар0.029769
Сом0.43587
Ліванський фунт0.000436
Лівійський динар8.0586
Малайзійський ринггіт8.2657
Марокканський дирхам3.8465
Пакистанська рупія0.14042
Саудівський ріял10.3982
Донг0.0015718
Бат1.07729
Дирхам ОАЕ10.6188
Туніський динар12.4776
Узбецький сум0.0030882
Новий тайванський долар1.221
Туркменський новий манат11.1421
Сербський динар0.36025
Сомоні3.561
Ларі14.9113
Бразильський реал7.2282
Золото92856.01
Срібло1091.89
Платина36302.7
Паладій38449.1

Курси валют, встановлені НБУ на 29.04.2024

ТікерOpenMaxMinCloseVolume
2262861046.391046.391046.391046.391307987.50
2276561080.091080.091080.091080.09237619.80
2288111063.621063.621063.621063.6237226.70
229025985.42985.42985.42985.42782423.48
229470921.25921.25921.25921.25644875.00
2302621060.181060.181060.181060.18106018.00
CRSR061024.551025.321024.551025.3213328.39
FCOM011055.931055.931055.931055.9335901.62
FSTF021021.481022.251021.481022.2533733.48
USGK78454545454545454519657125.00

Дані за 26.04.2024