Роботу регіональних архівів буде обговорено на міжнародному рівні

23.05.2012 14:40 | Fin.Org.UA по данным КМУ


28–31 травня 2012 р. у м. Ужгород на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2012 року № 13284/1/1-12 відбудеться щорічна тристороння зустріч керівників державних архівних служб України, Росії та Білорусі за участі директорів державних архівних установ цих держав. У рамках зустрічі планується обговорити питання «Стан, проблеми та перспективи діяльності регіональних архівів».

Урочисте відкриття міжнародних заходів відбудеться 29 травня 2012 року о 10.00 у конференц-залі готелю-ранчо с. Барвінок (урочище «Золота гора»). Інтерв"ю для преси об 11.10. Початок роботи міжнародної конференції «Стан, проблеми та перспективи діяльності регіональних архівів» 29 травня 2012 року об 11.50.

Організатори: Державна архівна служба України та Державний архів Закарпатської області. Міжнародні заходи проводяться за участі та підтримки Закарпатської обласної державної адміністрації.

Головною метою зустрічі є узгодження конкретних заходів з реалізації спільних проектів, обговорення найактуальніших проблем розвитку архівної галузі, що виникають перед українськими, російськими та білоруськими архівістами на сучасному етапі розвитку інформаційного суспільства та переходу до електронного діловодства, окреслення можливих шляхів їхнього вирішення шляхом обміну досвідом. Планується також обговорення питань підготовки спільних документальних виставок, співробітництво у галузі науково-дослідної та методичної роботи, організація видання довідників.

Під час проведення чергової тристоронньої зустрічі, що проходитиме цього року в м. Ужгороді, заплановано розглянути питання «Стан, проблеми та перспективи діяльності регіональних архівів». Одним з принципових питань, що порушуватиметься у ході цієї зустрічі, стане визначення та порівняння правового статусу регіональних архівів в Україні, Росії та Білорусі, виокремлення та узагальнення проблем, що виникають у практичній діяльності регіональних архівів та вироблення спільних підходів для вирішення цих проблем з метою забезпечення стабільної діяльності згаданих архівів.

У міжнародних заходах візьмуть участь голова Державної архівної служби України О. П. Гінзбург, керівник Федерального архівного агентства Російської Федерації А. М. Артізов, директор Департаменту з архівів та діловодства Міністерства юстиції Республіки Білорусь В. І. Адамушко, голова Закарпатської обласної державної адміністрації О. О. Ледида, перший заступник Ужгородського міського голови В. Ф. Трикур, керівники державних архівних установ України та Білорусі, федеральних архівів Росії, представники громадськості, ЗМІ.

 

Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports in,
Profit gains and losses shown,
Investor insight.

- Fin.Org.UA

Новини

19:10 - В Чернігові та області залишились без світла десятки тисяч споживачів: причина
18:55 - Netflix розширив програму викупу власних акцій
18:50 - Іран обходить морську блокаду США і продовжує експорт нафти
18:25 - Пропонується оновити порядок виконання міжбанківських платіжних операцій через СЕП
18:20 - Одещина стала регіоном із підвищеним рівнем підтримки бізнесу
18:12 - За квартал "Укрзалізниця" продала 5,3 мільйона "квитків з держпідтримкою"
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 24 квітня
17:42 - Рівень підроблення банкнот національної валюти знизився утричі
17:36 - Особливості подання фінансової звітності у 2026 році: НКЦПФР взяла участь у круглому столі
17:20 - На одному з КПП на кордоні з Польщею до літа обмежать рух
17:18 - Галущенко програв апеляцію щодо "запобіжки" – залишається під вартою
17:12 - московія вдарила по залізничній інфраструктурі Кривого Рогу
17:00 - Київстар розпочинає тестування роботи месенджерів через супутник (в режимі Light Data)
16:40 - У Мінрозвитку розповіли, скільки будинків подалися на "СвітлоДім": яке обирають обладнання
16:30 - Цифрова країна з кешовими звичками
16:25 - Прокурори уклали угоду з фігурантом у справі ексзаступника Галущенка
16:15 - В Україні оновили умови грантових програм для агросектору: що змінилось
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 24.04.2026
15:43 - Земельний банк сплатив до держбюджету 369 мільйонів гривень дивідендів
15:43 - Угорщина почала отримувати російську нафту через "Дружбу"
15:24 - Зеленський назвав критичними втрати московія від українських ударів по енергетиці
15:16 - Прокуратура відсудила нерухомість на київському Подолі, виведену з комунальної власності
15:05 - ЄС розблокував пакет підтримки для України на 90 мільярдів євро
14:55 - Міноборони замовило бодікамер для військових ТЦК на 291 мільйон
14:45 - Аналітики з'ясувати, кому дісталися найбільші страхові держконтракти
14:41 - Де можна оформити кредит онлайн і навіть вночі
14:30 - Уряд зменшив адміністративне навантаження на бізнес щодо відпрацьованих мастил
14:25 - В Києві біля "Чернігівської" на сім місяців обмежать рух через ремонт шляхопроводу
14:20 - Санкції видно по вагонах: що з економікою московія у графіках
14:14 - Свириденко назвала моделі авто, власники яких найбільше користуються кешбеком на пальне


Більше новин